gnome-initial-setup master - en to sl_SI translation catalogue (126 entries)

en: Initial Setup
sl_SI: Začetna nastavitev

en: _Next
sl_SI: _Naprej

en: _Accept
sl_SI: _Sprejmi

en: _Skip
sl_SI: Pre_skoči

en: _Previous
sl_SI: _Predhodni

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Force existing user mode
sl_SI: Vsili obstoječi uporabniški način

en: — GNOME initial setup
sl_SI: – začetne nastavitve GNOME

en: Failed to cache account
sl_SI: Predpomnjenje računa je spodletelo

en: Failed to register account
sl_SI: Vpisovanje računa je spodletelo

en: No supported way to authenticate with this domain
sl_SI: Ni podprtega načina za overitev s to domeno

en: Failed to join domain
sl_SI: Pridruževanje domeni je spodletelo

en: Failed to log into domain
sl_SI: Prijava v domeno je spodletela

en: Enterprise Login
sl_SI: Poslovna prijava

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
sl_SI: Poslovna prijava omogoča prijavo na to napravo z obstoječim poslovnim uporabniškim računom. Ta račun je mogoče uporabiti tudi za dostop do poslovnih virov na internetu.

en: _Domain
sl_SI: _Domena

en: _Username
sl_SI: _Uporabniško ime

en: _Password
sl_SI: _Geslo

en: Enterprise domain or realm name
sl_SI: Poslovna domena ali ime območja

en: Domain Administrator Login
sl_SI: Prijava domenskega skrbnika

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
sl_SI: Za uporabo poslovnega računa mora biti računalnik prijavljen v domeno. Skrbnik omrežja mora vpisati domensko geslo in določiti enoznačno ime računalnika.

en: _Computer
sl_SI: _Računalnik

en: Administrator _Name
sl_SI: Ime _skrbnika

en: Administrator Password
sl_SI: Skrbniško geslo

en: C_ontinue
sl_SI: _Nadaljuj

en: We need a few details to complete setup.
sl_SI: Za končanje namestitve so zahtevani še nekateri pomembni podatki.

en: Administrator
sl_SI: Skrbnik

en: Failed to create user '%s':
sl_SI: Ustvarjanje uporabniškega računa »%s« je spodletelo:

en: Change Avatar
sl_SI: Spremeni sliko podobe

en: Remove Avatar
sl_SI: Odstrani podobo

en: About You
sl_SI: O vas

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
sl_SI: Navesti je treba ime in uporabniško ime. Izberete lahko tudi sličico profila.

en: _Full Name
sl_SI: Polno _ime

en: Set up _parental controls for this user
sl_SI: Nastavitve _starševskega nadzora za uporabnika

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
sl_SI: Za starše ali nadzornike, ki imajo nastavljen svoje geslo.

en: _Enterprise Login
sl_SI: _Poslovna prijava

en: Go online to set up Enterprise Login.
sl_SI: Vzpostavi povezavo za nastavitev poslovnega računa.

en: Cannot automatically join this type of domain
sl_SI: Ni se mogoče samodejno pridružiti tej vrsti domene

en: No such domain or realm found
sl_SI: Ni mogoče najti take domene ali takega področja

en: Cannot log in as %s at the %s domain
sl_SI: Ni se mogoče prijaviti kot %s v domeno %s.

en: Invalid password, please try again
sl_SI: Geslo je neveljavno, poskusite znova.

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
sl_SI: Ni se mogoče povezati z domeno %s: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
sl_SI: Uporabniško ime ni na voljo! Izberite drugo ime.

en: The username is too long.
sl_SI: Uporabniško ime je predolgo.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
sl_SI: Uporabniško ime se mora začeti z malimi črkami od a do z.

en: That username isn’t available. Please try another.
sl_SI: Uporabniško ime ni na voljo! Izberite drugo ime.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
sl_SI: Uporabniško ime je lahko sestavljeno le iz malih črk od a do z, številk in znakov » - « in » _ «.

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
sl_SI: S tem imenom bo poimenovana osebna mapa. Izbire kasneje ni mogoče spreminjati.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: More…
sl_SI: Več …

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
sl_SI: Ni najdenih vhodnih naprav

en: Typing
sl_SI: Tipkanje

en: Select your keyboard layout or an input method.
sl_SI: Izbor razporeditve tipkovnice ali načina vnosa.

en: Search keyboards and input methods
sl_SI: Poišči tipkovnice in vnosne načine

en: No languages found
sl_SI: Ni najdenih jezikov

en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
sl_SI: Dobrodošli!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
sl_SI: Drugo …

en: Wireless networking is disabled
sl_SI: Brezžično omrežje je onemogočeno.

en: Checking for available wireless networks
sl_SI: Preveri za dostopne brezžične omrežne povezave

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
sl_SI: Povezovanje v internetno omrežje omogoča dostop do novih programov, podrobnosti in posodobitev. Samodejno se nastavi tudi krajevni čas in geolokacijski podatki.

en: No wireless available
sl_SI: Ni razpoložljivega brezžičnega omrežja

en: Turn On
sl_SI: Omogoči

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
sl_SI: Starševski nadzor za račun %s.

en: Set restrictions on what this user can run or install.
sl_SI: Nastavitev omejitev zagona in nameščanja programske opreme.

en: Parental Controls
sl_SI: Starševski nadzor

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
sl_SI: Nastavi geslo

en: Be careful not to lose your password.
sl_SI: Pazite, da ne izgubite gesla.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
sl_SI: Nastavi geslo za račun %s

en: Set a Parent Password
sl_SI: Nastavi geslo za starševski nadzor

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
sl_SI: Geslo nadzoruje dostop do starševskega nadzora za račun %s.

en: The passwords do not match.
sl_SI: Gesli se ne skladata.

en: Password
sl_SI: Geslo

en: _Confirm Password
sl_SI: _Potrdi geslo

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
sl_SI: Novo geslo mora biti različno od starega.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
sl_SI: Vpisano geslo je zelo podobno prejšnjemu geslu. Poskusite dodatki kakšno številko ali dodatno črko.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
sl_SI: Vpisano geslo je zelo podobno prejšnjemu geslu. Poskusite ga še malo spremeniti.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Geslo brez uporabniškega imena bi bilo močnejše.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Ne uporabljajte imen in datumov v geslih.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izognite se nekaterim znanim besedam v geslu.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izogibajte se splošnim besedam.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izogibajte se zgolj premetavanju obstoječih besed.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Dodajte več številk.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Dodajte več velikih črk.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Dodajte več malih črk.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Poskusite dodati več posebnih znakov, kot so na primer ločila.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Poskusite uporabiti črke, številke in ločila.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izogibajte se ponavljanju istega znaka.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izogibajte se ponavljanju istih znakov; črke in številke morajo biti čim bolj premešane.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Izogibajte se logičnih zaporedjem, kot sta 1234 ali abcd.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
sl_SI: Vpisano geslo je šibko. Poskusite dodati več črk, številke in druge znake.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
sl_SI: Priporočljivo je uporabiti velike in male črke ter kakšno številko.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
sl_SI: Dodajanje črk, številk in ločil poveča moč gesla.

en: Privacy Policy
sl_SI: Pravila zasebnosti

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
sl_SI: Pošlje tehnična poročila brez zasebnih podatkov. Podatke zbira skupnost %1$s (<a href='%2$s'>pravila zasebnosti</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
sl_SI: Pošlje tehnična poročila brez zasebnih podatkov. Podatke zbira skupnost %s.

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privacy policy</a>).
sl_SI: Omogoča programom določiti geolokacijo. Uporablja storitve Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>pravila zasebnosti</a>).

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service.
sl_SI: Omogoča programom določiti geolokacijo. Uporablja storitve Mozilla Location Service.

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Location Services
sl_SI: Storitve določanja položaja

en: Automatic Problem Reporting
sl_SI: Samodejna poročila o težavah

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
sl_SI: Določila zasebnosti je mogoče prilagajati med nastavitvami.

en: Third-Party Repositories
sl_SI: Skladišča tretjih virov

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
sl_SI: Skladišča tretjih ponudnikov omogočajo dostop do dodatne programske opreme izbranih zunanjih virov. Med njimi so priljubljeni programi, strojna programska oprema, ki je pomembna za delovanje sistema, vključena je tudi lastniška programska oprema.

en: _Disable Third-Party Repositories
sl_SI: Onemogoči skladišča _tretjih virov

en: _Enable Third-Party Repositories
sl_SI: Omogoči skladišča _tretjih virov

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
sl_SI: _Začni uporabljati %s

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
sl_SI: Okolje %s je pripravljno za uporabo!

en: Setup Complete
sl_SI: Nastavitev je končana.

en: All done!
sl_SI: Končano!

en: Search cities
sl_SI: Poišči mesta

en: Time Zone
sl_SI: Časovni pas

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
sl_SI: Časovno območje je nastavljeno samodejno, če je vaše trenutno mesto mogoče določiti. Mesto je mogoče izbrati tudi ročno.

en: Please search for a nearby city
sl_SI: Poiščite bližnje mesto

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
sl_SI: Dobrodošli v namestitvi %s!

en: Setup
sl_SI: Nastavitev

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
sl_SI: Čarovnik omogoča vodenje prek postopka ustvarjanja računa in omogočanja zmožnosti. Postopek je kratek in enostaven.

en: _Start Setup
sl_SI: _Začni z nastavitvijo

en: Force live user mode
sl_SI: Vsili uporabniški način v živo

en: Force OEM mode
sl_SI: Vsili uporabniški način OEM

en: Try or Install?
sl_SI: Ali želite okolje preizkusiti ali namestiti?

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
sl_SI: Preizkusite lahko začasno različico ${NAME}, ne da bi trajno spremenili sistem računalnika. Če se kasneje odločite za namestitev, zaženite namestitveni program.
    
            Če želite takoj zagnati namestitveni program, lahko izberete tudi možnost Namesti.

en: Install to Disk…
sl_SI: Namesti na disk …

en: Try ${NAME}
sl_SI: Preizkusite ${NAME}

en: Install ${PRETTY_NAME}
sl_SI: Namesti ${PRETTY_NAME}
