gnome-keyring master - en to sl_SI translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
sl_SI: Neimenovano

en: Enter the old password for the “%s” keyring
sl_SI: Vnesite staro geslo za zbirko ključev »%s«

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
sl_SI: Program želi spremeniti geslo za zbirko ključev »%s«. Vpisati je treba staro geslo.

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Choose a new password for the “%s” keyring
sl_SI: Izberite novo geslo za zbirko ključev »%s«

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
sl_SI: Program želi spremeniti geslo za zbirko ključev »%s«. Izbrati je treba novo geslo za to zbirko.

en: Store passwords unencrypted?
sl_SI: Ali naj bodo shranjena gesla nešifrirana?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
sl_SI: Z uporabo praznega polja gesla onemogočite šifriranje ostalih gesel. Dostop do takih gesel ima vsak, ki ima tudi dostop do računalnika.

en: The original password was incorrect
sl_SI: Staro geslo je napačno.

en: Change Keyring Password
sl_SI: Spremeni geslo zbirke ključev

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
sl_SI: Program želi ustvariti novo zbirko ključev z imenom »%s«. Izbrati je treba geslo za novo zbirko.

en: Choose password for new keyring
sl_SI: Izbor gesla za novo zbirko ključev

en: New Keyring Password
sl_SI: Novo geslo zbirke ključev

en: Certificate and Key Storage
sl_SI: Hranjenje potrdil in ključev

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
sl_SI: Zbirka ključev GNOME: enota PKCS#11

en: Secret Storage Service
sl_SI: Shranjevanje skritih storitev

en: GNOME Keyring: Secret Service
sl_SI: Zbirka ključev GNOME: skrite storitve

en: SSH Key Agent
sl_SI: Agent ključev SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
sl_SI: Zbirka ključev GNOME: agent SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
sl_SI: Prijava

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
sl_SI: Geslo odklepanja za: %s

en: Unlock private key
sl_SI: Odkleni osebni ključ

en: Enter password to unlock the private key
sl_SI: Vnesite geslo za odklepanje osebnega ključa

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do osebnega ključa »%s«, vendar je ta zaklenjen.

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
sl_SI: Samodejno odkleni ključ ob prijavi.

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

en: The unlock password was incorrect
sl_SI: Geslo za odklepanje je napačno.

en: failed to create temporary file `%s': %s
sl_SI: ni mogoče ustvariti začasne datoteke »%s«: %s

en: error writing to `%s': %s
sl_SI: napaka med pisanjem na »%s«: %s

en: can't create `%s': %s
sl_SI: ni mogoče ustvariti »%s«: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
sl_SI: odstranjevanje zastarane datoteke zaklepa (ustvarjene s programom %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
sl_SI: čakanje na zaklep (v uporabi %d%s) %s ...

en: (deadlock?)
sl_SI: (slepi zaklep?)

en: lock `%s' not made: %s
sl_SI: zaklep »%s« ni ustvarjen: %s

en: waiting for lock %s...
sl_SI: čakanje na zaklep %s ...

en: Domain Component
sl_SI: Enota domene

en: User ID
sl_SI: Uporabnikov ID

en: Email Address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Date of Birth
sl_SI: Rojstni datum

en: Place of Birth
sl_SI: Kraj rojstva

en: Gender
sl_SI: Spol

en: Country of Citizenship
sl_SI: Državljanstvo

en: Country of Residence
sl_SI: Država bivanja

en: Common Name
sl_SI: Splošno ime

en: Surname
sl_SI: Priimek

en: Serial Number
sl_SI: Zaporedna številka

en: Country
sl_SI: Država

en: Locality
sl_SI: Krajevnost

en: State
sl_SI: Okraj

en: Street
sl_SI: Ulica

en: Organization
sl_SI: Ustanova

en: Organizational Unit
sl_SI: Organizacijska enota

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Telephone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Given Name
sl_SI: Rojstno ime

en: Initials
sl_SI: Začetnici

en: Generation Qualifier
sl_SI: Red potomstva

en: DN Qualifier
sl_SI: DN določilo

en: Pseudonym
sl_SI: Psevdonim

en: MD2 with RSA
sl_SI: MD2 z RSA

en: MD5 with RSA
sl_SI: MD5 z RSA

en: SHA1 with RSA
sl_SI: SHA1 z RSA

en: SHA1 with DSA
sl_SI: SHA1 z DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
sl_SI: Overitev strežnika

en: Client Authentication
sl_SI: Overitve odjemalca

en: Code Signing
sl_SI: Podpisovanje kode

en: Email Protection
sl_SI: Zaščita elektronskega naslova

en: Time Stamping
sl_SI: Vstavljanje časovnega žiga

en: Unnamed Certificate
sl_SI: Neimenovano potrdilo

en: Couldn’t parse public SSH key
sl_SI: Ni mogoče razčleniti javnega ključa SSH.

en: Unlock Login Keyring
sl_SI: Odkleni prijavno zbirko ključev

en: Authentication required
sl_SI: Zahtevana je overitev

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
sl_SI: Geslo, ki se uporabi ob prijavi v sistem, se ne sklada z geslom zbirke ključev.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
sl_SI: Prijavna zbirka ključev ob prijavi ni bila samodejno odklenjena.

en: Unlock Keyring
sl_SI: Odklep zbirke ključev

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do zbirke ključev »%s«, vendar je ta zaklenjena.

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
sl_SI: Samodejno odkleni zbirko ključev ob prijavi.

en: Unlock certificate
sl_SI: Odkleni potrdilo

en: Unlock public key
sl_SI: Odkleni javni ključ

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
sl_SI: Samodejno odkleni potrdilo ob prijavi.

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
sl_SI: Samodejno odkleni ob prijavi.

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do potrdila »%s«, vendar je to zaklenjeno.

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do javnega ključa »%s«, vendar je ta zaklenjen.

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do predmeta »%s«, vendar je ta zaklenjen.

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
sl_SI: Odkleni potrdila in ključe

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
sl_SI: Program zahteva dostop do potrdila ali ključa »%s«, vendar je ta zaklenjen.

en: New Password Required
sl_SI: Zahtevano je novo geslo

en: New password required
sl_SI: Zahtevano je novo geslo

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
sl_SI: Za pripravo »%s« za shranjevanje potrdil in ključev, mora biti določeno geslo

en: Change Password
sl_SI: Spremeni geslo

en: To change the password for “%s”, the original password is required
sl_SI: Za spreminjanje gesla za »%s«, je zahtevano prvotno geslo

en: Change password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Type a new password for “%s”
sl_SI: Vpišite novo geslo za »%s«

en: usage: gnome-keyring command [options]
sl_SI: uporaba: gnome-keyring ukaz [možnosti]

en: commands:
sl_SI: ukazi:
