gnome-keysign master - en to fi translation catalogue (34 entries)

note: Keywords
en: python;gpg;gnupg;key;openpgp;
fi: python;gpg;gnupg;key;openpgp;avain;

en: Send
fi: Lähetä

en: Receive
fi: Vastaanota

en: Press Enter to stop
fi: Paina Enter lopettaaksesi

en: Port: {}
fi: Portti: {}

en: Bluetooth not available
fi: Bluetooth ei ole käytettävissä

en: Press Enter to cancel
fi: Paina Enter peruaksesi

en: 
    Key successfully sent
fi: 
    Avain lähetetty onnistuneesti

en: 
    An error occurred: {}
fi: 
    Tapahtui virhe: {}

en: Press Enter to exit
fi: Paina Enter poistuaksesi

en: Trying to download the key, please wait
fi: Yritetään ladata avain, odota

en: Unable to Start Avahi
fi: Avahin käynnistäminen ei onnistunut

en: Bug Detected
fi: Vika havaittu

en: <big><b>A programming error has been detected.</b></big>
fi: <big><b>Havaittiin ohjelmointivirhe.</b></big>

en: Report...
fi: Ilmoita…

en: Ignore Error
fi: Ohita virhe

en: Details...
fi: Tiedot...

en: Expires:
fi: Vanhenee:

en: <b>Camera</b>
fi: <b>Kamera</b>

en: Integrated Web Cam
fi: Integroitu web-kamera

en: <b>Security Code</b>
fi: <b>Turvakoodi</b>

en: Scan Barcode
fi: Skannaa viivakoodi

en: Downloading key-data. Please wait...
fi: Ladataan avaimen tietoja. Odota...

en: Key download was interrupted!
fi: Avaimen lataaminen keskeytettiin!

en: Key
fi: Avain

en: C_onfirm
fi: _Vahvista

en: There isn't an Internet connection!
fi: Ei internetyhteyttä!

en: An unexpected error occurred:
    %s
fi: Odottamaton virhe:
    %s

en: Select and send key
fi: Valitse ja lähetä avain

en: Very slow or no Internet connection!
fi: Erittäin hidas internetyhteys tai ei yhteyttä!

en: <b>Key Details</b>
fi: <b>Avaimen tiedot</b>

en: Fingerprint
fi: Sormenjälki

en: <b>QR Code</b>
fi: <b>QR-koodi</b>

en: Select and Send key
fi: Valitse ja lähetä avain
