gnome-keyring master - en to hu translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
hu: Névtelen

en: Enter the old password for the “%s” keyring
hu: Adja meg a régi jelszót a(z) „%s” kulcstartóhoz

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
hu: Egy alkalmazás módosítani akarja a(z) „%s” kulcstartó jelszavát. Adja meg a régi jelszót.

en: Continue
hu: Folytatás

en: Choose a new password for the “%s” keyring
hu: Válasszon új jelszót a(z) „%s” kulcstartóhoz

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
hu: Egy alkalmazás módosítani akarja a(z) „%s” kulcstartó jelszavát. Válassza ki az ehhez használandó új jelszót.

en: Store passwords unencrypted?
hu: A jelszavak tárolása titkosítás nélkül?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
hu: Ha üres jelszót választ, az eltárolt jelszavai nem lesznek biztonságosan titkosítva. Bárki számára elérhetőek lesznek, aki hozzáfér a fájljaihoz.

en: The original password was incorrect
hu: Az eredeti jelszó helytelen

en: Change Keyring Password
hu: Kulcstartó jelszavának módosítása

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
hu: Egy alkalmazás új kulcstartót akar létrehozni „%s” néven. Válassza ki az ehhez használandó jelszót.

en: Choose password for new keyring
hu: Jelszó az új kulcstartóhoz

en: New Keyring Password
hu: Új kulcstartójelszó

en: Certificate and Key Storage
hu: Tanúsítvány- és kulcstároló

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
hu: GNOME kulcstartó – PKCS#11 összetevő

en: Secret Storage Service
hu: Titoktároló szolgáltatás

en: GNOME Keyring: Secret Service
hu: GNOME kulcstartó – titokszolgáltatás

en: SSH Key Agent
hu: SSH-kulcs ügynök

en: GNOME Keyring: SSH Agent
hu: GNOME kulcstartó – SSH-ügynök

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
hu: Bejelentkezési

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
hu: %s kulcstartó jelszavának feloldása

en: Unlock private key
hu: Személyes kulcs feloldása

en: Enter password to unlock the private key
hu: Adja meg a jelszót a személyes kulcs feloldásához

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá kíván férni a(z) „%s” személyes kulcshoz, de az zárolva van

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
hu: Ezen kulcs automatikus feloldása amikor bejelentkezem

en: Unlock
hu: Feloldás

en: The unlock password was incorrect
hu: A feloldási jelszó helytelen

en: failed to create temporary file `%s': %s
hu: A(z) „%s” átmeneti fájl létrehozása meghiúsult: %s

en: error writing to `%s': %s
hu: Hiba „%s” írása közben: %s

en: can't create `%s': %s
hu: „%s” nem hozható létre: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
hu: elavult zárolási fájl eltávolítása (létrehozta: %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
hu: várakozás zárolásra (fenntartja: %d%s) %s…

en: (deadlock?)
hu: (holtpont?)

en: lock `%s' not made: %s
hu: a(z) „%s” zárolás nem jött létre: %s

en: waiting for lock %s...
hu: várakozás %s zárolására…

en: Domain Component
hu: Tartomány-összetevő

en: User ID
hu: Felhasználóazonosító

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Date of Birth
hu: Születési idő

en: Place of Birth
hu: Születési hely

en: Gender
hu: Nem

en: Country of Citizenship
hu: Állampolgárság

en: Country of Residence
hu: Lakóhely

en: Common Name
hu: Közönséges név

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Country
hu: Ország

en: Locality
hu: Helység

en: State
hu: Állam

en: Street
hu: Utca

en: Organization
hu: Szervezet

en: Organizational Unit
hu: Szervezeti egység

en: Title
hu: Megszólítás

en: Telephone Number
hu: Telefonszám

en: Given Name
hu: Utónév

en: Initials
hu: Monogram

en: Generation Qualifier
hu: Generációs előtag

en: DN Qualifier
hu: DN minősítő

en: Pseudonym
hu: Álnév

en: MD2 with RSA
hu: MD2 RSA-val

en: MD5 with RSA
hu: MD5 RSA-val

en: SHA1 with RSA
hu: SHA1 RSA-val

en: SHA1 with DSA
hu: SHA1 DSA-val

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
hu: Kiszolgálóhitelesítés

en: Client Authentication
hu: Klienshitelesítés

en: Code Signing
hu: Kódaláírás

en: Email Protection
hu: E-mail védelem

en: Time Stamping
hu: Időbélyegzés

en: Unnamed Certificate
hu: Névtelen tanúsítvány

en: Couldn’t parse public SSH key
hu: A nyilvános SSH kulcs nem dolgozható fel

en: Unlock Login Keyring
hu: Bejelentkezési kulcstartó nyitása

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
hu: A számítógépbe bejelentkezéshez használt jelszó már nem egyezik a bejelentkezési kulcstartóéval.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
hu: A bejelentkezési kulcstartó nem lett feloldva a számítógépére történt bejelentkezésekor.

en: Unlock Keyring
hu: Kulcstartó nyitása

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá akar férni a(z) „%s” kulcstartóhoz, de az zárolva van

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
hu: Ezen kulcstartó automatikus feloldása, ha bejelentkeztem

en: Unlock certificate
hu: Tanúsítvány feloldása

en: Unlock public key
hu: Nyilvános kulcs feloldása

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
hu: Ezen tanúsítvány automatikus feloldása amikor bejelentkezem

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
hu: Automatikus feloldás amikor bejelentkezem

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá kíván férni a(z) „%s” tanúsítványhoz, de az zárolva van

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá kíván férni a(z) „%s” nyilvános kulcshoz, de az zárolva van

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá kíván férni a(z) „%s” elemhez, de az zárolva van

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
hu: Tanúsítvány/kulcstároló feloldása

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
hu: Egy alkalmazás hozzá kíván férni a(z) „%s” tanúsítványhoz/kulcstárolóhoz, de az zárolva van

en: New Password Required
hu: Új jelszó szükséges

en: New password required
hu: Új jelszó szükséges

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
hu: „%s” felkészítéséhez tanúsítványok vagy kulcsok tárolásához egy jelszó szükséges

en: Change Password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: To change the password for “%s”, the original password is required
hu: „%s” jelszavának módosításához az eredeti jelszó szükséges

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Type a new password for “%s”
hu: Írja be az új jelszót a következőhöz: „%s”

en: usage: gnome-keyring command [options]
hu: Használat: gnome-keyring parancs [kapcsolók]

en: commands:
hu: parancsok:
