gnome-keyring master - en to mjw translation catalogue (26 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
mjw: Men-awe

en: Choose a new password for the “%s” keyring
mjw: “%s” keyring phan kimi password bi nangji

en: Change Keyring Password
mjw: Keyring Password kelar

en: Choose password for new keyring
mjw: Kimi keyring phan password kebi

en: New Keyring Password
mjw: Kimi Keyring Password

en: Certificate and Key Storage
mjw: Certificate pen Key Storage

en: The unlock password was incorrect
mjw: Kangpu phan password chokche

en: Date of Birth
mjw: Mahang kethek Arni

en: Place of Birth
mjw: Mahang kethek adim

en: Common Name
mjw: Men

en: Surname
mjw: Kur

en: Country
mjw: Det

en: Locality
mjw: Rong

en: Street
mjw: Ale

en: Organization
mjw: Asong

en: Organizational Unit
mjw: Asong armu

en: Given Name
mjw: Men

en: MD2 with RSA
mjw: MD2 pen RSA

en: MD5 with RSA
mjw: MD5 pen RSA

en: SHA1 with RSA
mjw: SHA1 pen RSA

en: SHA1 with DSA
mjw: SHA1 pen DSA

en: New Password Required
mjw: Password kimi nangji

en: New password required
mjw: Password kimi nangji

en: Change Password
mjw: Password kelar

en: Change password
mjw: Password kelar

en: Type a new password for “%s”
mjw: “%s” phan kimi password ketok
