gnome-initial-setup master - en to uk translation catalogue (126 entries)

en: Initial Setup
uk: Перший запуск

en: _Next
uk: _Далі

en: _Accept
uk: _Ухвалити

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Force existing user mode
uk: Примусовий режим для наявного користувача

en: — GNOME initial setup
uk: — Перший запуск GNOME

en: Failed to cache account
uk: Не вдалося кешувати обліковий запис

en: Failed to register account
uk: Не вдалося зареєструвати обліковий запис

en: No supported way to authenticate with this domain
uk: Непідтримуваний спосіб засвідчення з цим доменом

en: Failed to join domain
uk: Не вдалось долучитись до домену

en: Failed to log into domain
uk: Не вдалось увійти до домену

en: Enterprise Login
uk: Комерційний вхід

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
uk: Комерційний вхід дозволяє наявним обліковим записам централізовано використовуватись на цьому пристрою. Ви також можете скористатися цим обліковим записом для доступу до ресурсів компанії у інтернеті.

en: _Domain
uk: _Домен

en: _Username
uk: _Користувач

en: _Password
uk: _Пароль

en: Enterprise domain or realm name
uk: Комерційний домен або назва області

en: Domain Administrator Login
uk: Вхід адміністратора домену

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
uk: Комп'ютер потрібно зареєструвати в домені, щоб використовувати комерційний вхід. Попрохайте вашого мережевого адміністратора ввести тут пароль домену і виберіть унікальну назву комп'ютера.

en: _Computer
uk: _Комп'ютер

en: Administrator _Name
uk: _Адміністратор

en: Administrator Password
uk: Пароль адміністратора

en: C_ontinue
uk: Пр_одовжити

en: We need a few details to complete setup.
uk: Нам потрібно кілька дрібничок, щоб завершити.

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Failed to create user '%s':
uk: Не вдалося створити запис користувача «%s»:

en: Change Avatar
uk: Змінити аватар

en: Remove Avatar
uk: Вилучити аватар

en: About You
uk: Про себе

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
uk: Вкажіть користувача. Можете також вибрати малюнок.

en: _Full Name
uk: Повне і_м'я

en: Set up _parental controls for this user
uk: Встановити _батьківський контроль для цього користувача

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
uk: Для використання батьками або опікунами, які мають налаштувати власний пароль.

en: _Enterprise Login
uk: _Комерційний вхід

en: Go online to set up Enterprise Login.
uk: Увійдіть до інтернету, щоб налаштувати комерційний вхід.

en: Cannot automatically join this type of domain
uk: Неможливо автоматично долучити цей тип домену

en: No such domain or realm found
uk: Немає такого домену чи області

en: Cannot log in as %s at the %s domain
uk: Неможливо ввійти як %s на домен %s

en: Invalid password, please try again
uk: Неправильний пароль, спробуйте ще раз

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
uk: Неможливо з'єднатись з доменом %s: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
uk: Вибачте, таким ім'ям користувача скористатися не можна. Будь ласка, спробуйте інше.

en: The username is too long.
uk: Перейменуйте користувача на меншу кількість символів.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
uk: Ім'я користувача має починатися із малої літери з набору a-z.

en: That username isn’t available. Please try another.
uk: Цей ім'я користувача зайнято. Будь ласка, спробуйте інше.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
uk: Ім'я користувача має містити лише літери нижнього регістру a-z, цифри і такі символи: - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
uk: Так буде названо вашу домашню теку і її неможливо змінити.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: More…
uk: Ще…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
uk: Не знайдено жодного введення

en: Typing
uk: Введення

en: Select your keyboard layout or an input method.
uk: Вибрати розкладку клавіатури або спосіб введення.

en: Search keyboards and input methods
uk: Шукати клавіатури і способи введення

en: No languages found
uk: Не знайдено жодної мови

en: Welcome
uk: Вітаємо

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
uk: Вітаємо!

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
uk: Інший…

en: Wireless networking is disabled
uk: Радіомережу вимкнено

en: Checking for available wireless networks
uk: Перевіряння на доступність радіомереж

en: Network
uk: Мережа

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
uk: З'єднання із інтернетом допоможе вам в отриманні нових програм, даних та інших оновлень. Воно також допоможе в автоматичному встановленні часу та місця вашого перебування.

en: No wireless available
uk: Радіомережа недоступна.

en: Turn On
uk: Увімкнути

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
uk: Батьківський контроль для %s

en: Set restrictions on what this user can run or install.
uk: Встановити обмеження щодо того, що може запускати і встановлювати користувач.

en: Parental Controls
uk: Батьківський контроль

note: Don’t break UI compatibility if parental controls are disabled.
en: Set a Password
uk: Вказати пароль

en: Be careful not to lose your password.
uk: Будьте обережні, не втратьте пароль.

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
uk: Вказати пароль для %s

en: Set a Parent Password
uk: Вказати батьківський пароль

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
uk: За допомогою цього пароля буде обмежено доступ до батьківського контролю для %s.

en: The passwords do not match.
uk: Пароль не збігається.

en: Password
uk: Пароль

en: _Confirm Password
uk: _Підтвердити пароль

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
uk: Новий пароль має бути відмінний від старого.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
uk: Цей пароль дуже схожий на ваш попередній. Спробуйте змінити деякі букви і числа.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
uk: Цей пароль дуже схожий на попередній. Спробуйте ще трохи переінакшити пароль.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
uk: Цей пароль — слабкий. Пароль без зазначення користувача в ньому — сильніший.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
uk: Цей пароль слабкий. Намагайтесь уникати свого імені в паролі.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
uk: Цей пароль слабкий. Намагайтесь уникати деяких слів у паролі.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
uk: Цей пароль — слабкий. Намагайтесь уникати загальновживані слова.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
uk: Цей пароль — слабкий. Намагайтесь уникати перетасовані вживані слова.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
uk: Цей пароль — слабкий. Намагайтесь уживати якнайбільше чисел.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
uk: Цей пароль — слабкий. Намагайтесь уживати якнайбільше великих букв.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
uk: Цей пароль — слабкий. Намагайтесь уживати якнайбільше маленьких букв.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
uk: Це слабкий пароль. Намагайтесь уживати більше спеціальних символів, як-от розділові знаки.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
uk: Це слабкий пароль. Намагайтесь змішувати букви, числа і розділові знаки.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
uk: Це слабкий пароль. Намагайтесь уникати повторення однакових символів.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
uk: Це слабкий пароль. Намагайтесь уникати повторення однакового типу символів: варто змішувати букви, числа та розділові знаки.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
uk: Це слабкий пароль. Намагайтесь уникати послідовностей, як-от 1234 або abcd.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
uk: Це надто простий пароль. Спробуйте додати більше літер, цифр і розділових знаків.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
uk: Змішуйте великі літери з малими і спробуйте додати декілька цифр.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
uk: Додавання літер, цифр і розділових знаків зробить пароль надійнішим!

en: Privacy Policy
uk: Правила конфіденційності

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
uk: Надсилає технічні звіти, які не міститиму особистих даних. Дані буде зібрано %1$s (<a href='%2$s'>правила конфіденційності</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
uk: Надсилає технічні звіти, які не міститимуть особистих даних. Дані буде зібрано %s.

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privacy policy</a>).
uk: Дозволяє програмам визначати географічні координати місця, де ви перебуваєте. Використовує Mozilla Location Service (<a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>умови конфіденційності</a>).

en: Allows apps to determine your geographical location. Uses the Mozilla Location Service.
uk: Дозволяє програмам визначати географічні координати місця, де ви перебуваєте. Використовує Mozilla Location Service.

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Location Services
uk: Служби розташування

en: Automatic Problem Reporting
uk: Автоматичне звітування про проблеми

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
uk: Правила конфіденційності можна змінити в будь-яку мить у Параметрах.

en: Third-Party Repositories
uk: Сторонні сховища

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
uk: Сторонні сховища надають доступ до додаткового програмного забезпечення з вибраних зовнішніх джерел. Там можна знайти популярні програми, а також драйвери, які важливі для працездатності деяких пристроїв. Також там може зберігатися програмне забезпечення із закритим кодом.

en: _Disable Third-Party Repositories
uk: Ви_мкнути сторонні сховища

en: _Enable Third-Party Repositories
uk: _Увімкнути сторонні сховища

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
uk: _Почати роботу з %s

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
uk: %s готова до використання.

en: Setup Complete
uk: Налаштовування завершено

en: All done!
uk: Виконано!

en: Search cities
uk: Шукати міста

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
uk: Часовий пояс буде визначено автоматично, якщо ваше розміщення можна визначити. Можете знайти місто і вказати самостійно.

en: Please search for a nearby city
uk: Пошукайте міста поблизу

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
uk: Вітаємо у %s!

en: Setup
uk: Налаштування

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
uk: «Налаштування» допоможуть вам пройти процедуру створення облікового запису та вмикання деяких можливостей. Щоб почати роботу, вам знадобиться зовсім трохи часу.

en: _Start Setup
uk: _Почати налаштовування

en: Force live user mode
uk: Примусовий режим користувача портативної системи

en: Force OEM mode
uk: Примусовий режим OEM

en: Try or Install?
uk: Спробувати чи встановити?

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
uk: Ви можете спробувати тимчасову версію ${NAME} без внесення змін до робочих процедур вашого комп'ютера. Якщо ви пізніше захочете встановити систему, просто запустіть засіб встановлення з меню «Дії».
    
            Крім того, ви можете вибрати «Встановити», щоб запустити засіб встановлення.

en: Install to Disk…
uk: Встановити на диск…

en: Try ${NAME}
uk: Спробувати ${NAME}

en: Install ${PRETTY_NAME}
uk: Встановити ${PRETTY_NAME}
