gnome-keyring - en to uk translation catalogue (95 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
uk: Без назви

en: Enter the old password for the “%s” keyring
uk: Введіть старий пароль для сховища ключів «%s»

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
uk: Програма бажає змінити пароль сховища ключів «%s». Введіть старий пароль для цього.

en: Continue
uk: Далі

en: Choose a new password for the “%s” keyring
uk: Виберіть пароль для в'язки ключів «%s».

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
uk: Програма бажає змінити пароль в'язки ключів «%s». Потрібно вибрати пароль для в'язки.

en: Store passwords unencrypted?
uk: Зберігати паролі незашифрованими?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
uk: Використовуючи порожні паролі, ви зберігаєте паролі, які неможливо зашифрувати безпечним чином. Вони будуть доступні будь-кому, хто має доступ до ваших файлів.

en: The original password was incorrect
uk: Неправильний оригінальний пароль

en: Change Keyring Password
uk: Зміна пароля в'язки ключів

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
uk: Невідома програма бажає створити нову в'язку ключів з назвою «%s». Потрібно вибрати пароль для в'язки.

en: Choose password for new keyring
uk: Виберіть пароль для нової в'язки ключів

en: New Keyring Password
uk: Пароль для нової в'язки ключів

en: Certificate and Key Storage
uk: Сертифікат та сховище ключів

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
uk: Служба в'язки ключів GNOME: компонент PKCS#11

en: Secret Storage Service
uk: Служба шифрування дисків

en: GNOME Keyring: Secret Service
uk: Служба в'язки ключів GNOME: служба шифрування

en: SSH Key Agent
uk: Агент ключів SSH

en: GNOME Keyring: SSH Agent
uk: Служба в'язки ключів GNOME: агент SSH

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
uk: Вхід

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
uk: Пароль для розблокування: %s

en: Unlock private key
uk: Розблокувати закритий ключ

en: Enter password to unlock the private key
uk: Введіть пароль для розблокування закритої в'язки ключів

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до закритої в'язки ключів «%s», але вона заблокована

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
uk: Автоматично розблоковувати цей ключ, після входу у сеанс

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: The unlock password was incorrect
uk: Некоректний пароль розблокування

en: failed to create temporary file `%s': %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл «%s»: %s

en: error writing to `%s': %s
uk: помилка записування у «%s»: %s

en: can't create `%s': %s
uk: неможливо створити «%s»: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
uk: вилучення застарілого блокфайла (створив %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
uk: очікування на блокування (утримує %d%s) %s…

en: (deadlock?)
uk: (застій?)

en: lock `%s' not made: %s
uk: блокування «%s» не виконано: %s

en: waiting for lock %s...
uk: чекання на блокування %s…

en: Domain Component
uk: Область назв

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Email Address
uk: Електронна адреса

en: Date of Birth
uk: Дата народження

en: Place of Birth
uk: Місце народження

en: Gender
uk: Стать

en: Country of Citizenship
uk: Громадянство

en: Country of Residence
uk: Країна проживання

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Surname
uk: Прізвище

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Country
uk: Країна

en: Locality
uk: Місцевість

en: State
uk: Область

en: Street
uk: Вулиця

en: Organization
uk: Організація

en: Organizational Unit
uk: Підрозділ

en: Title
uk: Назва

en: Telephone Number
uk: Номер телефону

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Initials
uk: Ініціали

en: Generation Qualifier
uk: Позначка покоління

en: DN Qualifier
uk: Позначка розрізнюваного мені

en: Pseudonym
uk: Псевдонім

en: MD2 with RSA
uk: MD2 з ключем RSA

en: MD5 with RSA
uk: MD5 з ключем RSA

en: SHA1 with RSA
uk: SHA1 з ключем RSA

en: SHA1 with DSA
uk: SHA1 з ключем DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
uk: Автентифікація сервера

en: Client Authentication
uk: Автентифікація клієнта

en: Code Signing
uk: Підписування коду

en: Email Protection
uk: Захист пошти

en: Time Stamping
uk: Часові штампи

en: Unnamed Certificate
uk: Неназваний сертифікат

en: Couldn’t parse public SSH key
uk: Неможливо розібрати відкритий ключ SSH

en: Unlock Login Keyring
uk: Розблокувати в'язку ключів для входу у систему

en: Authentication required
uk: Слід пройти розпізнавання

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
uk: Пароль, який ви використовуєте для входу, більше не відповідає паролю в'язки ключів для входу у систему.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
uk: Вашу в'язку ключів для входу у систему не було автоматично розблокована, коли ви зареєструватися у комп'ютері.

en: Unlock Keyring
uk: Розблокувати в'язку ключів

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до в'язки ключів «%s», але вона заблокована

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
uk: Автоматично розблоковувати цю в'язку ключів після входу у сеанс

en: Unlock certificate
uk: Розблокувати сертифікат

en: Unlock public key
uk: Розблокувати відкритий ключ

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
uk: Автоматично розблоковувати цей сертифікат після входу у сеанс

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
uk: Автоматично розблоковувати після входу у сеанс

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до сертифікату «%s», але він заблокований

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до відкритої в'язки ключів «%s», але вона заблокована

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до «%s», але він заблокований

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
uk: Розблокувати сертифікат/сховище ключів

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
uk: Програма бажає отримати доступ до сертифікату/сховище ключів «%s»,, але доступ заблоковано

en: New Password Required
uk: Потрібно вказати новий пароль

en: New password required
uk: Слід вказати новий пароль

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
uk: Щоб підготувати «%s» для зберігання сертифікатів та ключів треба вказати пароль

en: Change Password
uk: Змінити пароль

en: To change the password for “%s”, the original password is required
uk: Щоб змінити пароль для «%s», потрібно початковий пароль

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Type a new password for “%s”
uk: Введіть новий пароль до «%s»

en: usage: gnome-keyring command [options]
uk: використання: gnome-keyring команда [параметри]

en: commands:
uk: команди:
