gnome-keyring 0 - en to hr translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
hr: Neimenovano

en: Enter the old password for the “%s” keyring
hr: Upišite staru lozinku za “%s” skup ključeva

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
hr: Aplikacija želi promijeniti lozinku za “%s” skup ključeva. Upišite staru lozinku.

en: Continue
hr: Nastavi

en: Choose a new password for the “%s” keyring
hr: Odaberite novu lozinku za “%s” skup ključeva

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
hr: Aplikacija želi promijeniti lozinku za “%s” skup ključeva. Odaberite novu lozinku.

en: Store passwords unencrypted?
hr: Spremite nešifriranu lozinku?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
hr: Odabirom prazne lozinke, vaša spremljena lozinka neće biti sigurnosno šifrirana. Koristiti će ju svatko, tko ima pristup vašem računalu.

en: The original password was incorrect
hr: Izvorna lozinka je neispravna

en: Change Keyring Password
hr: Promjena lozinka za skup ključeva

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
hr: Aplikacija želi stvoriti novi skup ključeva “%s”. Odaberite lozinku koju želite koristiti.

en: Choose password for new keyring
hr: Odaberite lozniku za novi skup ključeva

en: New Keyring Password
hr: Nova lozinka za skup ključeva

en: Certificate and Key Storage
hr: Vjerodajnice i spremište ključeva

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
hr: GNOME skup ključeva: PKCS#11 komponena

en: Secret Storage Service
hr: Tajna usluga spremišta

en: GNOME Keyring: Secret Service
hr: GNOME skup ključeva: Tajna usluga

en: SSH Key Agent
hr: Agent SSH ključa

en: GNOME Keyring: SSH Agent
hr: GNOME skup ključeva: SSH agent

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
hr: Prijava

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
hr: Otključaj lozinku za: %s

en: Unlock private key
hr: Otključaj privatni ključ

en: Enter password to unlock the private key
hr: Upišite lozinku kako bi otključali privatni ključ

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti privatnom ključu “%s”, ali on je zaključan

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj ovaj ključ uvijek kada se prijavim

en: Unlock
hr: Otključaj

en: The unlock password was incorrect
hr: Lozinka otključavanja je netočna

en: failed to create temporary file `%s': %s
hr: neuspjelo stvaranje privremene datoteke `%s': %s

en: error writing to `%s': %s
hr: greška zapisivanja u `%s': %s

en: can't create `%s': %s
hr: ne stvaraj `%s': %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
hr: uklanjanje neaktivne zaključane datoteke (stvorene od %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
hr: čekanje zaključavanja (zadržava %d%s) %s...

en: (deadlock?)
hr: (zastoj?)

en: lock `%s' not made: %s
hr: zaključano `%s' nije napravio: %s

en: waiting for lock %s...
hr: čekanje zaključavanja %s...

en: Domain Component
hr: Komponenta domene

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Place of Birth
hr: Mjesto rođenja

en: Gender
hr: Spol

en: Country of Citizenship
hr: Zemlja državljanstva

en: Country of Residence
hr: Zemlja prebivališta

en: Common Name
hr: Uobičajeno ime

en: Surname
hr: Nadimak

en: Serial Number
hr: Serijski broj

en: Country
hr: Zemlja

en: Locality
hr: Mjesto

en: State
hr: Država

en: Street
hr: Ulica

en: Organization
hr: Organizacija

en: Organizational Unit
hr: Organizacijska jedinica

en: Title
hr: Naslov

en: Telephone Number
hr: Telefonski broj

en: Given Name
hr: Dano ime

en: Initials
hr: Inicijali

en: Generation Qualifier
hr: Podatak generacije

en: DN Qualifier
hr: DN podatak

en: Pseudonym
hr: Pseudonim

en: MD2 with RSA
hr: MD2 sa RSA

en: MD5 with RSA
hr: MD5 sa RSA

en: SHA1 with RSA
hr: SHA1 sa RSA

en: SHA1 with DSA
hr: SHA1 sa DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
hr: Ovjera poslužitelja

en: Client Authentication
hr: Ovjera klijenta

en: Code Signing
hr: Potpisivanje kôda

en: Email Protection
hr: Zaštita e-pošte

en: Time Stamping
hr: Vremensko označavanje

en: Unnamed Certificate
hr: Bezimena vjerodajnica

en: Couldn’t parse public SSH key
hr: Nije moguće obraditi javni SSH ključ

en: Unlock Login Keyring
hr: Otključaj skup ključeva za prijavu

en: Authentication required
hr: Potrebna je ovjera

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
hr: Lozinka koju koristite za prijavu na vaše računalo više se ne podudara s onom u vašem skupu ključeva.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
hr: Skup ključeva prijave nije se otključao kada ste se prijavili na vaše računalo.

en: Unlock Keyring
hr: Otključaj skup ključeva

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija traži pristup “%s” skupu ključeva, ali je zaključan

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj ovaj skup ključeva uvijek kada se prijavim

en: Unlock certificate
hr: Otključaj vjerodajnicu

en: Unlock public key
hr: Otključaj javni ključ

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj ovu vjerodajnicu uvijek kada se prijavim

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
hr: Automatski otključaj uvijek kada se prijavim

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti vjerodajnici “%s”, ali ona je zaključana

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti javnom ključu “%s”, ali on je zaključan

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti “%s”, ali je zaključano

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
hr: Spremište otključavanja vjerodajnica/ključeva

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
hr: Aplikacija želi pristupiti spremištu vjerodajnica/ključeva “%s”, ali je zaključano

en: New Password Required
hr: Potrebna je nova lozinka

en: New password required
hr: Potrebna je nova lozinka

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
hr: Kako bi pripremili “%s” za spremište vjerodajnica ili ključeva, potrebna je lozinka

en: Change Password
hr: Promijeni lozinku

en: To change the password for “%s”, the original password is required
hr: Kako bi promijenili lozinku “%s”, potrebna je izvorna lozinka

en: Change password
hr: Promijeni lozinku

en: Type a new password for “%s”
hr: Upišite novu lozinku za “%s”

en: usage: gnome-keyring command [options]
hr: upotreba: gnome-keyring naredba [mogućnosti]

en: commands:
hr: naredba:
