gnome-keyring - en to ug translation catalogue (108 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
ug: ئاتسىز

en: Enter the old password for the '%s' keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسى ‹%s› نىڭ كونا ئىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Enter the old password for it.
ug: بىر پروگرامما ئاچقۇچ ھالقىسى ‹%s› نىڭ كونا ئىمىنى ئۆزگەرتمەكچى. ئۇنىڭ كونا ئىمىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Choose a new password for the '%s' keyring
ug: ‹%s› نىڭ  ئاچقۇچ ھالقىسى ئۈچۈن  يېڭى ئىم تاللاڭ

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
ug: بىر پروگرامما ‹%s› دېگەن ئاچقۇچ ھالقىسىنىڭ ئىمىنى ئۆزگەرتمەكچى. ئۇنىڭغا يېڭى ئىم تاللاڭ.

en: Store passwords unencrypted?
ug: ئىمنى شىفىرلىماي ساقلامدۇ؟

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
ug: بوش ئىم ئىشلەتسىڭىز، ساقلانغان ئىم بىخەتەر ھالدا مەخپىيلەشتۈرۈلمەيدۇ، باشقىلار سىزنىڭ ھۆججىتىڭىزنى خالىغانچە زىيارەت قىلالايدۇ.

en: The original password was incorrect
ug: ئەسلى ئىم توغرا ئەمەس

en: Change Keyring Password
ug: ئاچقۇچ ھالقىسى ئىمىنى ئۆزگەرت

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
ug: بىر پروگرامما يېڭىدىن ‹%s› دېگەن ئاچقۇچ ھالقىسىنى قۇرماقچى. ئۇنىڭغا ئىم تاللاڭ.

en: Choose password for new keyring
ug: يېڭى ئاچقۇچ ھالقىسى ئۈچۈن ئىم تاللاڭ

en: New Keyring Password
ug: يېڭى ئاچقۇچ ھالقىسى (Keyring) ئىمى

en: GPG Password Agent
ug: GPG ئىم ياردەمچىسى

en: GNOME Keyring: GPG Agent
ug: گىنوم ئاچقۇچ ھالقىسى：GPG ياردەمچىسى

en: Certificate and Key Storage
ug: گۇۋاھنامە ۋە شىفىرلىق ئاچقۇچ ئامبىرى

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
ug: گىنوم ئاچقۇچ ھالقىسى：PKCS#11 دېتالى

en: Secret Storage Service
ug: مەخپىي ساقلاش مۇلازىمىتى

en: GNOME Keyring: Secret Service
ug: گىنوم ئاچقۇچ ھالقىسى：مەخپىيەت مۇلازىمىتى

en: SSH Key Agent
ug: SSH  ئاچقۇچ ياردەمچىسى

en: GNOME Keyring: SSH Agent
ug: گىنوم ئاچقۇچ ھالقىسى：SSH  ياردەمچىسى

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: PGP Key: %s
ug: PGP ئاچقۇچ: %s

en: Enter Passphrase
ug: ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا

en: Automatically unlock this key, whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا بۇ ئاچقۇچ ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
ug: كىرىش

en: failed to create temporary file `%s': %s
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەت ‹%s› نى قۇرۇش مەغلۇپ بولدى: %s

en: error writing to `%s': %s
ug: ‹%s› غا يېزىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: can't create `%s': %s
ug: ‹%s› نى قۇرغىلى بولمىدى: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
ug: چىرىك(stale) قۇلۇپ ھۆججىتى(lockfile) نى ئۆچۈرۈۋاتىدۇ(ياسىغۇچى %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
ug: قۇلۇپنى كۈتۈۋاتىدۇ (%d%s نىڭ قولىدا ئىكەن) %s...

en: lock `%s' not made: %s
ug: ‹%s› نىڭ قۇلۇپى ياسالمىدى. %s

en: waiting for lock %s...
ug: %s نىڭ قۇلۇپىنى كۈتۈۋاتىدۇ…

en: Domain Component
ug: دائىرە دېتالى

en: User ID
ug: ئىشلەتكۈچى ID

en: Email Address
ug: ئېلخەت ئادرېسلىرى

en: Date of Birth
ug: تۇغۇلغان ۋاقتى

en: Place of Birth
ug: تۇغۇلغان ئورنى

en: Gender
ug: جىنسى

en: Country of Citizenship
ug: دۆلەت تەۋەلىكى

en: Country of Residence
ug: تۇرۇۋاتقان دۆلىتى

en: Common Name
ug: ئادەتتىكى ئات

en: Surname
ug: تەگات

en: Serial Number
ug: تەرتىپ نومۇرى

en: Country
ug: دۆلەت

en: Locality
ug: ئورۇن

en: State
ug: ھالەت

en: Street
ug: كوچا

en: Organization
ug: ئورگان

en: Organizational Unit
ug: ئىدارىسى

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Telephone Number
ug: تېلېفون نومۇرى

en: Given Name
ug: بېرىلگەن ئاتى

en: Initials
ug: قىسقارتىلمىسى

en: Generation Qualifier
ug: مەشغۇلات چەكلىگۈچى

en: DN Qualifier
ug: DN چەكلىگۈچى

en: Pseudonym
ug: تەخەللۇسى

en: MD2 with RSA
ug: MD2 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: MD5 with RSA
ug: MD5 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: SHA1 with RSA
ug: SHA1 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: SHA1 with DSA
ug: SHA1 بىلەن شىفىرلانغانDSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
ug: مۇلازىمېتىر ئىسپاتنامىسى

en: Client Authentication
ug: خېرىدار ئىسپاتنامىسى‏

en: Code Signing
ug: كود ئىمزاسى

en: Email Protection
ug: ئېلخەت قوغداش

en: Time Stamping
ug: ۋاقىت تامغىسى

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
ug: ئىجرا (%s) دىن سانلىق-مەلۇمات ئوقۇۋاتقاندا select() دا تاسادىپىي خاتالىق كۆرۈلدى

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
ug: waitpid() دا تاسادىپىي خاتالىق كۆرۈلدى (%s)

en: Unnamed Certificate
ug: ئات قويۇلمىغان گۇۋاھنامە

en: Couldn't parse public SSH key
ug: ئاممىۋى SSH ئاچقۇچىنى تەھلىل قىلالمىدى

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
ug: %s نىڭ قۇلۇپسىزلاش ئىمى

en: Unlock Login Keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىغا كىرىشنى قۇلۇپسىزلا

en: Enter password to unlock your login keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىنى قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
ug: كومپيۇتېرغا تىزىمغا كىرىش ئۈچۈن ئىشلىتىدىغان ئىم بىلەن ئاچقۇچ ھالقىسىغا تىزىمغا كىرىدىغان ئىم ماسلاشتۇرۇلمايدۇ.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
ug: كومپيۇتېرغا تىزىمغا كىرگەندە ئاچقۇچ ھالقىسىغا تىزىملىتىش قۇلۇپسىزلانمايدۇ.

en: Unlock Keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسى(Keyring)نى قۇلۇپسىزلا

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
ug: قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئاچقۇچ ھالقىسى ‹%s› نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما keyring ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا بۇ ئاچقۇچ  ھالقىسى ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

en: Unlock private key
ug: شەخسىي ئاچقۇچنى قۇلۇپسىزلا

en: Unlock certificate
ug: گۇۋاھنامىنى قۇلۇپسىزلا

en: Unlock public key
ug: ئاممىۋى ئاچقۇچنى قۇلۇپسىزلا

en: Enter password to unlock the private key
ug: خۇسۇسىي ئاچقۇچنى قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Enter password to unlock the certificate
ug: ئىسپاتنامىنى قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Enter password to unlock the public key
ug: ئاممىۋى ئاچقۇچنى قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Enter password to unlock
ug: قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Automatically unlock this key whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا بۇ ئاچقۇچ ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

en: Automatically unlock this certificate whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا بۇ ئىسپاتنامە ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

en: Automatically unlock whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما مەخپىي ئاچقۇچ ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما گۇۋاھنامە ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما ئاممىۋى ئاچقۇچ ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن.

en: The unlock password was incorrect
ug: قۇلۇپسىزلاش ئىمى توغرا ئەمەس

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
ug: گۇۋاھنامە قۇلۇپسىزلاش/شىفىرلىق ئاچقۇچ ساقلىغۇچ

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
ug: گۇۋاھنامە قۇلۇپسىزلاش/شىفىرلىق ئاچقۇچ ساقلىغۇچ ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
ug: بىر پروگرامما  گۇۋاھنامە قۇلۇپسىزلاش/شىفىرلىق ئاچقۇچ ساقلىغۇچ ‹%s› نى زىيارەت قىلماقچى ئىدى، بىراق ئۇ قۇلۇپلاقلىق ئىكەن

en: New Password Required
ug: يېڭى ئىم كېرەك

en: New password required for secure storage
ug: بىخەتەر ساقلىغۇچنى قوغداش ئۈچۈن يېڭى ئىم كېرەك

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
ug: بۇ %s گە گۇۋاھنامە ياكى شىفىرلىق ئاچقۇچ ساقلاش ئۈچۈن چوقۇم بىر ئىم بولۇشى كېرەك

en: Change Password
ug: ئىم ئۆزگەرتىش

en: Original password for secure storage
ug: بىخەتەر ساقلىغۇچنىڭ ئەسلى ئىمى

en: To change the password for '%s', the original password is required
ug: ‹%s› نىڭ ئىمىنى ئۆزگەرتىش ئۈچۈن، ئەسلى ئىم زۆرۈر

en: Change password for secure storage
ug: بىخەتەر ساقلىغۇچنىڭ ئەسلى ئىمىنى ئۆزگەرت

en: Type a new password for '%s'
ug: ‹%s› نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: usage: gnome-keyring command [options]
ug: ئىشلىتىلىشى: gnome-keyring بۇيرۇقى [تاللانما]

en: commands:
ug: بۇيرۇقلار:
