gnome-initial-setup master - en to fa translation catalogue (142 entries)

en: Initial Setup
fa: برپایی نخستین

en: _Next
fa: _بعدی

en: _Accept
fa: _پذیرش

en: _Skip
fa: _پرش

en: _Previous
fa: _پیشین

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Force existing user mode
fa: اجبار به حالت کاربر موجود

en: — GNOME initial setup
fa: — راه‌اندازی نخستین گنوم

en: Failed to cache account
fa: شکست در انبارش حساب

en: Failed to register account
fa: شکست در ثبت حساب

en: No supported way to authenticate with this domain
fa: هیچ روش پشتیبانی شده‌ای برای تصدیق هویت با این دامنه وجود ندارد

en: Failed to join domain
fa: پیوستن به دامنه شکست خورد

en: Failed to log into domain
fa: ورود به دامنه شکست خورد

en: Enterprise Login
fa: ورود تجاری

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
fa: ورود تجاری اجازه می‌دهد از یک حساب کاربری مدیریت‌شدهٔ مرکزی موجود برای این دستگاه استفاده شود. شما همچنین از این حساب می‌توانید برای دسترسی به منابع شرکت در اینترنت استفاده کنید.

en: _Domain
fa: _دامنه

en: _Username
fa: _نام‌کاربری

en: _Password
fa: _گذرواژه

en: Enterprise domain or realm name
fa: نام دامنه یا ناحیه تجاری

en: Domain Administrator Login
fa: ورود مدیر دامنه

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be enrolled in a domain. Please have your network administrator type the domain password here, and choose a unique computer name for your computer.
fa: جهت استفاده از ورود‌های تجاری، لازم است این رایانه در دامنه‌ای ثبت شود. لطفاًً از مدیر شبکهٔ خود بخواهید که گذرواژهٔ دامنه را این‌جا وارد کرده و یک نام رایانهٔ اختصاصی برای این سیستم انتخاب کند.

en: _Computer
fa: _رایانه

en: Administrator _Name
fa: _نام مدیر

en: Administrator Password
fa: گذرواژهٔ مدیر

en: C_ontinue
fa: ا_دامه

en: We need a few details to complete setup.
fa: برای کامل کردن راه‌اندازی نیاز به کمی جزئیات داریم.

en: Administrator
fa: مدیر

en: Failed to create user '%s':
fa: شکست در ایجاد کاربر «%s»:

en: Change Avatar
fa: تغییر چهرک

en: Remove Avatar
fa: برداشتن چهرک

en: About You
fa: دربارهٔ شما

en: Please provide a name and username. You can choose a picture too.
fa: لطفاً یک نام و نام‌کاربری وارد کنید. می‌توانید تصویری هم برگزینید.

en: _Full Name
fa: _نام کامل

en: Set up _parental controls for this user
fa: برپایی واپایش‌های _والدین برای این کاربر

en: For use by a parent or supervisor, who must set up their own password.
fa: برای استفاده به دست یک والد یا سرپرست که باید گذرواژهٔ خودش را برپا کند.

en: _Enterprise Login
fa: ورود _تجاری

en: Go online to set up Enterprise Login.
fa: برای برپاسازی ورود تجاری، برخط شوید.

en: Cannot automatically join this type of domain
fa: نمی‌توان به‌طور خودکار وارد این گونه از دامنه‌ها شد

en: No such domain or realm found
fa: چنین دامنه یا ناحیه‌ای پیدا نشد

en: Cannot log in as %s at the %s domain
fa: نمی‌توان به‌عنوان %s وارد دامنهٔ %s شد

en: Invalid password, please try again
fa: گذرواژهٔ نامعتبر، لطفاً دوباره تلاش کنید

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
fa: نمی‌توان به دامنهٔ %s متصل شد: %s

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
fa: متأسّفانه این نام کاربری موجود نیست. لطفاًً موردی دیگر را بیازمایید.

en: The username is too long.
fa: نام‌کاربری خیلی طولانی است.

en: The username must start with a lower case letter from a-z.
fa: نام کاربری باید با حرفی کوچک از a تا z آغاز شود.

en: That username isn’t available. Please try another.
fa: این نام کاربری موجود نیست. لطفاًً موردی دیگر را بیازمایید.

en: The username should only consist of lower case letters from a-z, digits, and the following characters: - _
fa: نام کاربری باید فقط حاوی حروف کوچک از a تا z، رقم‌ها و نویسه‌های مقابل باشد: - _

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
fa: این نام برای شاخهٔ خانگیتان استفاده شده و قابل تغییر نخواهد بود.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: More…
fa: بیش‌تر…

note: Translators: a search for input methods or keyboard layouts * did not yield any results
en: No inputs found
fa: ورودی‌ای پیدا نشد

en: Typing
fa: تایپ

en: Select your keyboard layout or an input method.
fa: چیدمان صفحه‌کلیدتان یا روشی ورودی را برگزینید.

en: Search keyboards and input methods
fa: جست‌وجوی صفحه‌کلیدها و روش‌های ورودی

en: No languages found
fa: هیچ زبانی پیدا نشد

en: Welcome
fa: خوش‌آمدید

en: Select a language from the list, or search an specific language.
fa: گزینش زبانی از سیاهه یا جست‌وجو برای زبانی خاص.

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it.
en: Welcome!
fa: خوش‌آمدید!

en: Search languages
fa: جست‌وجوی زبان‌ها

en: Available languages
fa: زبان‌های موجود

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
fa: دیگر…

en: Wireless networking is disabled
fa: شبکه‌های بی‌سیم از کار افتاده‌اند

en: Checking for available wireless networks
fa: درحال بررسی برای شبکه‌های بی‌سیم موجود

en: Network
fa: شبکه

en: Wi-Fi
fa: وای‌فای

en: Connecting to the internet helps you get new apps, information, and other upgrades. It also helps set the time and your location automatically.
fa: وصل شدن به اینترنت کمک می‌کند تا اطّلاعات و کاره‌های جدید و دیگر ارتقاها را بگیرید. همچنین به تنظیم خودکار زمان و موقعیتتان کمک می‌کند.

en: No wireless available
fa: هیچ شبکهٔ بی‌سیمی در دسترس نیست

en: Turn On
fa: روشن کردن

note: Translators: The placeholder is the user’s full name.
en: Parental Controls for %s
fa: واپایش‌های والدین برای %s

en: Set restrictions on what this user can run or install.
fa: تنظیم محدودیت روی آن‌چه این کاربر می‌تواند اجرا یا نصب کند.

en: Parental Controls
fa: واپایش‌های والدین

note: Translators: The placeholder is for the user’s full name.
en: Set a Password for %s
fa: برپایی یک گذرواژه برای %s

en: Be careful not to lose your password.
fa: مراقب باشید گذرواژه‌تان را گم نکنید.

en: Set a Parent Password
fa: برپایی یک گذرواژهٔ والد

note: Translators: The placeholder is the full name of the child user on the system.
en: This password will control access to the parental controls for %s.
fa: این گذرواژه، دسترسی به واپایش‌های والدین را برای %s وامی‌پاید.

en: Password strength: %s.
fa: قدرت گذرواژه: %s.

en: The passwords do not match.
fa: گذرواژه‌ها مطابقت ندارند.

en: Password
fa: گذرواژه

en: _Confirm Password
fa: تأیید _گذرواژه

en: Password _Hint
fa: _راهنمای گذرواژه

en: Password hint will be shown in case you forget your password.
fa: در صورتی که گذرواژه‌تان را فراموش کنید راهنمای گذرواژه نشان داده خواهد شد.

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
fa: گذرواژهٔ جدید باید با گذرواژهٔ پیشین متفاوت باشد.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing some letters and numbers.
fa: این گذواژه بسیار شبیه قبلی است. سعی کنید تعدادی از حروف و اعداد را تغییر دهید.

[ctx: Password hint]
en: This password is very similar to your last one. Try changing the password a bit more.
fa: این گذواژه بسیار شبیه پیشین است. سعی کنید گذرواژه را کمی بیش‌تر تغییر دهید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. A password without your user name would be stronger.
fa: این گذرواژه ضعیف است. گذرواژه‌ای بدون نام‌کاربریتان قوی‌تر است.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid using your name in the password.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از استفاده از نامتان در گذرواژه بپرهیزید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid some of the words included in the password.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از تعدادی از واژگان استفاده شده در گذرواژه بپرهیزید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid common words.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از واژگان معمول بپرهیزید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid reordering existing words.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از چایگشت واژگان موجود بپرهیزید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more numbers.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید اعداد بیش‌تری به کار ببرید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more uppercase letters.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از حروف بزرگ بیش‌تری استفاده کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more lowercase letters.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از حروف کوچک بیش‌تری استفاده کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use more special characters, like punctuation.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از نویسه‌های خاص بیش‌تری، مثل نقطه استفاده کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید تلفیقی از حروف، اعداد و نشانه‌ها را استفاده کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same character.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از تکرار یک نویسه بپرهیزید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از تکرار یک گونه نویسه بپرهیزید: لازم است حروف، اعداد و نشانه‌ها را با هم تلفیق کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید از دنباله‌هایی چون ۱۲۳۴ و abcd اجتناب کنید.

[ctx: Password hint]
en: This is a weak password. Try to add more letters, numbers and punctuation.
fa: این گذرواژه ضعیف است. سعی کنید حروف، اعداد و نشانه‌های بیش‌تری به کار ببرید.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
fa: حروف بزرگ و کوچک، همراه با یکی دو عدد را با هم تلفیق کنید.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
fa: افزودن حروف، اعداد و نشانه‌های بیش‌تر، گذرواژه را قوی‌تر می‌کند.

note: TRANSLATORS: this string describes a password as being poor
en: poor
fa: بد

note: TRANSLATORS: this string describes a password as being weak
en: weak
fa: ضعیف

note: TRANSLATORS: this string describes a password as being strong
en: strong
fa: قوی

note: TRANSLATORS: this string describes a password as being excellent
en: excellent
fa: عالی

note: Translators: the first parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %1$s (<a href='%2$s'>privacy policy</a>).
fa: گزارش‌های فنی‌ای که اطّلاعات شخصیشان برداشته شده را می‌فرستد. داده‌ها به دست %1$s جمع می‌شوند (<a href='%2$s'>سیاست محرمانگی</a>).

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu".
en: Sends technical reports that do not contain personal information. Data is collected by %s.
fa: گزارش‌های فنی‌ای که اطّلاعات شخصیشان برداشته شده را می‌فرستد. داده‌ها به دست %s جمع می‌شوند.

en: Allows apps to determine your geographical location.
fa: می‌گذارد کاره‌ها از مکان جغرافیاییتان آگاه شوند.

en: Privacy
fa: محرمانگی

en: Location Services
fa: خدمات مکانی

en: Automatic Problem Reporting
fa: گزارش خودکار اشکالات

en: Privacy controls can be changed at any time from the Settings app.
fa: واپایش‌های محرمانگی می‌توانند در هر زمانی از کارهٔ تنظیمات تغییر یابند.

en: Third-Party Repositories
fa: مخزن‌های سوم‌شخص

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected <a href='%s'>external sources</a>, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
fa: مخزن‌های سوم‌شخص دسترسی به نرم‌افزارهای اضافی از <a href='%s'>منبع‌های خارجی</a> گزیده را شامل کاره‌های محبوب و راه‌اندازهایی که برای برخی افزاره‌ها مهمند، فراهم می‌کنند.شامل چند نرم‌افزار مالکیتی.

en: Third-party repositories provide access to additional software from selected external sources, including popular apps and drivers that are important for some devices. Some proprietary software is included.
fa: مخزن‌های سوم‌شخص دسترسی به نرم‌افزارهای اضافی از منبع‌های خارجی گزیده را شامل کاره‌های محبوب و راه‌اندازهایی که برای برخی افزاره‌ها مهمند، فراهم می‌کنند.شامل چند نرم‌افزار مالکیتی.

en: _Disable Third-Party Repositories
fa: _از کار انداختن مخزن‌های سوم‌شخص

en: _Enable Third-Party Repositories
fa: _به کار انداختن مخزن‌های سوم‌شخص

en: Setup Failed
fa: برپایی شکست خورد

en: Close
fa: بستن

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: _Start Using %s
fa: _استفاده از %s را شروع کنید

note: Translators: the parameter here is the name of a distribution, * like "Fedora" or "Ubuntu". It falls back to "GNOME" if we can't * detect any distribution.
en: %s is ready to be used.
fa: %s آمادهٔ استفاده است.

en: Setup Complete
fa: برپا سازی کامل شد

en: All done!
fa: انجام شد!

en: Search cities
fa: جست‌وجوی شهرها

note: Recurse, adding the ADM1 name to the country name Translators: this is the name of a location followed by a region, for example: * 'London, United Kingdom' * You shouldn't need to translate this string unless the language has a different comma.
en: %s, %s
fa: %s، %s

[ctx: timezone loc]
note: Translators: "city, country"
en: %s, %s
fa: %s، %s

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
fa: %Ol:%OM %p

note: Translators: This is the time format used in 24-hour mode.
en: %R
fa: %OH:%OM

en: Current timezone: %s at %s; current time: %s
fa: ناحیهٔ زمانی کنونی: %s در %s. زمان کنونی: %s

en: Time Zone
fa: منظقهٔ زمانی

en: The time zone will be set automatically if your location can be found. You can also search for a city to set it yourself.
fa: منطقه زمانی چنانچه امکان پیدا کردن مکان شما باشد، بطور خودکار تنظیم می‌شود. شما همچنین می‌توانید یک شهر را برای تنظیم دستی جست‌وجو کنید.

en: Please search for a nearby city
fa: لطفاًً برای شهری نزدیک جست‌وجو کنید

note: Translators: This is meant to be a warm, engaging welcome message, * like greeting somebody at the door. If the exclamation mark is not * suitable for this in your language you may replace it. The space * before the exclamation mark in this string is a typographical thin * space (U200a) to improve t
en: Welcome to %s !
fa: به %s خوش‌آمدید!

en: Setup
fa: برپاسازی

en: Setup will guide you through making an account and enabling some features. We’ll have you up and running in no time.
fa: برپاسازی، در طول ایجاد حساب و به کار انداختن ویژگی‌ها راهنماییتان می‌کند. بدون هیچ تأخیری، به راهتان می‌اندازیم.

en: _Start Setup
fa: _آغاز برپاسازی

en: Force live user mode
fa: اجبار به حالت کاربر زنده

en: Force OEM mode
fa: اجبار به حالت OEM

en: Try or Install?
fa: آزمودن یا نصب؟

en: You can try a temporary version of ${NAME} without making changes to the computer. If you decide to install later, just launch the installer from the Activities view.
    
            Alternatively, choose install to launch the installer.
fa: می‌توانید نگارشی موقّتی از ${NAME} را بدون ایجاد هیچ تغییری روی رایانه‌تان بیازمایید. اگر بعداً تصمیم به نصب گرفتید تنها کافیست نصب کننده را از نمای فعّالیت‌ها اجرا کنید.
    
            در غیر این صورت نصب را برای اجرای نصب کننده برگزینید.

en: Install to Disk…
fa: نصب روی دیسک…

en: Try ${NAME}
fa: آزمودن ${NAME}

en: Install ${PRETTY_NAME}
fa: نصب ${PRETTY_NAME}
