gnome-keyring 0.4.6 - en to nn translation catalogue (96 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
nn: Utan namn

en: Change Keyring Password
nn: Endra passord for nøkkelring

en: Choose a new password for the '%s' keyring
nn: Vel nytt passord for nøkkelring «%s»

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
nn: Eit program ønskjer å endra passordet for nøkkelring «%s». Vel det nye passordet du ønskjer det skal bruka.

en: The original password was incorrect
nn: Det originale passordet var ikkje korrekt

en: New Keyring Password
nn: Nytt passord for nøkkelring

en: Choose password for new keyring
nn: Oppgje passord for ny nøkkelring

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
nn: Eit program ønskjer å laga ny nøkkelring kalla «%s». Vel passordet du ønskjer at det skal bruka.

en: Certificate and Key Storage
nn: Serifikat- og nøkkellager

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
nn: GNOME Nøkkelring: PKCS#11-komponent

en: GNOME Keyring: Secret Service
nn: GNOME Nøkkelring: Hemmeleg teneste

en: Secret Storage Service
nn: Hemmeleg lagerteneste

en: GNOME Keyring: SSH Agent
nn: GNOME Nøkkelring: SSH-agent

en: SSH Key Agent
nn: Nøkkelagent for SSH

en: GNOME Keyring: GPG Agent
nn: GNOME Nøkkelring: GPG-agent

en: GPG Password Agent
nn: Passordagent for GPG

en: Unknown
nn: Ukjend

en: PGP Key: %s
nn: PGP-nøkkel: %s

en: Enter Passphrase
nn: Skriv inn passfrase

en: Forget this password if idle for
nn: Gløym dette passordet viss inaktiv for

en: Forget this password after
nn: Gløym dette passordet etter

en: Forget this password when I log out
nn: Gløym dette passordet når du loggar ut

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
nn: Innlogging

en: Domain Component
nn: Domenekomponent

en: User ID
nn: Brukar-ID

en: Email Address
nn: E-postadresse

en: Date of Birth
nn: Fødselsdato

en: Place of Birth
nn: Fødselstad

en: Gender
nn: Kjønn

en: Country of Citizenship
nn: Land med statsborgarskap

en: Country of Residence
nn: Opphaldsland

en: Common Name
nn: Trivialnamn

en: Surname
nn: Etternamn

en: Serial Number
nn: Serienummer

en: Country
nn: Land

en: Locality
nn: Lægje

en: State
nn: Stat

en: Street
nn: Gate

en: Organization
nn: Organisasjon

en: Organizational Unit
nn: Organisasjonseining

en: Title
nn: Tittel

en: Telephone Number
nn: Telefonnummer

en: Given Name
nn: Personnamn

en: Initials
nn: Initial

en: Generation Qualifier
nn: Generasjonskvalifikator

en: DN Qualifier
nn: DN-kvalifikator

en: MD2 with RSA
nn: MD2 med RSA

en: MD5 with RSA
nn: MD5 med RSA

en: SHA1 with RSA
nn: SHA1 med RSA

en: SHA1 with DSA
nn: SHA1 med DSA

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
nn: Uventa feil i select() under lesing av data frå underprosess (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
nn: Uventa feil i waitpid() (%s)

en: Unnamed Certificate
nn: Sertifikat utan namn

en: Couldn't parse public SSH key
nn: Klarte ikkje lesa offentleg SSH-nøkkel

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
nn: Lås opp passord for: %s

en: The unlock password was incorrect
nn: Passord for å låsa opp var ikkje korrekt

en: Unlock Login Keyring
nn: Lås opp innloggingsnøkkelring

en: Enter password to unlock your login keyring
nn: Skriv inn passord for å låsa opp innloggingsnøkkelringen din

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
nn: Passordet du brukar for å logga inn til datamaskina er ikkje lenger lik det i innloggingsnøkkelringen din.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
nn: Innloggingsnøkkelringen vart ikkje låst opp når du logga inn på datamaskina

en: Unlock Keyring
nn: Lås opp nøkkelring

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
nn: Oppgje passord for nøkkelring «%s» for å låsa opp

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
nn: Eit program ønskjer å få tilgang til nøkkelring «%s», men han er låst

en: Unlock private key
nn: Lås opp privat nøkkel

en: Unlock certificate
nn: Lås opp sertifikat

en: Unlock public key
nn: Lås opp offentleg nøkkel

en: Unlock
nn: Lås opp

en: Enter password to unlock the private key
nn: Oppgje passord for for å låsa opp privat nøkkel

en: Enter password to unlock the certificate
nn: Oppgje passord for for å låsa opp sertifikat

en: Enter password to unlock the public key
nn: Oppgje passord for for å låsa opp offentleg nøkkel

en: Enter password to unlock
nn: Oppgje passord for for å låsa opp

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
nn: Eit program ønskjer å få tilgang til den private nøkkelen «%s», men han er låst

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
nn: Eit program ønskjer tilgang til sertifikat «%s», men det er låst

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
nn: Eit program ønskjer tilgang til offentleg nøkkel «%s», men han er låst

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
nn: Eit program ønskjer tilgang til «%s», men det er låst

en: Unlock certificate/key storage
nn: Lås opp sertifikat-/nøkkellageret

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
nn: Oppgje passord for å låsa opp sertifikat-/nøkkellageret

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
nn: Eit program øsnkjer tilgang til sertifikat-/nøkkellageret «%s», men det er låst'

en: New Password Required
nn: Nytt passord krevst

en: New password required for secure storage
nn: Nytt passord krevst for trygg lagring

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
nn: For å førebu «%s» for lagring av sertifikat eller nøklar krevst eit passord

en: Change Password
nn: Endra passord

en: Change password for secure storage
nn: Endra passord for trygg lagring

en: To change the password for '%s', the original and new passwords are required
nn: For å endra passordet til «%s» krevst originalt og nytt passord.

en: Store passwords unencrypted?
nn: Lagra passord ukryptert?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
nn: Viss du vel å bruka eit tomt passord kan ikkje dei lagra passorda dine krypterast på ein trygg måte. Dei vil vera tilgjengeleg for alle som har tilgang til filene dine.

en: Use Unsafe Storage
nn: Bruk utrygg lagring

en: Passwords do not match.
nn: Passorda er ikkje like.

en: Password cannot be blank
nn: Passordet kan ikkje vera tomt

en: New password strength
nn: Styrke for nytt passord

en: _Application:
nn: _Program:

en: _Confirm:
nn: _Stadfest:

en: _Details:
nn: _Detaljar

en: _Name:
nn: _Namn

en: _Old Password:
nn: _Gammalt passord:

en: _Password:
nn: _Passord:
