gnome-keyring - en to ms translation catalogue (100 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
ms: Tidak bernama

en: Enter the old password for the “%s” keyring
ms: Masukkan kata laluan lama bagi gelang kunci "%s"

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
ms: Satu aplikasi mahu mengubah kata laluan untuk gelang kunci "%s". Masukkan kata laluan lama untuknya.

en: Continue
ms: Teruskan

en: Choose a new password for the “%s” keyring
ms: Pilih satu kata laluan baharu untuk gelang kunci "%s"

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
ms: Satu aplikasi mahu mengubah kata laluan untuk gelang kunci "%s". Masukkan kata laluan baharu untuknya.

en: Store passwords unencrypted?
ms: Simpan kata laluan tanpa penyulitan?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
ms: Dengan pemilihan kata laluan kosong, kata laluan yang anda simpan tidak akan disulitkan dengan selamat. Ia akan dicapai oleh sesiapa sahaja yang dapat mencapai fail anda.

en: The original password was incorrect
ms: Kata laluan yang asal tidak betul

en: Change Keyring Password
ms: Ubah Kata Laluan Gelang Kunci

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
ms: Satu aplikasi mahu mencipta satu gelang kunci baharu "%s". Pilih kata laluan yang mahu digunakan untuknya.

en: Choose password for new keyring
ms: Pilih kata laluan untuk gelang kunci baharu

en: New Keyring Password
ms: Kata Laluan Gelang Kunci Baharu

en: Certificate and Key Storage
ms: Sijil dan Storan Kunci

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
ms: Gelang Kunci GNOME: Komponen PKCS#11

en: Secret Storage Service
ms: Perkhidmatan Rahsia Storan

en: GNOME Keyring: Secret Service
ms: Gelang Kunci GNOME: Perkhidmatan Rahsia

en: SSH Key Agent
ms: Ejen Kunci SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
ms: Gelang Kunci GNOME: Ejen SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
ms: Daftar Masuk

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
ms: Nyahkunci kata laluan untuk: %s

en: Unlock private key
ms: Nyahkunci kunci persendirian

en: Enter password to unlock the private key
ms: Masukkan kata laluan untuk menyahkunci kunci persendirian

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai kunci persendirian "%s", tetapi ia terkunci

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
ms: Nyahkunci kunci ini secara automatik ketika saya mendaftar masuk

en: Unlock
ms: Nyahkunci

en: The unlock password was incorrect
ms: Kata laluan nyahkunci adalah tidak betul

en: failed to create temporary file `%s': %s
ms: gagal mencipta fail sementara '%s': %s

en: error writing to `%s': %s
ms: ralat menulis ke '%s': %s

en: can't create `%s': %s
ms: tidak dapat mencipta `%s': %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
ms: membuang fail kunci basi (dicipta oleh %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
ms: menunggu kunci (dipegang oleh %d%s) %s...

en: (deadlock?)
ms: (buntu?)

en: lock `%s' not made: %s
ms: kunci '%s' tidak dibuat: %s

en: waiting for lock %s...
ms: menunggu untuk kunci %s...

en: Domain Component
ms: Komponen Domain

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Email Address
ms: Alamat Emel

en: Date of Birth
ms: Tarikh Lahir

en: Place of Birth
ms: Tempat Lahir

en: Gender
ms: Jantina

en: Country of Citizenship
ms: Kerakyatan Negara

en: Country of Residence
ms: Negara Tempat Tinggal

en: Common Name
ms: Nama Umum

en: Surname
ms: Nama Keluarga

en: Serial Number
ms: Nombor Siri

en: Country
ms: Negara

en: Locality
ms: Lokaliti

en: State
ms: Negeri

en: Street
ms: Jalan

en: Organization
ms: Organisasi

en: Organizational Unit
ms: Unit Organisasi

en: Title
ms: Tajuk

en: Telephone Number
ms: Nombor Telefon

en: Given Name
ms: Nama Diberi

en: Initials
ms: Singkatan

en: Generation Qualifier
ms: Penerang Janaan

en: DN Qualifier
ms: Penerang DN

en: Pseudonym
ms: Nama Samaran

en: MD2 with RSA
ms: MD2 dengan RSA

en: MD5 with RSA
ms: MD5 dengan RSA

en: SHA1 with RSA
ms: SHA1 dengan RSA

en: SHA1 with DSA
ms: SHA1 dengan DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
ms: Pengesahihan Pelayan

en: Client Authentication
ms: Pengesahihan Klien

en: Code Signing
ms: Penanda Tangan Kod

en: Email Protection
ms: Perlindungan Emel

en: Time Stamping
ms: Setemkan Masa

en: Unnamed Certificate
ms: Sijil Tidak Bernama

en: Couldn’t parse public SSH key
ms: Tidak dapat menghurai kunci SSH awam

en: Unlock Login Keyring
ms: Nyahkunci Gelang Kunci Daftar Masuk

en: Enter password to unlock your login keyring
ms: Masukkan kata laluan untuk menyahkunci gelang kunci daftar masuk anda

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
ms: Kata laluan yang anda gunakan untuk mendaftar masuk ke komputer anda tidak lagi sepadan dengan gelang kunci daftar masuk anda.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
ms: Gelang kunci daftar masuk tidak boleh dinyahkunci ketika anda mendaftar masuk ke komputer anda.

en: Unlock Keyring
ms: Nyahkunci Gelang Kunci

en: Enter password to unlock
ms: Masukkan kata laluan untuk dinyahkunci

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai gelang kunci "%s", tetapi ia terkunci

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
ms: Buka gelang kunci ini secara automatik bilamana saya mendaftar masuk

en: Unlock certificate
ms: Nyahkunci sijil

en: Unlock public key
ms: Nyahkunci kunci awam

en: Enter password to unlock the certificate
ms: Masukkan kata laluan untuk menyahkunci sijil

en: Enter password to unlock the public key
ms: Masukkan kata laluan untuk menyahkunci kunci awam

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
ms: Nyahkunci sijil ini secara automatik ketika saya mendaftar masuk

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
ms: Nyahkunci secara automatik ketika saya mendaftar masuk

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai sijil "%s", tetapi ia terkunci

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai kunci awam "%s", tetapi ia terkunci

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai "%s", tetapi ia terkunci

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
ms: Nyahkunci storan sijil/kunci

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
ms: Masukkan kata laluan untuk menyahkunci storan sijil/kunci

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
ms: Satu aplikasi mahu mencapai storan sijil/kunci "%s", tetapi ia terkunci

en: New Password Required
ms: Kata Laluan Baharu Diperlukan

en: New password required for secure storage
ms: Kata laluan baharu diperlukan untuk storan selamat

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
ms: Untuk proses penyediaan "%s" bagi storan sijil atau kunci, satu kata laluan diperlukan

en: Change Password
ms: Ubah Kata Laluan

en: Original password for secure storage
ms: Kata laluan asal untuk storan selamat

en: To change the password for “%s”, the original password is required
ms: Untuk mengubah kata laluan untuk "%s", kata laluan asal diperlukan

en: Change password for secure storage
ms: Ubah kata laluan untuk storan selamat

en: Type a new password for “%s”
ms: Taip satu kata laluan baharu untuk "%s"

en: usage: gnome-keyring command [options]
ms: penggunaan: gnome-keyring command [options]

en: commands:
ms: perintah:
