gnome-keyring - en to eo translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
eo: Sennoma

en: Enter the old password for the “%s” keyring
eo: Enigu la malnovan pasvorton de la ŝlosilaro “%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
eo: Aplikaĵo volas ŝanĝi la pasvorton por la ŝlosilaro “%s”. Enigu la malnovan pasvorton.

en: Continue
eo: Daŭrigi

en: Choose a new password for the “%s” keyring
eo: Elektu novan pasvorton por la ŝlosilaro “%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
eo: Aplikaĵo volas ŝanĝi la pasvorton de la ŝlosilaro “%s”. Elektu la novan pasvorton, kiun vi volas uzi.

en: Store passwords unencrypted?
eo: Ĉu konservi pasvortojn neĉifrite?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
eo: Per uzi malplenan pasvorton, viaj konservitaj pasvortoj ne ĉifriĝos sekure. Ili disponeblos por ĉiu, kiu havas aliron al viaj dosieroj.

en: The original password was incorrect
eo: La origina pasvorto estas nekorekta

en: Change Keyring Password
eo: Ŝanĝi pasvorton de la ŝlosilaro

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
eo: Aplikaĵo volas krei novan ŝlisolaron nomita “%s”. Elektu la pasvorton, kiun vi volas uzi.

en: Choose password for new keyring
eo: Elekti pasvorton por la nova ŝlosilaro

en: New Keyring Password
eo: Pasvorto por nova ŝlosilaro

en: Certificate and Key Storage
eo: Memorejo de atestiloj kaj ŝlosiloj

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
eo: GNOME Ŝlosilaro: PKCS#11 ero

en: Secret Storage Service
eo: Servo pri sekreta memorejo

en: GNOME Keyring: Secret Service
eo: GNOME Ŝlosilaro: Sekreta servo

en: SSH Key Agent
eo: SSH-ŝlosila agento

en: GNOME Keyring: SSH Agent
eo: GNOME Ŝlosilaro: SSH-agento

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
eo: Saluti

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
eo: Malŝlospasvorto por: %s

en: Unlock private key
eo: Malŝlosi privatan ŝlosilon

en: Enter password to unlock the private key
eo: Enigi pasvorton por malŝlosi la privatan ŝlosilon

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri la privatan ŝlosilon “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
eo: Aŭtomate malŝlosi ĉi tiun ŝlosilon ĉiam kiam mi salutas

en: Unlock
eo: Malŝlosi

en: The unlock password was incorrect
eo: Malŝlospasvorto estas nekorekta

en: failed to create temporary file `%s': %s
eo: malsukcesis krei provizoran dosieron `%s': %s

en: error writing to `%s': %s
eo: eraro dum skribado al `%s': %s

en: can't create `%s': %s
eo: ne eblas krei `%s': %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
eo: forigante malfreŝan ŝlosdosieron (kreite de %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
eo: atendante por ŝloso (tenite de %d%s) %s...

en: (deadlock?)
eo: (interatendo?)

en: lock `%s' not made: %s
eo: ŝloso `%s' ne farita: %s

en: waiting for lock %s...
eo: atendante por ŝloso %s...

en: Domain Component
eo: Domajna ero

en: User ID
eo: Uzant-ID

en: Email Address
eo: Retpoŝtadreso

en: Date of Birth
eo: Naskiĝdato

en: Place of Birth
eo: Naskiĝloko

en: Gender
eo: Sekso

en: Country of Citizenship
eo: Civitlando

en: Country of Residence
eo: Loĝlando

en: Common Name
eo: Komuna nomo

en: Surname
eo: Familinomo

en: Serial Number
eo: Seria numero

en: Country
eo: Lando

en: Locality
eo: Urbo

en: State
eo: Ŝtato

en: Street
eo: Strato

en: Organization
eo: Organizo

en: Organizational Unit
eo: Organiza unuo

en: Title
eo: Titolo

en: Telephone Number
eo: Telefonnumero

en: Given Name
eo: Donita nomo

en: Initials
eo: Inicialoj

en: Generation Qualifier
eo: Genera kvalifikilo

en: DN Qualifier
eo: DN-kvalifikilo

en: Pseudonym
eo: Kaŝnomo

en: MD2 with RSA
eo: MD2 kun RSA

en: MD5 with RSA
eo: MD5 kun RSA

en: SHA1 with RSA
eo: SHA1 kun RSA

en: SHA1 with DSA
eo: SHA1 kun DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
eo: Servila aŭtentigo

en: Client Authentication
eo: Klienta aŭtentigo

en: Code Signing
eo: Subskribado de kodo

en: Email Protection
eo: Retpoŝtsekurigo

en: Time Stamping
eo: Tempindiko

en: Unnamed Certificate
eo: Nenomata atestilo

en: Couldn’t parse public SSH key
eo: Ne povis analizi publikan SSH-ŝlosilon

en: Unlock Login Keyring
eo: Malŝlosi salutan ŝlosilaron

en: Authentication required
eo: Aŭtentigo bezonata

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
eo: La pasvorto, kiun vi uzas por saluti en via komputilo, ne plu kongruas la pasvorton de via saluta ŝlosilaro.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
eo: La saluta ŝlosilaro ne malŝlosiĝis kiam vi salutis en via komputilo.

en: Unlock Keyring
eo: Malŝlosi ŝlosilaron

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri la ŝlosilaron “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
eo: Aŭtomate malŝlosi ĉi tiun ŝlosilaron ĉiam kiam mi salutas

en: Unlock certificate
eo: Malŝlosi atestilon

en: Unlock public key
eo: Malŝlosi publikan ŝlosilon

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
eo: Aŭtomate malŝlosi ĉi tiun atestilon ĉiam kiam mi salutas

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
eo: Aŭtomate malŝlosi ĉiam kiam mi salutas

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri la atestilon “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri la publikan ŝlosilon “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri al “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
eo: Malŝlosi memorejon de atestiloj/ŝlosiloj

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
eo: Aplikaĵo volas akiri memorejon de atestiloj/ŝlosiloj “%s”, sed ĝi estas ŝlosita

en: New Password Required
eo: Nova pasvorto estas bezonata

en: New password required
eo: Nova pasvorto estas bezonata

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
eo: Pasvorto bezonatas por pretigi “%s” por memorejo de atestiloj aŭ ŝlosiloj

en: Change Password
eo: Ŝanĝi la pasvorton

en: To change the password for “%s”, the original password is required
eo: La originala pasvorto estas bezonata por ŝanĝi la pasvorton de “%s”

en: Change password
eo: Ŝanĝi la pasvorton

en: Type a new password for “%s”
eo: Tajpu novan pasvorton por “%s”

en: usage: gnome-keyring command [options]
eo: uzado: gnome-keyring komando [opcioj]

en: commands:
eo: komandoj:
