gnome-keyring - en to pl translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Enter the old password for the “%s” keyring
pl: Proszę wprowadzić poprzednie hasło dla bazy kluczy „%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
pl: Program wymaga zmiany hasła dla bazy kluczy „%s”. Proszę wprowadzić poprzednie hasło.

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Choose a new password for the “%s” keyring
pl: Proszę wybrać nowe hasło dla bazy kluczy „%s”

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
pl: Program wymaga zmiany hasła dla bazy kluczy „%s”. Należy wprowadzić hasło, jakie będzie z nią używane.

en: Store passwords unencrypted?
pl: Przechowywać hasła bez szyfrowania?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
pl: Puste hasło oznacza niechronione przechowywanie haseł. Będą one dostępne dla każdego, kto będzie miał dostęp do plików tego konta.

en: The original password was incorrect
pl: Pierwotne hasło jest niepoprawne

en: Change Keyring Password
pl: Zmiana hasła bazy kluczy

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
pl: Program wymaga utworzenia nowej bazy kluczy o nazwie „%s”. Należy wprowadzić hasło, jakie będzie z nią używane.

en: Choose password for new keyring
pl: Proszę wprowadzić hasło dla nowej bazy kluczy

en: New Keyring Password
pl: Hasło nowej bazy kluczy

en: Certificate and Key Storage
pl: Przechowalnia certyfikatów i kluczy

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
pl: Baza kluczy dla środowiska GNOME: składnik PKCS#11

en: Secret Storage Service
pl: Usługa przechowywania haseł

en: GNOME Keyring: Secret Service
pl: Baza kluczy dla środowiska GNOME: usługa haseł

en: SSH Key Agent
pl: Agent kluczy SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
pl: Baza kluczy dla środowiska GNOME: agent SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
pl: Baza kluczy konta

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
pl: Odblokowanie hasła dla: %s

en: Unlock private key
pl: Odblokowanie klucza prywatnego

en: Enter password to unlock the private key
pl: Proszę wprowadzić hasło, aby odblokować klucz prywatny

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do klucza prywatnego „%s”, ale jest zablokowany

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie tego klucza po zalogowaniu

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: The unlock password was incorrect
pl: Hasło odblokowania jest niepoprawne

en: failed to create temporary file `%s': %s
pl: utworzenie pliku tymczasowego „%s” się nie powiodło: %s

en: error writing to `%s': %s
pl: błąd podczas zapisywania do „%s”: %s

en: can't create `%s': %s
pl: nie można utworzyć „%s”: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
pl: usuwanie starego pliku blokady (utworzonego przez %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
pl: oczekiwanie na blokadę (trzymaną przez %d%s) %s…

en: (deadlock?)
pl: (martwa blokada?)

en: lock `%s' not made: %s
pl: nie utworzono blokady „%s”: %s

en: waiting for lock %s...
pl: oczekiwanie na blokadę %s…

en: Domain Component
pl: Składnik domeny

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Place of Birth
pl: Miejsce urodzenia

en: Gender
pl: Płeć

en: Country of Citizenship
pl: Obywatelstwo

en: Country of Residence
pl: Kraj zamieszkania

en: Common Name
pl: Nazwa powszechna

en: Surname
pl: Nazwisko

en: Serial Number
pl: Numer seryjny

en: Country
pl: Kraj

en: Locality
pl: Region

en: State
pl: Stan

en: Street
pl: Ulica

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organizational Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Title
pl: Tytuł

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Given Name
pl: Imię

en: Initials
pl: Inicjały

en: Generation Qualifier
pl: Przydomek pokolenia

en: DN Qualifier
pl: Kwalifikator DN

en: Pseudonym
pl: Pseudonim

en: MD2 with RSA
pl: MD2 z RSA

en: MD5 with RSA
pl: MD5 z RSA

en: SHA1 with RSA
pl: SHA1 z RSA

en: SHA1 with DSA
pl: SHA1 z DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
pl: Uwierzytelnienie serwera

en: Client Authentication
pl: Uwierzytelnienie klienta

en: Code Signing
pl: Podpisywanie kodu

en: Email Protection
pl: Ochrona poczty e-mail

en: Time Stamping
pl: Odstępy czasowe

en: Unnamed Certificate
pl: Certyfikat bez nazwy

en: Couldn’t parse public SSH key
pl: Nie można przetworzyć klucza publicznego SSH

en: Unlock Login Keyring
pl: Odblokowanie bazy kluczy konta

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
pl: Hasło używane do zalogowania się do komputera nie pasuje do hasła bazy kluczy konta.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
pl: Baza kluczy konta nie została automatycznie odblokowana podczas zalogowania się do tego komputera.

en: Unlock Keyring
pl: Odblokowanie bazy kluczy

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do bazy kluczy „%s”, ale baza jest zablokowana

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie tej bazy kluczy po zalogowaniu

en: Unlock certificate
pl: Odblokowanie certyfikatu

en: Unlock public key
pl: Odblokowanie klucza publicznego

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie tego certyfikatu po zalogowaniu

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
pl: Automatyczne odblokowanie po zalogowaniu

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do certyfikatu „%s”, ale jest zablokowany

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do klucza publicznego „%s”, ale jest zablokowany

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do „%s”, ale jest zablokowany

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
pl: Odblokowanie przechowalni certyfikatów/kluczy

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
pl: Program wymaga dostępu do przechowalni certyfikatów/kluczy „%s”, ale jest zablokowana

en: New Password Required
pl: Wymagane jest nowe hasło

en: New password required
pl: Wymagane jest nowe hasło

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
pl: Wymagane jest hasło, aby przygotować „%s” do przechowywania certyfikatów lub kluczy

en: Change Password
pl: Zmiana hasła

en: To change the password for “%s”, the original password is required
pl: Wymagane jest pierwotne hasło, aby je zmienić dla „%s”

en: Change password
pl: Zmiana hasła

en: Type a new password for “%s”
pl: Proszę wpisać nowe hasło dla „%s”

en: usage: gnome-keyring command [options]
pl: użycie: gnome-keyring polecenie [opcje]

en: commands:
pl: polecenia:
