gnome-keyring master - en to fur translation catalogue (94 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
fur: Cence non

en: Enter the old password for the “%s” keyring
fur: Inserìs la vecje password pal puarteclâfs «%s»

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
fur: Une aplicazion e vûl cambiâ la password pal puarteclâfs «%s». Inserìs la vecje password di chel puarteclâfs.

en: Choose a new password for the “%s” keyring
fur: Sielç une gnove password pal puarteclâfs «%s»

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
fur: Une aplicazion e vûl cambiâ la password pal puarteclâfs «%s». Sielç la gnove password di doprâ par chel puarteclâfs.

en: Store passwords unencrypted?
fur: Archiviâ lis password cence cifrâlis?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
fur: Sielzint di doprâ une password vueide, lis propris password archiviadis no vegnaran cifradis in mût sigûr. A saran acessibilis di ducj chei che a puedin acedi ai tiei file.

en: The original password was incorrect
fur: La password origjinâl no jere juste

en: Change Keyring Password
fur: Cambi password puarteclâf

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
fur: Une aplicazion e vûl creâ un gnûf puarteclâfs clamât «%s». Sielç la password di doprâ par chel puarteclâfs.

en: Choose password for new keyring
fur: Sielç la password pal gnûf puarteclâfs

en: New Keyring Password
fur: Password dal gnûf puarteclâfs

en: Certificate and Key Storage
fur: Archivi certificâts e clâfs

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
fur: Puarteclâfs di GNOME: component PKCS#11

en: Secret Storage Service
fur: Servizi archivi segret

en: GNOME Keyring: Secret Service
fur: Puarteclâfs di GNOME: servizi segret

en: SSH Key Agent
fur: Agjent clâfs SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
fur: Puarteclâfs di GNOME: agjent SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
fur: Acès

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
fur: Password di sbloc par: %s

en: Unlock private key
fur: Sbloche clâf privade

en: Enter password to unlock the private key
fur: Inserìs la password par sblocâ la clâf privade

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi ae clâf privade «%s», ma cheste e je blocade

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
fur: Sbloche in automatic cheste clâf al acès

en: Unlock
fur: Sbloche

en: The unlock password was incorrect
fur: La password di sbloc no jere juste

en: failed to create temporary file `%s': %s
fur: no si è rivâts a creâ il file temporani «%s»: %s

en: error writing to `%s': %s
fur: erôr tal scrivi su `%s': %s

en: can't create `%s': %s
fur: impussibil creâ `%s': %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
fur: daûr a gjavâ il file di bloc (creât di %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
fur: in spiete dal bloc (tignût di %d%s) %s...

en: (deadlock?)
fur: (bloc muart?)

en: lock `%s' not made: %s
fur: bloc «%s» no creât: %s

en: waiting for lock %s...
fur: in spiete dal bloc di %s...

en: Domain Component
fur: Component domini

en: User ID
fur: ID utent

en: Email Address
fur: Direzion e-mail

en: Date of Birth
fur: Date di nassite

en: Place of Birth
fur: Lûc di nassite

en: Gender
fur: Gjenar

en: Country of Citizenship
fur: Paîs di citadinance

en: Country of Residence
fur: Paîs di residence

en: Common Name
fur: Non comun

en: Surname
fur: Cognon

en: Serial Number
fur: Numar seriâl

en: Country
fur: Paîs

en: Locality
fur: Localitât

en: State
fur: Stât

en: Street
fur: Strade

en: Organization
fur: Organizazion

en: Organizational Unit
fur: Unitât organizative

en: Title
fur: Titul

en: Telephone Number
fur: Numar di telefon

en: Given Name
fur: Non

en: Initials
fur: Iniziâi

en: Generation Qualifier
fur: Gjenerazion dal cualificadôr

en: DN Qualifier
fur: Cualificadôr dal non di domini

en: Pseudonym
fur: Pseudonim

en: MD2 with RSA
fur: MD2 cun RSA

en: MD5 with RSA
fur: MD5 cun RSA

en: SHA1 with RSA
fur: SHA1 cun RSA

en: SHA1 with DSA
fur: SHA1 cun DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
fur: Autenticazion servidôr

en: Client Authentication
fur: Autenticazion client

en: Code Signing
fur: Firme codiç

en: Email Protection
fur: Protezion e-mail

en: Time Stamping
fur: Marcadure temporâl

en: Unnamed Certificate
fur: Certificât cence non

en: Couldn’t parse public SSH key
fur: Impussibil analizâ la clâf publiche SSH

en: Unlock Login Keyring
fur: Sbloche puarteclâfs di acès

en: Authentication required
fur: Autenticazion necessarie

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
fur: La password doprade par acedi al computer no corispuint plui cun chê dal puarteclâfs di acès.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
fur: Il puarteclâfs di acès nol è stât sblocât cuant che si à fat l'acès a chest computer.

en: Unlock Keyring
fur: Sbloche puarteclâfs

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi al puarteclâfs «%s», ma al è blocât

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
fur: Sbloche in automatic chest puarteclâfs al acès

en: Unlock certificate
fur: Sbloche certificât

en: Unlock public key
fur: Sbloche clâf publiche

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
fur: Sbloche in automatic chest certificât al acès

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
fur: Sbloche in automatic al acès

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi al certificât «%s», ma al è blocât

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi ae clâf publiche «%s», ma cheste e je blocade

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi a «%s», ma chest al è blocât

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
fur: Sbloche archivi certificât/clâf

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
fur: Une aplicazion e vûl acedi al archivi certificât/clâf «%s», ma chest al è blocât

en: New Password Required
fur: Gnove password necessarie

en: New password required
fur: Gnove password necessarie

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
fur: Par podê preparâ «%s» par archiviâ certificâts o clâfs, e covente une password

en: Change Password
fur: Cambie password

en: To change the password for “%s”, the original password is required
fur: Par cambiâ la password di «%s», e covente la password origjinâl

en: Change password
fur: Cambie password

en: Type a new password for “%s”
fur: Inserìs une gnove password par «%s»

en: usage: gnome-keyring command [options]
fur: ûs: gnome-keyring comant [opzions]

en: commands:
fur: comants:
