gnome-keyring - en to sr translation catalogue (97 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
sr: Неимановани

en: Enter the old password for the “%s” keyring
sr: Унесите стару лозинку за привезак „%s“

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Enter the old password for it.
sr: Један програм жели да промени лозинку за привезак „%s“. Унесите његову стару лозинку.

en: Continue
sr: Настави

en: Choose a new password for the “%s” keyring
sr: Унесите лозинку за привезак „%s“

en: An application wants to change the password for the “%s” keyring. Choose the new password you want to use for it.
sr: Програм жели да промени лозинку за привезак „%s“. Изаберите нову лозинку коју желите да користите за њега.

en: Store passwords unencrypted?
sr: Да ли да памтим нешифроване лозинке?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
sr: Уколико изаберете празну лозинку, запамћене лозинке неће бити безбедне, па ће моћи да их користи свако ко приступи вашим датотекама.

en: The original password was incorrect
sr: Постојећа лозинка није тачна

en: Change Keyring Password
sr: Промени лозинку привеска

en: An application wants to create a new keyring called “%s”. Choose the password you want to use for it.
sr: Програм жели да направи нови привезак „%s“. Изаберите лозинку коју желите да користите за њега.

en: Choose password for new keyring
sr: Унесите лозинку за нови привезак

en: New Keyring Password
sr: Нова лозинка за привезак

en: Certificate and Key Storage
sr: Складиште сертификата и кључева

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
sr: Гномови привесци: ПКЦС#11 компонента

en: Secret Storage Service
sr: Сервис са тајно складиштење

en: GNOME Keyring: Secret Service
sr: Гномови привесци: сервис за тајност

en: SSH Key Agent
sr: Агент за ССХ кључеве

en: GNOME Keyring: SSH Agent
sr: Гномови привесци: ССХ агент

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
sr: Пријава

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
sr: Откључај лозинку за %s

en: Unlock private key
sr: Откључај тајни кључ

en: Enter password to unlock the private key
sr: Унесите лозинку за откључавање тајног кључа

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи јавном кључу „%s“, али је он закључан

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
sr: Сам откључај овај кључ када се пријавим

en: Unlock
sr: Откључај

en: The unlock password was incorrect
sr: Није исправна лозинка за откључавање

en: failed to create temporary file `%s': %s
sr: нисам успео да направим привремену датотеку „%s“: %s

en: error writing to `%s': %s
sr: грешка приликом писања у „%s“: %s

en: can't create `%s': %s
sr: не могу да направим „%s“: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
sr: уклањам устајалу датотеку закључавања (направио ју је %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
sr: чекам на закључавање (задржава ме %d%s) %s...

en: (deadlock?)
sr: (неупотребљиво закључавање?)

en: lock `%s' not made: %s
sr: закључавање „%s“ не прави: %s

en: waiting for lock %s...
sr: чекам на закључавање %s...

en: Domain Component
sr: Компонента домена

en: User ID
sr: ИБ корисника

en: Email Address
sr: Адреса е-поште

en: Date of Birth
sr: Датум рођења

en: Place of Birth
sr: Место рођења

en: Gender
sr: Пол

en: Country of Citizenship
sr: Држављанство

en: Country of Residence
sr: Држава пребивалишта

en: Common Name
sr: Средње име

en: Surname
sr: Презиме

en: Serial Number
sr: Серијски број

en: Country
sr: Држава

en: Locality
sr: Место

en: State
sr: Савезна покрајина

en: Street
sr: Улица

en: Organization
sr: Организација

en: Organizational Unit
sr: Организациона јединица

en: Title
sr: Звање

en: Telephone Number
sr: Број телефона

en: Given Name
sr: Име

en: Initials
sr: Иницијали

en: Generation Qualifier
sr: Ознака генерације

en: DN Qualifier
sr: ДН ознака

en: Pseudonym
sr: Псеудоним

en: RSA
sr: РСА

en: MD2 with RSA
sr: МД2 са РСА

en: MD5 with RSA
sr: МД5 са РСА

en: SHA1 with RSA
sr: СХА1 са РСА

en: DSA
sr: ДСА

en: SHA1 with DSA
sr: СХА1 са ДСА

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
sr: Потврда идентитета сервера

en: Client Authentication
sr: Потврда идентитета клијента

en: Code Signing
sr: Потписивање кода

en: Email Protection
sr: Заштита е-поште

en: Time Stamping
sr: Приказ датума и времена

en: Unnamed Certificate
sr: Неименовано уверење

en: Couldn’t parse public SSH key
sr: Не могу да обрадим јавни ССХ кључ

en: Unlock Login Keyring
sr: Откључај привезак за пријаву

en: Authentication required
sr: Потребна је потврда идентитета

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
sr: Лозинка којом се пријављујете на рачунар се више не поклапа са лозинком у привеску за пријаву.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
sr: Привезак за пријаву се није аутоматски откључао када сте се пријавили на рачунар.

en: Unlock Keyring
sr: Откључај привезак

en: An application wants access to the keyring “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи привеску „%s“, али је он закључан

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
sr: Сам откључај овај привезак када се пријавим

en: Unlock certificate
sr: Откључај уверење

en: Unlock public key
sr: Откључај јавни кључ

en: Automatically unlock this certificate whenever I’m logged in
sr: Сам откључај ово уверење када се пријавим

en: Automatically unlock whenever I’m logged in
sr: Сам откључај када се пријавим

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи сертификату „%s“, али је он закључан

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи јавном кључу „%s“, али је он закључан

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи „%s“, али је он закључан

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
sr: Откључај складиште сертификата/кључева

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage “%s”, but it is locked
sr: Програм жели да приступи складишту сертификата/кључева „%s“, али је оно закључано

en: New Password Required
sr: Нова лозинка је обавезна

en: New password required
sr: Потребна је нова лозинка

en: In order to prepare “%s” for storage of certificates or keys, a password is required
sr: Лозинка је обавезна да би се „%s“ припремио за складиште сертификата или кључева

en: Change Password
sr: Промени лозинку

en: To change the password for “%s”, the original password is required
sr: Да измените лозинку за „%s“, морате унети првобитну лозинку

en: Change password
sr: Промени лозинку

en: Type a new password for “%s”
sr: Унесите нову лозинку за „%s“

en: usage: gnome-keyring command [options]
sr: употреба: gnome-keyring наредба [опције]

en: commands:
sr: наредбе:
