gnome-keyring MASTER - en to et translation catalogue (109 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
et: Nimetu

en: Enter the old password for the '%s' keyring
et: Sisesta '%s' võtmerõnga vana parool

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Enter the old password for it.
et: Rakendus tahab muuta võtmerõnga '%s' parooli. Sisesta selle võtmerõnga vana parool.

en: Continue
et: Jätka

en: Choose a new password for the '%s' keyring
et: Määra võtmerõngale '%s' uus parool

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
et: Rakendus tahab muuta võtmerõnga '%s' parooli. Määra selle võtmerõnga jaoks uus parool.

en: Store passwords unencrypted?
et: Kas salvestada paroolid krüptimata kujul?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
et: Tühja parooli valimise korral pole sul võimalik salvestatud paroole ohtult kaitsta. Need jäävad avatuks igaühele, kel on sinu failidele ligipääs.

en: The original password was incorrect
et: Algne parool ei ole korrektne

en: Change Keyring Password
et: Võtmerõnga parooli vahetamine

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
et: Rakendus tahab luua uut võtmerõngast nimega '%s'. Määra selle võtmerõnga jaoks parool.

en: Choose password for new keyring
et: Sisesta uue võtmerõnga parool

en: New Keyring Password
et: Uue võtmerõnga parool

en: GPG Password Agent
et: GPG-võtmete agent

en: GNOME Keyring: GPG Agent
et: GNOME võtmerõngas: GPG-agent

en: Certificate and Key Storage
et: Sertifikaadi- ja võtmehoidla

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
et: GNOME võtmerõngas: PKCS#11 komponent

en: Secret Storage Service
et: Saladuste hoidmise teenus

en: GNOME Keyring: Secret Service
et: GNOME võtmerõngas: saladuste teenus

en: SSH Key Agent
et: SSH-võtmete agent

en: GNOME Keyring: SSH Agent
et: GNOME võtmerõngas: SSH-agent

en: Unknown
et: Tundmatu

en: PGP Key: %s
et: PGP-võti: %s

en: Enter Passphrase
et: Sisesta parool

en: Unlock
et: Võta lukust lahti

en: Automatically unlock this key, whenever I'm logged in
et: See võti võetakse minu sisselogimisel automaatselt lukust lahti

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
et: Sisselogimine

en: failed to create temporary file `%s': %s
et: Ajutise faili '%s' loomine nurjus: %s

en: error writing to `%s': %s
et: viga faili '%s' kirjutamisel: %s

en: can't create `%s': %s
et: '%s' pole võimalik luua: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
et: seisma jäänud lukufaili eemaldamine (selle lõi %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
et: luku järel ootamine (seda hoiab %d%s) %s...

en: (deadlock?)
et: (ummik?)

en: lock `%s' not made: %s
et: lukku '%s' polnud võimalik luua: %s

en: waiting for lock %s...
et: %s luku järel ootamine...

en: Domain Component
et: Domeeni osa

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Date of Birth
et: Sünniaeg

en: Place of Birth
et: Sünnikoht

en: Gender
et: Sugu

en: Country of Citizenship
et: Koduriik

en: Country of Residence
et: Asukohariik

en: Common Name
et: Üldine nimi

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Country
et: Riik

en: Locality
et: Paikkond

en: State
et: Maakond

en: Street
et: Tänav

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organizational Unit
et: Organisatsiooni üksus

en: Title
et: Tiitel

en: Telephone Number
et: Telefoni number

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Initials
et: Initsiaalid

en: Generation Qualifier
et: Põlvkonna eraldaja

en: DN Qualifier
et: Eraldusnime (DN) eraldaja

en: Pseudonym
et: Pseudonüüm

en: MD2 with RSA
et: MD2 koos RSA-ga

en: MD5 with RSA
et: MD5 koos RSA-ga

en: SHA1 with RSA
et: SHA1 koos RSA-ga

en: SHA1 with DSA
et: SHA1 koos DSA-ga

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
et: Serveri autentimine

en: Client Authentication
et: Kliendi autentimine

en: Code Signing
et: Koodi allkirjastamine

en: Email Protection
et: E-kirjade kaitse

en: Time Stamping
et: Ajatempli lisamine

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
et: Ootamatu viga alamprotsessilt andmete lugemisel funktsiooniga select() (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
et: Ootamatu viga waitpid() funktsioonis (%s)

en: Unnamed Certificate
et: Nimetu sertifikaat

en: Couldn't parse public SSH key
et: Avalikku SSH võtit pole võimalik analüüsida

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
et: Luku avamise parool võtmerõngale: %s

en: Unlock Login Keyring
et: Sisselogimise võtmerõnga lukust lahtivõtmine

en: Enter password to unlock your login keyring
et: Sisesta sisselogimise võtmerõnga luku avamise parool

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
et: Sinu arvutisse sisselogimiseks kasutatud parool ei ühti enam sinu sisselogimise võtmerõnga parooliga.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
et: Sisselogimise võtmerõngast ei võetud automaatselt lukust lahti, kui sa sellesse arvutisse sisse logisid.

en: Unlock Keyring
et: Võtmerõnga avamine

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
et: Sisesta parool võtmerõnga '%s' avamiseks

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada võtmerõngast '%s', kuid see on lukus

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
et: See võtmerõngas võetakse minu sisselogimisel automaatselt lukust lahti

en: Unlock private key
et: Võta salajane võti lukust lahti

en: Unlock certificate
et: Võta sertifikaat lukust lahti

en: Unlock public key
et: Võta avalik võti lukust lahti

en: Enter password to unlock the private key
et: Sisesta salajase võtme luku avamise parool

en: Enter password to unlock the certificate
et: Sisesta sertifikaadi luku avamise parool

en: Enter password to unlock the public key
et: Sisesta avaliku võtme luku avamise parool

en: Enter password to unlock
et: Sisesta luku avamise parool

en: Automatically unlock this key whenever I'm logged in
et: See võti võetakse minu sisselogimisel automaatselt lukust lahti

en: Automatically unlock this certificate whenever I'm logged in
et: See sertifikaat võetakse minu sisselogimisel automaatselt lukust lahti

en: Automatically unlock whenever I'm logged in
et: See võetakse minu sisselogimisel automaatselt lukust lahti

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada salajast võtit '%s', kuid see on lukus

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada sertifikaati '%s', kuid see on lukus

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada avalikku võtit '%s', kuid see on lukus

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada '%s', kuid see on lukus

en: The unlock password was incorrect
et: Lukust lahtivõtmise parool ei ole korrektne

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
et: Võta sertifikaadi-/võtmehoidla lukust lahti

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
et: Sisesta sertifikaadi-/võtmehoidla luku avamise parool

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
et: Rakendus tahab kasutada sertifikaadi-/võtmehoidlat '%s', kuid see on lukus

en: New Password Required
et: Vajalik uus parool

en: New password required for secure storage
et: Turvahoidla jaoks on vaja uut parooli

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
et: '%s' sertide ja võtmete hoidmise jaoks ettevalmistamiseks on vaja parooli

en: Change Password
et: Parooli vahetamine

en: Original password for secure storage
et: Turvalise hoidla endine parool

en: To change the password for '%s', the original password is required
et: '%s' parooli muutmiseks on vaja endist parooli

en: Change password for secure storage
et: Turvalise hoidla parooli vahetamine

en: Type a new password for '%s'
et: Sisesta '%s' uus parool

en: usage: gnome-keyring command [options]
et: kasutamine: gnome-keyring käsk [valikud]

en: commands:
et: käsud:
