gnome-initial-setup master - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: Initial Setup
lv: Sākotnējā iestatīšana

en: _Next
lv: _Nākamais

en: _Accept
lv: _Pieņemt

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: _Previous
lv: Ie_priekšējais

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Force existing user mode
lv: Uzspiest esošu lietotāja režīmu

en: — GNOME initial setup
lv: — GNOME sākotnējā iestatīšana

en: Failed to cache account
lv: Neizdevās kešot kontu

en: Failed to register account
lv: Neizdevās reģistrēt kontu

en: No supported way to authenticate with this domain
lv: Nav atbalstīta autentificēšanās veida šim domēnam

en: Failed to join domain
lv: Neizdevās pievienoties domēnam

en: Failed to log into domain
lv: Neizdevās ierakstīties domēnā

en: Enterprise Login
lv: Uzņēmuma ierakstīšanās

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
lv: Uzņēmuma ierakstīšanās ļauj uz šīs ierīces izmantot esošus, centrāli pārvaldītus lietotāju kontus. Jūs varat arī izmantot šo kontu, lai piekļūtu uzņēmuma resursiem internetā.

en: _Domain
lv: _Domēns

en: _Username
lv: _Lietotājvārds

en: _Password
lv: _Parole

en: Enterprise domain or realm name
lv: Uzņēmuma domēs vai nogabala nosaukums

en: Domain Administrator Login
lv: Domēna administratora ierakstīšanās

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
lv: Lai izmantotu uzņēmuma ierakstīšanos, datoram jābūt reģistrētam domēnā. Tīkla administratoram šeit jāievada sava domēna parole un jāizvēlas unikāls datora nosaukums šim datoram.

en: _Computer
lv: _Dators

en: Administrator _Name
lv: Administratora _vārds

en: Administrator Password
lv: Administratora parole

en: C_ontinue
lv: T_urpināt

en: We need a few details to complete setup.
lv: Lai beigtu iestatīšanu, vajag papildu informāciju.

en: Administrator
lv: Administrators

en: Failed to create user '%s':
lv: Neizdevās izveidot lietotāju “%s”:

en: Change Avatar
lv: Mainīt avatāru

en: Remove Avatar
lv: Izņemt avatāru

en: About You
lv: Par jums

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
lv: Norādiet vārdu un lietotājvārdu. Varat arī izvēlēties attēlu.

en: _Full Name
lv: _Pilns vārds

en: Set up _parental controls for this user
lv: Šim lietotājam iestatīt _vecāku kontroli

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
lv: Paredzēts vecākam vai aizbildnim, kuram jāiestata pašiem sava parole.

en: _Enterprise Login
lv: _Uzņēmuma ierakstīšanās

en: Go online to set up Enterprise Login.
lv: Dodaties tiešsaistē, lai iestatītu uzņēmuma ierakstīšanos

en: Cannot automatically join this type of domain
lv: Nevar automātiski pievienoties šī veida domēnam

en: No such domain or realm found
lv: Nav atrasts tāds domēns vai nogabals

en: Cannot log in as %s at the %s domain
lv: Nevar ierakstīties kā %s domēnā %s

en: Invalid password, please try again
lv: Nederīga parole; lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
lv: Neizdevās savienoties ar domēnu %s — %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
lv: Diemžēl šis lietotājvārds nav pieejams. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: The username is too long.
lv: Lietotājvārds ir pārāk garš.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
lv: Lietotājvārds jāsākas ar mazajiem burtiem no a līdz z.

en: That username isn’t available. Please try another.
lv: Šis lietotājvārds nav pieejams. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
lv: Lietotājvārds drīkst saturēt tikai mazos burtus no a līdz z, ciparus un šīs rakstzīmes: - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
lv: To izmantos, lai nosauktu mājas mapi un to nevar mainīt.

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: More…
lv: Vairāk…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
lv: Netika derīga ievade

en: Typing
lv: Rakstīšana

en: Select your keyboard layout or an input method.
lv: Izvēlēties tastatūras izkārtojumus vai ievades metodi.

en: Search keyboards and input methods
lv: Meklēt tastatūras un ievades metodes

en: No languages found
lv: Nav atrastas valodas

en: Welcome
lv: Sveicināti

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
lv: Laipni lūdzam!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
lv: Citi…

en: Wireless networking is disabled
lv: Bezvadu tīkli ir izslēgti

en: Checking for available wireless networks
lv: Meklē pieejamos bezvadu tīklus

en: Network
lv: Tīkls

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
lv: Savienojums ar internetu jums ļauj iegūt jaunas lietotnes, informāciju un citus uzlabojumus. Tas jums arī palīdz automātiski iestatīt laiku un jūsu atrašanās vietu.

en: No wireless available
lv: Bezvadu tīkls nav pieejams.

en: Turn On
lv: Ieslēgt

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
lv: Vecāku kontrole %s lietotājam

en: Set restrictions on what this user can run or install.
lv: Iestatiet ierobežojumus tam, ko šis lietotājs var palaist vai instalēt.

en: Parental Controls
lv: Vecāku kontrole

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
lv: Iestatīt paroli

en: Be careful not to lose your password.
lv: Centieties nepazaudēt savu paroli.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
lv: Iestatiet paroli %s lietotājam

en: Set a Parent Password
lv: Iestatiet vecāka paroli

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
lv: Šī parole dos piekļuvi vecāku kontrolei %s lietotājam.

en: The passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

en: Password
lv: Parole

en: _Confirm Password
lv: _Apstiprināt paroli

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
lv: Jaunajai parolei ir jāatšķiras no vecās.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
lv: Parole ir ļoti līdzīga iepriekšējai. Mēģiniet mainīt dažus burtus un ciparus.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
lv: Parole ir ļoti līdzīga iepriekšējai. Mēģiniet mainīt paroli vēl vairāk.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
lv: Šī ir vāja parole. Parole būtu stiprāka, ja nesaturētu jūsu lietotājvārdu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neiekļaut savu vārdu parolē.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neizmantot dažus vārdus, kas ir parolē.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neizmantot bieži izmantotus vārdus.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neizmantot esošo vārdu pārkārtošanu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet izmantot vairāk ciparu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet izmantot vairāk lieto burtu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet izmantot vairāk mazo burtu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet izmantot vairāk īpašās rakstzīmes, piemēram, pieturzīmes.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet izmantot burtus, ciparus un pieturzīmes.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neatkārtot vienu un to pašu rakstzīmi.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
lv: Šī ir vāja parole. Lai izvairītos no rakstzīmju atkārtošanas, burti, cipari un pieturzīmes ir “jāsamaisa”.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet neizmantot secīgus simbolus, piemēram, 1234 vai abcd.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
lv: Šī ir vāja parole. Mēģiniet pievienot burtus, ciparus un pieturzīmes.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lv: Jauciet kopā mazos un lielos burtus, kā arī mēģiniet izmantot kādus skaitļus.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
lv: Vairāk burtu, ciparu un pieturzīmju izmantošana padarīs paroli vēl stiprāku.

en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
lv: Sūta tehniskos ziņojumus, kas nesatur personisku informāciju. Datus ievāc %1$s (<a href='%2$s'>privātuma politika</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
lv: Sūta tehniskos ziņojumus, kas nesatur personisku informāciju. Datus ievāc %s.

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privacy policy</a>).
lv: Ļauj lietotnēm noteikt jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Izmanto Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privātuma politika</a>).

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service.
lv: Ļauj lietotnēm noteikt jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Izmanto Mozilla Location Service.

en: Privacy
lv: Privātums

en: Location Services
lv: Atrašanās vietas pakalpojumi

en: Automatic Problem Reporting
lv: Automātiska problēmu ziņošana

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
lv: Privātuma vadīklas var jebkurā brīdī mainīt no iestatījumu lietotnes.

en: Third-Party Repositories
lv: Trešo pušu krātuves

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
lv: Trešo pušu krātuves sniedz pieeju papildu programmatūrai no izvēlētajiem ārējiem avotiem, tai skaitā populāras lietotnes un draiveri, kas ir svarīgi dažām ierīcēm. Šajās krātuvēs var būt arī īpašniekprogrammatūra.

en: _Disable Third-Party Repositories
lv: _Izslēgt trešo pušu krātuves

en: _Enable Third-Party Repositories
lv: I_eslēgt trešo pušu krātuves

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
lv: _Sākt lietot %s

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
lv: %s ir gatavs darbam.

en: Setup Complete
lv: Iestatīšana ir pabeigta

en: All done!
lv: Viss izdarīts!

en: Search cities
lv: Meklēt pilsētas

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
lv: %l.%M %p

en: Time Zone
lv: Laika josla

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
lv: Laika josla tiks iestatīta automātiski, ja nevarēs atrast jūsu atrašanās vietu. Jūs varat pats meklēt savu pilsētu.

en: Please search for a nearby city
lv: Lūdzu, meklējiet tuvumā esošu pilsētu

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
lv: Laipni lūdzam %s !

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
lv: Iestatīšana jūs vedīs cauri konta izveidošanai un dažādu iespēju ieslēgšanai. Tas neaizņem daudz laika.

en: _Start Setup
lv: _Sākt iestatīšanu

en: Force live user mode
lv: Uzspiest pagaidu lietotāja režīmu

en: Force OEM mode
lv: Uzspiest OEM režīmu

en: Try or Install?
lv: Mēģināt vai instalēt?

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
lv: Jūs varat izmēģināt ${NAME} pagaidu versiju neveicot nekādas izmaiņas datorā. Ja vēlāk nolemsiet to uzinstalēt, no aktivitāšu skata palaidiet instalatoru.
    
            Vai arī izvēlieties instalēt, lai palaistu instalatoru.

en: Install to Disk…
lv: Instalēt diskā…

en: Try ${NAME}
lv: Izmēģināt ${NAME}

en: Install ${PRETTY_NAME}
lv: Instalēt ${PRETTY_NAME}
