gnome-initial-setup master - en to sk translation catalogue (125 entries)

en: Initial Setup
sk: Prvotné nastavenie

en: _Next
sk: Ď_alej

en: _Accept
sk: _Prijať

en: _Skip
sk: Pre_skočiť

en: _Previous
sk: _Späť

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Force existing user mode
sk: Vynúti režim existujúceho používateľa

en: — GNOME initial setup
sk: — Prvotné nastavenie prostredia GNOME

en: Take a Picture…
sk: Zosnímať fotografiu…

en: Failed to register account
sk: Zlyhala registrácia účtu

en: No supported way to authenticate with this domain
sk: Žiadny spôsob overenia nie je pre túto doménu podporovaný

en: Failed to join domain
sk: Zlyhalo pripojenie k doméne

en: Failed to log into domain
sk: Zlyhalo prihlásenie do domény

en: Enterprise Login
sk: Firemné prihlásenie

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
sk: Firemné prihlásenie umožňuje použiť na tomto zariadení centrálnu správu účtov. Tento účet môžete tiež použiť na prístup k firemným prostriedkom prostredníctvom internetu.

en: _Domain
sk: _Doména

en: _Username
sk: _Používateľské meno

en: _Password
sk: _Heslo

en: Enterprise domain or realm name
sk: Firemná doména alebo názov pôsobiska

en: C_ontinue
sk: P_okračovať

en: Domain Administrator Login
sk: Prihlásenie správcu domény

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
sk: Aby bolo možné použiť firemné prihlasovacie údaje, musí byť tento počítač zahrnutý v doméne. Prosím, požiadajte správcu siete, aby sem zadal heslo k doméne, a potom zvoľte jedinečný názov pre váš počítač.

en: _Computer
sk: _Počítač

en: Administrator _Name
sk: Me_no správcu

en: Administrator Password
sk: Heslo správcu

en: Please check the name and username. You can choose a picture too.
sk: Prosím, skontrolujte meno a používateľské meno. Taktiež môžete zvoliť obrázok.

en: We need a few details to complete setup.
sk: Kvôli dokončeniu nastavenia je potrebných niekoľko údajov.

en: Administrator
sk: Správca

en: Failed to create user '%s':
sk: Zlyhalo vytvorenie používateľa „%s“:

en: Avatar image
sk: Obrázok podobizne

en: About You
sk: Osobné údaje

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
sk: Prosím, poskytnite meno a používateľské meno. Taktiež môžete zvoliť obrázok.

en: _Full Name
sk: _Celé meno

en: Set up _parental controls for this user
sk: Nastaviť _rodičovskú kontrolu pre tohto používateľa

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
sk: Pre použitie rodičom alebo administrátorom, ktorí musia nastaviť svoje vlastné heslo.

en: _Enterprise Login
sk: _Firemné prihlásenie

en: Go online to set up Enterprise Login.
sk: Na nastavenie firemného prihlásenia prejdite do režimu online.

en: Cannot automatically join this type of domain
sk: Nedá sa automaticky pripojiť k tomuto typu domény

en: No such domain or realm found
sk: Nenašla sa žiadna taká doména ani pôsobisko

en: Cannot log in as %s at the %s domain
sk: Nedá sa prihlásiť ako používateľ %s z domény %s

en: Invalid password, please try again
sk: Neplatné heslo. Prosím, skúste to znovu

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k doméne %s: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
sk: Prepáčte, ale toto používateľské meno nie je dostupné. Prosím, skúste iné.

en: The username is too long.
sk: Používateľské meno je príliš dlhé.

en: The username cannot start with a “-”.
sk: Používateľské meno nemôže začínať na „-“.

en: That username isn’t available. Please try another.
sk: Toto používateľské meno nie je dostupné. Prosím, skúste iné.

en: The username should only consist of upper and lower case letters from a-z, digits and the following characters: . - _
sk: Používateľské meno musí pozostávať iba z malých a veľkých písmen a-z, číslic a z nasledovných znakov: . - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
sk: Toto sa použije ako názov vášho domovského priečinka a nebude možné ho zmeniť.

en: Add Account
sk: Pridanie účtu

en: Online Accounts
sk: Účty služieb

en: Connect Your Online Accounts
sk: Pripojte vaše účty služieb

en: Connect your accounts to easily access your email, online calendar, contacts, documents and photos.
sk: Pripojte vaše účty a získajte jednoduchý prístup k vašim emailom, online kalendáru, kontaktom, dokumentom a fotografiám.

en: Accounts can be added and removed at any time from the Settings application.
sk: Účty sa dajú kedykoľvek pridať a odstrániť v aplikácii Nastavenia.

en: Preview
sk: Náhľad

en: More…
sk: Viac…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
sk: Nenašli sa žiadne zdroje vstupu

en: Typing
sk: Písanie

en: Select your keyboard layout or an input method.
sk: Vyberte rozloženie klávesnice alebo metódu vstupu.

en: No languages found
sk: Nenašli sa žiadne jazyky

en: Welcome
sk: Vitajte

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
sk: Vitajte!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
sk: Iný…

en: Wireless networking is disabled
sk: Bezdrôtové siete sú zakázané

en: Checking for available wireless networks
sk: Kontrolujú sa dostupné bezdrôtové siete

en: Network
sk: Sieť

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
sk: Pripojenie na internet vám pomôže získať nové aplikácie, informácie a iné aktualizácie. Tiež pomôže automaticky nastaviť čas a vaše umiestnenie.

en: No wireless available
sk: Bezdrôtová sieť nie je dostupná

en: Turn On
sk: Zapnúť

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
sk: Rodičovská kontrola používateľa %s

en: Set restrictions on what this user can run or install.
sk: Nastavte obmedzenia na to, čo môže tento používateľ spustiť alebo nainštalovať.

en: Parental Controls
sk: Rodičovská kontrola

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
sk: Nastavte heslo

en: Be careful not to lose your password.
sk: Dajte pozor, aby ste heslo nezabudli.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
sk: Nastavte heslo pre používateľa %s

en: Set a Parent Password
sk: Nastavte rodičovské heslo

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
sk: Toto heslo bude ovládať prístup k rodičovskej kontrole dieťaťa %s.

en: This is a weak password.
sk: Toto heslo je slabé.

en: The passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Password
sk: Heslo

en: _Confirm
sk: _Potvrdiť

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
sk: Nové heslo musí byť odlišné od starého hesla.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
sk: Toto heslo je veľmi podobné vášmu predošlému heslu. Skúste zmeniť niektoré písmená a číslice.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
sk: Toto heslo je veľmi podobné vášmu predošlému heslu. Skúste ešte viac zmeniť heslo.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
sk: Toto heslo je slabé. Heslo bez vášho používateľského mena bude silnejšie.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť použitiu vášho mena v hesle.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť slovám, ktoré sú obsiahnuté v hesle.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť všedným slovám.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť zmene poradia existujúcich slov.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
sk: Toto heslo je slabé. Toto heslo je slabé. Skúste použiť viac číslic.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste použiť viac veľkých písmen.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste použiť viac malých písmen.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste použiť viac špeciálnych znakov, ako sú interpunkčné znamienka.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste použiť zmiešanie písmen, číslic a interpunkčných znamienok.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť opakovaniu toho istého znaku.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť opakovaniu toho istého znaku: musíte premiešať písmená, číslice a interpunkčné znamienka.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste sa vyhnúť postupnosti ako sú 1234 alebo abcd.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
sk: Toto heslo je slabé. Skúste pridať viac písmen, číslic a interpunkčných znamienok.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
sk: Pomiešajte malé a veľké písmená a použite zopár číslic.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
sk: Pridaním viacerých písmen, číslic a interpunkčných znamienok ho ešte zosilníte.

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: Sending reports of technical problems helps us to improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data.
sk: Odoslaním hlásení o technických problémoch nám pomôžete vylepšiť systém %s. Hlásenia sú odosielané anonymne a neobsahujú osobné údaje.

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: Problem data will be collected by %s:
sk: Údaje o probléme budú zozbierané systémom %s:

en: Privacy Policy
sk: Zásady súkromia

en: Uses Mozilla Location Service:
sk: Využívajú sa služby umiestnenia spoločnosti Mozilla:

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Location Services
sk: Služby umiestnenia

en: Allows applications to determine your geographical location. An indication is shown when location services are in use.
sk: Umožňujú aplikáciám zistiť vašu geografickú polohu. Používanie služieb umiestnenia je indikované ikonou.

en: Automatic Problem Reporting
sk: Automatické hlásenie problémov

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings application.
sk: Nastavenia súkromia sa dajú kedykoľvek zmeniť v aplikácii Nastavenia.

en: Third-Party Repositories
sk: Repozitáre tretích strán

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
sk: Repozitáre tretích strán poskytujú prístup k dodatočnému softvéru z vybraných externých zdrojov, vrátane obľúbených aplikácií a ovládačov, ktoré sú dôležité pre niektoré zariadenia. Zahrnutý je aj niektorý uzavretý softvér.

en: _Disable Third-Party Repositories
sk: _Zakázať repozitáre tretích strán

en: _Enable Third-Party Repositories
sk: _Povoliť repozitáre tretích strán

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
sk: _Začať používať systém %s

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used. We hope that you love it!
sk: Distribúcia %s je pripravená na použitie. Veríme, že sa vám bude páčiť!

en: Setup Complete
sk: Nastavenie je dokončené

en: All done!
sk: Všetko je hotové!

en: Loading…
sk: Načítava sa…

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
sk: %-H:%M

en: Time Zone
sk: Časové pásmo

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
sk: Časové pásmo bude nastavené automaticky, ak je možné nájsť vaše umiestnenie. Taktiež môžete vyhľadať a nastaviť mesto podľa vlastného výberu.

en: Please search for a nearby city
sk: Vyhľadajte blízke mesto

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
sk: Vitajte v systéme %s !

en: Setup
sk: Nastavenie

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
sk: Nastavenie vás prevedie vytvorením účtu a povolením niektorých funkcií. V priebehu okamihu vám pomôžeme zahájiť vašu prácu.

en: _Start Setup
sk: _Začať nastavovať
