gnome-keyring - en to ca translation catalogue (100 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
ca: Sense nom

en: Enter the old password for the '%s' keyring
ca: Introduïu la contrasenya antiga per a l'anell de claus «%s»

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Enter the old password for it.
ca: Una aplicació vol canviar la contrasenya de l'anell de claus «%s». Introduïu-ne la contrasenya antiga.

en: Continue
ca: Continua

en: Choose a new password for the '%s' keyring
ca: Trieu una contrasenya nova per a l'anell de claus «%s»

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
ca: Una aplicació vol canviar la contrasenya de l'anell de claus «%s». Trieu la contrasenya nova que hi vulgueu utilitzar.

en: Store passwords unencrypted?
ca: Voleu emmagatzemar les contrasenyes desxifrades?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
ca: Si trieu utilitzar una contrasenya en blanc, les contrasenyes emmagatzemades no es xifraran amb seguretat. Estes seran accessibles per qualsevol que tinga accés als vostres fitxers.

en: The original password was incorrect
ca: La contrasenya original era incorrecta

en: Change Keyring Password
ca: Canvia la contrasenya de l'anell de claus

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
ca: Una aplicació vol crear un anell de claus nou anomenat «%s». Trieu la contrasenya nova que hi vulgueu utilitzar.

en: Choose password for new keyring
ca: Seleccioneu una contrasenya per a l'anell de claus nou

en: New Keyring Password
ca: Contrasenya de l'anell de claus nou

en: Certificate and Key Storage
ca: Magatzem de certificats i de claus

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
ca: Anell de claus del GNOME: component PKCS#11

en: Secret Storage Service
ca: Servei d'emmagatzematge de secrets

en: GNOME Keyring: Secret Service
ca: Anell de claus del GNOME: servei de secrets

en: SSH Key Agent
ca: Agent de claus SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
ca: Anell de claus del GNOME: agent SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
ca: Entrada

en: failed to create temporary file `%s': %s
ca: ha fallat la creació del fitxer temporal «%s»: %s

en: error writing to `%s': %s
ca: s'ha produït un error en escriure a «%s»: %s

en: can't create `%s': %s
ca: no es pot crear «%s»: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
ca: s'està suprimint el fitxer de blocat en desús (creat per %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
ca: s'està esperant per blocar (mantingut per %d%s) %s...

en: (deadlock?)
ca: (blocat mutu?)

en: lock `%s' not made: %s
ca: no s'ha realitzat el blocat «%s»: %s

en: waiting for lock %s...
ca: s'està esperant per blocar %s...

en: Domain Component
ca: Component del domini

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Email Address
ca: Adreça electrònica

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Place of Birth
ca: Lloc de naixement

en: Gender
ca: Gènere

en: Country of Citizenship
ca: País de ciutadania

en: Country of Residence
ca: País de residència

en: Common Name
ca: Nom comú

en: Surname
ca: Cognom

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Country
ca: País

en: Locality
ca: Localitat

en: State
ca: Estat

en: Street
ca: Carrer

en: Organization
ca: Organització

en: Organizational Unit
ca: Unitat organitzativa

en: Title
ca: Títol

en: Telephone Number
ca: Número de telèfon

en: Given Name
ca: Nom de pila

en: Initials
ca: Inicials

en: Generation Qualifier
ca: Qualificador de la generació

en: DN Qualifier
ca: Qualificador del nom de domini

en: Pseudonym
ca: Pseudònim

en: MD2 with RSA
ca: MD2 amb RSA

en: MD5 with RSA
ca: MD5 amb RSA

en: SHA1 with RSA
ca: SHA1 amb RSA

en: SHA1 with DSA
ca: SHA1 amb DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
ca: Servidor d'autenticació

en: Client Authentication
ca: Client d'autenticació

en: Code Signing
ca: Firma del codi

en: Email Protection
ca: Protecció del correu electrònic

en: Time Stamping
ca: Marcat horari

en: Unnamed Certificate
ca: Certificat sense nom

en: Couldn't parse public SSH key
ca: No s'ha pogut analitzar la clau pública SSH

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
ca: Desbloca la contrasenya per a: %s

en: Unlock Login Keyring
ca: Desbloca l'anell de claus d'entrada

en: Enter password to unlock your login keyring
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar l'anell de claus d'entrada

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
ca: La contrasenya que utilitzeu per entrar a l'ordinador ja no coincideix amb la contrasenya de l'anell de claus d'entrada.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
ca: No s'ha desblocat l'anell de claus d'entrada quan heu entrat a l'ordinador.

en: Unlock
ca: Desbloca

en: Unlock Keyring
ca: Desbloca l'anell de claus

en: Enter password to unlock
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir a l'anell de claus «%s», però està blocat

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
ca: Desbloca automàticament este anell de claus sempre que haja entrat

en: Unlock private key
ca: Desbloca la clau privada

en: Unlock certificate
ca: Desbloca l'anell de claus

en: Unlock public key
ca: Desbloca la clau pública

en: Enter password to unlock the private key
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar la clau privada

en: Enter password to unlock the certificate
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar el certificat

en: Enter password to unlock the public key
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar la clau pública

en: Automatically unlock this key whenever I'm logged in
ca: Desbloca automàticament esta clau sempre que haja entrat

en: Automatically unlock this certificate whenever I'm logged in
ca: Desbloca automàticament esta certificat sempre que haja entrat

en: Automatically unlock whenever I'm logged in
ca: Desbloca automàticament sempre que haja entrat

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir a la clau privada «%s», però està blocada

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir al certificat «%s», però està blocat

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir a la clau pública «%s», però està blocada

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir a «%s», però està blocat

en: The unlock password was incorrect
ca: La contrasenya per desblocar era incorrecta

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
ca: Desbloca el magatzem de certificats/claus

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
ca: Introduïu la contrasenya per desblocar el magatzem de certificats/claus

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
ca: Una aplicació vol accedir al magatzem de certificats/claus «%s», però està blocat

en: New Password Required
ca: Cal una contrasenya nova

en: New password required for secure storage
ca: Cal una contrasenya nova per al magatzem segur

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
ca: Es necessita una contrasenya per poder preparar «%s» per al magatzem de certificats o claus

en: Change Password
ca: Canvia la contrasenya

en: Original password for secure storage
ca: Contrasenya original per al magatzem segur

en: To change the password for '%s', the original password is required
ca: Cal la contrasenya original per canviar la contrasenya de «%s»

en: Change password for secure storage
ca: Canvia la contrasenya per al magatzem segur

en: Type a new password for '%s'
ca: Introduïu una contrasenya nova per «%s»

en: usage: gnome-keyring command [options]
ca: utilització: gnome-keyring orde [opcions]

en: commands:
ca: ordes:
