gnome-keyring - en to sk translation catalogue (94 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
sk: Bez názvu

en: Enter the old password for the “%s” keyring
sk: Zadajte staré heslo pre zväzok kľúčov „%s“

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
sk: Aplikácia chce zmeniť heslo pre zväzok kľúčov „%s“. Zadajte jeho staré heslo.

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Choose a new password for the “%s” keyring
sk: Zvoľte si nové heslo pre zväzok kľúčov „%s“

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
sk: Aplikácia chce zmeniť heslo pre zväzok kľúčov „%s“. Zvoľte si nové heslo, ktorým ho chcete chrániť.

en: Store passwords unencrypted?
sk: Uchovávať heslá bez šifrovania?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
sk: Ak použijete prázdne heslo, nebudú vaše uložené heslá bezpečne šifrované. Budú prístupné komukoľvek, kto má prístup k vašim súborom.

en: The original password was incorrect
sk: Pôvodné heslo bolo nesprávne

en: Change Keyring Password
sk: Zmena hesla zväzku kľúčov

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
sk: Aplikácia chce vytvoriť nový zväzok kľúčov nazvaný „%s“. Zvoľte si heslo, ktorým ho chcete chrániť.

en: Choose password for new keyring
sk: Zvoľte si heslo pre nový zväzok kľúčov

en: New Keyring Password
sk: Nové heslo zväzku kľúčov

en: Certificate and Key Storage
sk: Úložisko certifikátov a kľúčov

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
sk: Modul PKCS#11 zväzku kľúčov GNOME

en: Secret Storage Service
sk: Služba utajeného úložiska

en: GNOME Keyring: Secret Service
sk: Služba utajenia zväzku kľúčov GNOME

en: SSH Key Agent
sk: Agent kľúčov SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
sk: SSH agent zväzku kľúčov GNOME

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
sk: Prihlasovacie meno

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
sk: Odomknúť heslo pre: %s

en: Unlock private key
sk: Odomknúť súkromný kľúč

en: Enter password to unlock the private key
sk: Zadajte heslo na odomknutie súkromného kľúča

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k súkromnému kľúču „%s“, ten je ale uzamknutý

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť tento kľúč zakaždým, keď sa prihlásim

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: The unlock password was incorrect
sk: Heslo na odomknutie bolo nesprávne

en: failed to create temporary file `%s': %s
sk: zlyhalo vytvorenie dočasného súboru „%s“: %s

en: error writing to `%s': %s
sk: chyba zápisu do „%s“: %s

en: can't create `%s': %s
sk: nedá sa vytvoriť „%s“: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
sk: odstraňuje sa zastaraný uzamykací súbor (vytvorený %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
sk: čaká sa na zámok (držaný %d%s) %s...

en: (deadlock?)
sk: (zaseknutie?)

en: lock `%s' not made: %s
sk: zámok „%s“ nebol vytvorený: %s

en: waiting for lock %s...
sk: čaká sa na zámok %s...

en: Domain Component
sk: Komponent domény

en: User ID
sk: Identifikátor používateľa

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Date of Birth
sk: Dátum narodenia

en: Place of Birth
sk: Miesto narodenia

en: Gender
sk: Pohlavie

en: Country of Citizenship
sk: Štátna príslušnosť

en: Country of Residence
sk: Krajina pobytu

en: Common Name
sk: Bežný názov (CN)

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Locality
sk: Oblasť

en: State
sk: Štát

en: Street
sk: Ulica

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Title
sk: Titul

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Initials
sk: Iniciály

en: Generation Qualifier
sk: Kvalifikátor vytvorenia

en: DN Qualifier
sk: Kvalifikátor DN

en: MD2 with RSA
sk: MD2 s RSA

en: MD5 with RSA
sk: MD5 s RSA

en: SHA1 with RSA
sk: SHA1 s RSA

en: SHA1 with DSA
sk: SHA1 s DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
sk: Overenie totožnosti servera

en: Client Authentication
sk: Overenie totožnosti klienta

en: Code Signing
sk: Podpisovanie údajov

en: Email Protection
sk: Ochrana emailov

en: Time Stamping
sk: Časové pečiatkovanie

en: Unnamed Certificate
sk: Nepomenovaný certifikát

en: Couldn’t parse public SSH key
sk: Nepodarilo sa analyzovať verejný SSH kľúč

en: Unlock Login Keyring
sk: Odomknúť prihlasovací zväzok kľúčov

en: Authentication required
sk: Vyžadované overenie totožnosti

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
sk: Heslo použité na prihlásenie ku vášmu počítaču sa už nezhoduje s tým ku prihlasovaciemu zväzku kľúčov.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
sk: Prihlasovací zväzok kľúčov sa neodomkol, keď ste sa prihlásili do počítača.

en: Unlock Keyring
sk: Odomknúť zväzok kľúčov

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup ku zväzku kľúčov „%s“, ten je ale uzamknutý

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť tento zväzok kľúčov zakaždým, keď sa prihlásim

en: Unlock certificate
sk: Odomknúť certifikát

en: Unlock public key
sk: Odomknúť verejný kľúč

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť tento certifikát zakaždým, keď sa prihlásim

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť zakaždým, keď sa prihlásim

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k certifikátu „%s“, ten je ale uzamknutý

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k verejnému kľúču „%s“, ten je ale uzamknutý

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k objektu „%s“, ten je ale uzamknutý

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
sk: Odomknúť úložisko certifikátov/kľúčov

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k úložisku certifikátov/kľúčov „%s“, to je ale uzamknuté

en: New Password Required
sk: Je potrebné nové heslo

en: New password required
sk: Je potrebné nové heslo

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
sk: Pri príprave „%s“ na ukladanie certifikátov alebo kľúčov je vyžadované heslo

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: To change the password for “%s”, the original password is required
sk: Ku zmene hesla pre „%s“ je vyžadované pôvodné heslo

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Type a new password for “%s”
sk: Napíšte nové heslo pre „%s“

en: usage: gnome-keyring command [options]
sk: použitie: gnome-keyring príkaz [voľby]

en: commands:
sk: príkazy:
