gnome-keyring - en to ckb translation catalogue (82 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
ckb: ناونەنراوە

en: Enter the old password for the “%s” keyring
ckb: وشەی تێپەڕبوونی کۆن بنووسە بۆ زنجیرەکلیلی “%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت وشەی تێپەڕبوونی زنجیرەکلیلی “%s” بگۆڕێت. وشەی تێپەڕبوونی کۆنی بنووسە.

en: Continue
ckb: بەردەوامبوون

en: Choose a new password for the “%s” keyring
ckb: وشەی تێپەڕبوونی نوێ بنووسە بۆ زنجیرەکلیلی “%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت وشەی تێپەڕبوونی زنجیرەکلیلی “%s” بگۆڕێت. وشەی تێپەڕبوونی نوێ بنووسە بۆ ئەوەی بەکاربێت.

en: Store passwords unencrypted?
ckb: هەڵگرتنی وشەی تێپەربوونەکان بە ناپارێزراوی؟

en: The original password was incorrect
ckb: وشەی تێپەڕبوونی ڕەسەن هەڵەیە

en: Change Keyring Password
ckb: گۆڕینی وشەی تێپەڕبوونی زنجیرەکلیل

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت زنجیرەکلیلکی نوێ درووستبکات بە ناوی “%s”. وشەی تێپەڕبوونی بنووسە.

en: Choose password for new keyring
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ زنجیرەکلیلی نوێ

en: New Keyring Password
ckb: وشەی تێپەڕبوونی زنجیرەکلیلی نوێ

en: Certificate and Key Storage
ckb: کۆکەرەوەی بڕوانامە و کلیل

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
ckb: چوونەژوورەوە

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
ckb: وشەی تێپەڕبوون بکەرەوە بۆ: %s

en: Unlock private key
ckb: کردنەوەی کیلی تایبەت

en: Enter password to unlock the private key
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ کردنەوەی کیلی تایبەت

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتەناو کلیلی تایبەت "%s"، بەڵام کلیلدراوە

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
ckb: خۆکارانە ئەم کلیلە بکەرەوە کاتێ من دێمە ژوورەوە

en: Unlock
ckb: کردنەوە

en: The unlock password was incorrect
ckb: تێپەڕەووشەی کردنەوە هەڵە بوو

en: failed to create temporary file `%s': %s
ckb: نەتوانرا پەڕگەی کاتیی دروستبکرێت `%s': %s

en: error writing to `%s': %s
ckb: هەڵە لە ناردن بۆ  `%s': %s

en: can't create `%s': %s
ckb: ناتوانرێت لە دروستکردنی  `%s': %s

en: waiting for lock %s...
ckb: چاوەڕوانیکردن بۆ کلیلکردن %s...

en: Domain Component
ckb: پارچەکانی دۆمەین

en: User ID
ckb: ناسنامەی بەکارهێنەر

en: Email Address
ckb: پۆستی ئەلکترۆنی

en: Date of Birth
ckb: ڕۆژی لەدایک بوون

en: Place of Birth
ckb: شوێنی لە دایک بوون

en: Gender
ckb: ڕەگەز

en: Country of Citizenship
ckb: هاوڵاتی چ وڵاتێکیت

en: Country of Residence
ckb: وڵاتی مانەوە

en: Common Name
ckb: ناوی باو

en: Surname
ckb: نازناو

en: Serial Number
ckb: ژمارەی زنجیرەیی

en: Country
ckb: وڵات

en: Locality
ckb: ناوچە

en: State
ckb: پارێزگا

en: Street
ckb: شەقام

en: Organization
ckb: دامەزراوە

en: Organizational Unit
ckb: یەکەی دامەزراوەیی

en: Title
ckb: ناونیشان

en: Telephone Number
ckb: ژمارەی تەلەفۆن

en: Given Name
ckb: ناوی دراو

en: Initials
ckb: سەرەتایی

en: MD2 with RSA
ckb: MD2 لەگەڵ RSA

en: MD5 with RSA
ckb: MD5 لەگەڵ RSA

en: SHA1 with RSA
ckb: SHA1 لەگەڵ RSA

en: SHA1 with DSA
ckb: SHA1 لەگەڵ DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
ckb: ڕێگەپێدانی ڕاژە

en: Client Authentication
ckb: ڕێگەپێدانی ڕاژەخواز

en: Code Signing
ckb: مۆرکردنی کۆد

en: Email Protection
ckb: پاراستنی پۆستی ئەلکترۆنی

en: Time Stamping
ckb: پولی کات

en: Unnamed Certificate
ckb: بڕوانامە ناوی نیە

en: Unlock Login Keyring
ckb: کردنەوەی چوونەژورەوەی زنجیرەکلیل

en: Enter password to unlock your login keyring
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ کردنەوەی چوونەژورەوەی زنجیرەکلیل

en: Unlock Keyring
ckb: کردنەوەی زنجیرەکلیل

en: Enter password to unlock
ckb: وشەی تێپەڕ بنووسە بۆ کردنەوە

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتە ناو زنجیرە کلیلی “%s”، بەڵام کلیلدراوە

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
ckb: خۆکارانە ئەم زنجیرە کلیلە بکەرەوە کاتێ من دێمە ژوورەوە

en: Unlock certificate
ckb: کردنەوەی بڕوانامە

en: Unlock public key
ckb: کردنەوەی کلیلی گشتی

en: Enter password to unlock the certificate
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ کردنەوەی ئەم بڕوانامەیە

en: Enter password to unlock the public key
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ کردنەوەی کلیلی گشتی

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
ckb: خۆکارانە ئەم بڕوانامەیە بکەرەوە کاتێک من دێمە ژوورەوە

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
ckb: خۆکارانە بیکەرەوە کاتێک من دێمە ژوورەوە

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتە ناو ئەم بڕوانامەیەوە “%s”، بەڵام کلیل دراوە

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتە ناو ئەم کلیلە گشتییەوە “%s”، بەڵام کلیل دراوە

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتە ناو “%s”، بەڵام کلیل دراوە

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
ckb: کردنەوەی کۆکەرەوەی بڕوانامە/کلیل

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
ckb: وشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ کردنەوەی کۆکەرەوەی بڕوانامە/کلی

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
ckb: داوانامەیەک دەیەوێت بچیتە ناو کۆکەرەوەی بڕوانامە/کلیل “%s”، بەڵام کلیل دراوە

en: New Password Required
ckb: وشەی تێپەڕبوونی نوێ داواکراوە

en: New password required for secure storage
ckb: وشەی تێپەڕبوونی نوێ داواکراوە بۆ پارێزراوکردنی کۆکەرەوە

en: Change Password
ckb: گۆڕینی شەی تێپەڕبوون

en: Original password for secure storage
ckb: وشەی تێپەڕبوونی ڕەسەن بۆ پارێزراوکردنی کۆکەرەوە

en: To change the password for “%s”, the original password is required
ckb: بۆ گۆڕینی وشەی تێپەربوونی “%s”، پێویستە وشەی تێپەڕبوونی ڕەسەن بنووسی

en: Change password for secure storage
ckb: گۆرینی وشەی تێپەڕبوو بۆ پارێزراوکردنی کۆکەرەوە

en: Type a new password for “%s”
ckb: وشەی تێپەڕبوونی نوێ بنووسە بۆ “%s”

en: commands:
ckb: فرمانەکان:
