gnome-keyring master - en to kk translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: Enter the old password for the “%s” keyring
kk: "%s" кілттер бауы үшін ескі парольді енгізіңіз

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
kk: Қолданба "%s" кілттер бауы үшін парольді өзгерткісі келеді. Ол үшін ескі парольді енгізіңіз.

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Choose a new password for the “%s” keyring
kk: "%s" кілттер бауы үшін жаңа парольді таңдаңыз

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
kk: Қолданба "%s" кілттер бауы үшін парольді өзгерткісі келеді. Қолданғыңыз келетін жаңа парольді енгізіңіз.

en: Store passwords unencrypted?
kk: Парольдерді шифрленбеген түрде сақтау керек пе?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
kk: Бос парольді таңдасаңыз, сақталған парольдер шифрленбейтін болады. Яғни, сіздің файлдарыңызды оқи алатын адам парольдеріңізді де оқи алатын болады.

en: The original password was incorrect
kk: Бастапқы паролі қате болды

en: Change Keyring Password
kk: Кілттер бауының паролін өзгерту

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
kk: Қолданба жаңа "%s" кілттер бауын жасағысы келеді. Қолданғыңыз келетін жаңа парольді енгізіңіз.

en: Choose password for new keyring
kk: Кілттер бауы үшін жаңа парольді таңдаңыз

en: New Keyring Password
kk: Кілттер бауының жаңа паролі

en: Certificate and Key Storage
kk: Сертификаттар және кілттер қоймасы

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
kk: GNOME Keyring: PKCS#11 құрамасы

en: Secret Storage Service
kk: Құпия кілттер қоймасы қызметі

en: GNOME Keyring: Secret Service
kk: GNOME Keyring: Құпия кілттер қызметі

en: SSH Key Agent
kk: SSH кілттер агенті

en: GNOME Keyring: SSH Agent
kk: GNOME Keyring: SSH агенті

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
kk: Кіру

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
kk: Босату паролі үшін: %s

en: Unlock private key
kk: Жеке кілтті блоктаудан босату

en: Enter password to unlock the private key
kk: Жеке кілтті блоктаудан босату үшін парольді енгізіңіз

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" жеке кілтіне қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
kk: Мен жүйеге кірген кезде, бұл кілтті автобосату

en: Unlock
kk: Босату

en: The unlock password was incorrect
kk: Босату паролі қате болды

en: failed to create temporary file `%s': %s
kk: `%s' уақытша файлын жасау сәтсіз: %s

en: error writing to `%s': %s
kk: `%s' ішіне жазу қатесі: %s

en: can't create `%s': %s
kk: `%s' жасау мүмкін емес: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
kk: ескірген блоктау файлын өшіру (жасаған %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
kk: блоктауды күту (ұстап отырған %d%s) %s...

en: (deadlock?)
kk: (өзара блоктау?)

en: lock `%s' not made: %s
kk: `%s' блоктауы жасалмады: %s

en: waiting for lock %s...
kk: %s блоктауын күту...

en: Domain Component
kk: Домен құрамасы

en: User ID
kk: Пайдаланушы ID

en: Email Address
kk: Эл. пошта адресі

en: Date of Birth
kk: Туған күні

en: Place of Birth
kk: Туған жері

en: Gender
kk: Жынысы

en: Country of Citizenship
kk: Қай елдің азаматы

en: Country of Residence
kk: Тұрып жатқан ел

en: Common Name
kk: Жалпы аты

en: Surname
kk: Фамилия

en: Serial Number
kk: Сериялық нөмірі

en: Country
kk: Ел

en: Locality
kk: Аймақ

en: State
kk: Штат

en: Street
kk: Көше

en: Organization
kk: Ұйым

en: Organizational Unit
kk: Ұйым бөлімі

en: Title
kk: Атауы

en: Telephone Number
kk: Телефон нөмірі

en: Given Name
kk: Аты

en: Initials
kk: Инициалдар

en: Generation Qualifier
kk: Ұрпақ белгісі

en: DN Qualifier
kk: Айыру атының белгісі

en: Pseudonym
kk: Псевдоним

en: MD2 with RSA
kk: RSA қолданатын MD2

en: MD5 with RSA
kk: RSA қолданатын MD5

en: SHA1 with RSA
kk: RSA қолданатын SHA1

en: SHA1 with DSA
kk: DSA қолданатын SHA1

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
kk: Сервер аутентификациясы

en: Client Authentication
kk: Клиент аутентификациясы

en: Code Signing
kk: Кодқа қолтаңба қою

en: Email Protection
kk: Эл. поштаны қорғау

en: Time Stamping
kk: Уақыт белгісі қою

en: Unnamed Certificate
kk: Атаусыз сертификат

en: Couldn’t parse public SSH key
kk: Ашық SSH кілтін талдау мүмкін емес

en: Unlock Login Keyring
kk: Жүйеге кіру кілттер бауын босату

en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
kk: Компьютеріңізге кіру үшін қолданылатын пароль енді жүйеге кіру кілттер бауы паролімен сәйкес келмейді.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
kk: Жүйеге кіру кілттер бауы сіз жүйеге кірген кезде блоктаудан босатылмады.

en: Unlock Keyring
kk: Кілттер бауын босату

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" кілттер бауына қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
kk: Мен жүйеге кірген кезде, бұл кілттер бауын автобосату

en: Unlock certificate
kk: Сертификатты блоктаудан босату

en: Unlock public key
kk: Ашық кілтті блоктаудан босату

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
kk: Мен жүйеге кірген кезде, бұл сертификатты автобосату

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
kk: Мен жүйеге кірген кезде, автобосату

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" сертификатына қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" ашық кілтіне қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" үшін қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
kk: Сертификаттар/кілттер қоймасын блоктаудан босату

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
kk: Қолданба "%s" сертификаттар/кілттер қоймасына қатынау талабын жасағысы келеді, бірақ, ол блокталған

en: New Password Required
kk: Жаңа пароль керек

en: New password required
kk: Жаңа пароль керек

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
kk: "%s" ішіне сертификаттар не кілттерді сақтауға дайындау үшін пароль керек

en: Change Password
kk: Парольді өзгерту

en: To change the password for “%s”, the original password is required
kk: "%s" паролін өзгерту үшін ескі паролі қажет

en: Change password
kk: Парольді өзгерту

en: Type a new password for “%s”
kk: "%s" үшін жаңа парольді енгізіңіз

en: usage: gnome-keyring command [options]
kk: қолданылуы: gnome-keyring команда [опциялар]

en: commands:
kk: командалар:
