gnome-keyring - en to ka translation catalogue (94 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
ka: უსახელო

en: Enter the old password for the “%s” keyring
ka: შეიყვანეთ ბრელოკის (%s) ძველი პაროლი

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
ka: აპლიკაციას ბრელოკის (%s) პაროლის შეცვლა უნდა. ამისთვის საჭიროა ძველი პაროლის შეყვანა.

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Choose a new password for the “%s” keyring
ka: აირჩიეთ ბრელოკის (%s) ახალი პაროლი

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
ka: აპლიკაციას ბრელოკის (%s) პაროლის შეცვლა უნდა. აირჩიეთ ახალი პაროლი.

en: Store passwords unencrypted?
ka: პაროლები დაუშიფრავად შევინახო ?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
ka: ცარიელი პაროლის არჩევით თქვენი შენახული პაროლები საიმედოდ არ დაიშიფრება. ისინი ხელმისაწვდომი იქნება ყველასთვის, ვისაც თქვენს ფაილებზე წვდომა გააცნია.

en: The original password was incorrect
ka: საწყისი პაროლი არასწორი იყო

en: Change Keyring Password
ka: ბრელოკის პაროლის შეცვლა

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
ka: აპლიკაციას სურს ახალი ბრელოკის, სახელად "%s" შექმნა. აირჩიეთ მისი პაროლი.

en: Choose password for new keyring
ka: აირჩიეთ ახალი ბრელოკის პაროლი

en: New Keyring Password
ka: ბრელოკის ახალი პაროლი

en: Certificate and Key Storage
ka: სერტიფიკატებისა და გასაღებების საცავი

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
ka: GNOME-ის ბრელოკი: PKCS#11 კომპონენტი

en: Secret Storage Service
ka: საიდუმლოებების საცავის სერვისი

en: GNOME Keyring: Secret Service
ka: GNOME-ის ბრელოკი: საიდუმლო საცავი

en: SSH Key Agent
ka: SSH გასაღების აგენტი

en: GNOME Keyring: SSH Agent
ka: GNOME-ის ბრელოლი: SSH-ის აგენტი

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
ka: შესვლა

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
ka: %s-ის განბლოკვის პაროლი

en: Unlock private key
ka: პირადი გასაღების განბლოკვა

en: Enter password to unlock the private key
ka: შეიყვანეთ პირადი გასაღების განბლოკვის პაროლი

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას სურს პირად გასაღებთან (%s) წვდომა, მაგრამ ის დაბლოკილია

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
ka: ამ გასაღების ავტომატური განბლოკვა ჩემი სისტემაში შესვლისას

en: Unlock
ka: განბლოკვა

en: The unlock password was incorrect
ka: განბლოკვის პაროლი არასწორია

en: failed to create temporary file `%s': %s
ka: დროებითი ფაილის (`%s') შექმნის შეცდომა: %s

en: error writing to `%s': %s
ka: `%s'-ში ჩაწერის შეცდომა: %s

en: can't create `%s': %s
ka: `%s'-ის შექმნის შეცდომა: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
ka: ბლოკირების გაჭედილი ფაილის მოცილება (შეიქმნა %d-ის მიერ)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
ka: ბლოკის მოლოდინი (%d%s) %s...

en: (deadlock?)
ka: (სასიკვდილო ბლოკი?)

en: lock `%s' not made: %s
ka: ბლოკი `%s' არ შექმნილა: %s

en: waiting for lock %s...
ka: %s-ის ბლოკირების მოლოდინი...

en: Domain Component
ka: დომენის კომპონენტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Email Address
ka: ელ-ფოსტის მისამართი

en: Date of Birth
ka: დაბადების თარიღი

en: Place of Birth
ka: დაბადების ადგილი

en: Gender
ka: სქესი

en: Country of Citizenship
ka: რომელი ქვეყნის მოქალაქე ბრძანდებით

en: Country of Residence
ka: რომელ ქვეყანაში ცხოვრობთ

en: Common Name
ka: სახელი

en: Surname
ka: გვარი

en: Serial Number
ka: სერიული ნომერი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Locality
ka: რაიონი

en: Street
ka: ქუჩა

en: Organization
ka: ორგანიზაცია

en: Organizational Unit
ka: ორგანიზაციული ერთეული

en: Title
ka: სათაური

en: Telephone Number
ka: ტელეფონის ნომერი

en: Given Name
ka: სახელი

en: Initials
ka: ინიციალები

en: Generation Qualifier
ka: თაობის სანიშნი

en: DN Qualifier
ka: DN სანიშნი

en: Pseudonym
ka: ფსევდონიმი

en: MD2 with RSA
ka: MD2 RSA-ით

en: MD5 with RSA
ka: MD5 RSA-ით

en: SHA1 with RSA
ka: SHA1 RSA-ით

en: SHA1 with DSA
ka: SHA1 DSA-ით

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
ka: სერვერის ავთენტიკაცია

en: Client Authentication
ka: კლიენტის ავთენტიკაცია

en: Code Signing
ka: კოდის ხელმოწერა

en: Email Protection
ka: ელფოსტის დაცვა

en: Time Stamping
ka: დროის შტამპები

en: Unnamed Certificate
ka: უსახელო სერტიფიკატი

en: Couldn’t parse public SSH key
ka: საჯარო SSH გასაღების დამუშავების შეცდომა

en: Unlock Login Keyring
ka: შესვლის ბრელოკის განბლოკვა

en: Authentication required
ka: ავთენტიფიკაცია აუცილებელია

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
ka: სისტემაში შესვლის პაროლი აღარ ემთხვევა ბრელოკის განბლოკვის პაროლს.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
ka: შესვლის ბრელოკი არ განიბლოკა, როცა თქვენ სისტემაში შეხვედით.

en: Unlock Keyring
ka: ბრელოკის განბლოკვა

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას ბრელოკთან (%s) წვდომის მიღება სურს, მაგრამ ის დაბლოკილია

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
ka: ამ ბრელოკის ავტომატური განბლოკვა ჩემი სისტემაში შესვლისას

en: Unlock certificate
ka: სერტიფიკატის განბლოკვა

en: Unlock public key
ka: საჯარო გასაღების განბლოკვა

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
ka: ამ სერტიფიკატის ავტომატური განბლოკვა, როცა სისტემაში შესული ვარ

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
ka: ავტომატური განბლოკვა, როცა სისტემაში შესული ვარ

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას სურს სერტიფიკატთან (%s) წვდომა, მაგრამ ის დაბლოკილია

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას სურს საჯარო გასაღებთან (%s) წვდომა, მაგრამ ის დაბლოკილია

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას %s-სთან წვდომის მიღება სურს, მაგრამ ის დაბლოკილია

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
ka: სერტიფიკატის/გასაღების საცავის განბლოკვა

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
ka: აპლიკაციას სურს სერტიფიკატის/გასაღებების საცავთან (%s) წვდომა, მაგრამ ის დაბლოკილია

en: New Password Required
ka: საჭიროა ახალი პაროლი

en: New password required
ka: საჭიროა ახალი პაროლი

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
ka: %s-ის სერტიფიკატებისა და გასაღებების საწყობად მოსამზადებლად პაროლია საჭირო

en: Change Password
ka: პაროლის შეცვლა

en: To change the password for “%s”, the original password is required
ka: %s-ის პაროლის შესაცვლელად საჭიროა საწყისი პაროლი

en: Change password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Type a new password for “%s”
ka: ჩაწერეთ %s-ის ახალი პაროლი

en: usage: gnome-keyring command [options]
ka: გამოყენება: gnome-keyring ბრძანება [პარამეტრები]

en: commands:
ka: ბრძანებები:
