gnome-keysign master - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: 
          GNOME Keysign allows signing OpenPGP keys comfortably and securely
          via the local network or Bluetooth.
kk: 
          GNOME Keysign жергілікті желі немесе Bluetooth арқылы OpenPGP кілттеріне
          ыңғайлы әрі қауіпсіз қол қоюға мүмкіндік береді.

en: 
          It can scan another key's barcode and transfer the key securely,
          allowing for casual two-party key signing sessions.
          It follows best practises by sending the encrypted signatures
          to the UIDs of a key using the Email client the user configured
          to use.
kk: 
          Ол басқа кілттің штрих-кодын сканерлеп, кілтті қауіпсіз түрде тасымалдай алады,
          бұл екі тарап арасында кілтке қол қою сеанстарын өткізуге мүмкіндік береді.
          Ол шифрленген қолтаңбаларды пайдаланушы баптаған Email клиенті арқылы
          кілттің UIDs адрестеріне жіберу арқылы ең үздік тәжірибелерді қолданады.

note: Comment
en: A keysigning helper to enable you to comfortably exchange OpenPGP keys with a friend
kk: Досыңызбен OpenPGP кілттерімен ыңғайлы алмасуға мүмкіндік беретін кілтке қол қою көмекшісі

note: Keywords
en: python;gpg;gnupg;key;openpgp;
kk: python;gpg;gnupg;кілт;openpgp;

en: Send
kk: Жіберу

en: Receive
kk: Қабылдау

en: Internet
kk: Интернет

en: Offering key: {}
kk: Кілт ұсынылуда: {}

en: Discovery info: {}
kk: Анықтау ақпараты: {}

en: Press Enter to stop
kk: Тоқтату үшін Enter басыңыз

en: You must provide an argument to identify the key
kk: Кілтті анықтау үшін аргумент ұсынуыңыз керек

en: Port: {}
kk: Порт: {}

en: Bluetooth not available
kk: Bluetooth қолжетімді емес

en: Press Enter to cancel
kk: Бас тарту үшін Enter басыңыз

en: 
    Key successfully sent
kk: 
    Кілт сәтті жіберілді

en: 
    An error occurred: {}
kk: 
    Қате орын алды: {}

en: Press Enter to exit
kk: Шығу үшін Enter басыңыз

en: Trying to download the key, please wait
kk: Кілтті жүктеп алу әрекеті, күте тұрыңыз

en: Unable to Start Avahi
kk: Avahi қызметін іске қосу мүмкін емес

en: Keysign is unable to automatically start Avahi. You can try to execute `systemctl start avahi-daemon` for solving this problem.
kk: Keysign Avahi қызметін автоматты түрде іске қоса алмайды. Бұл мәселені шешу үшін `systemctl start avahi-daemon` командасын орындап көруге болады.

en: Bug Detected
kk: Қате анықталды

en: <big><b>A programming error has been detected.</b></big>
kk: <big><b>Бағдарламалау қатесі анықталды.</b></big>

en: You may be able to ignore this error and carry on working, but you may get unexpected results.
    
    Please tell the developers about this using the issue tracker if no-one else has reported it yet.
kk: Бұл қатені елемей, жұмысты жалғастыруға болады, бірақ күтпеген нәтижелер алуыңыз мүмкін.
    
    Егер бұл туралы әлі ешкім хабарламаған болса, мәселелер трекері арқылы әзірлеушілерге хабарлаңыз.

en: Search Tracker...
kk: Трекерден іздеу...

en: Report...
kk: Хабарлау...

en: Ignore Error
kk: Қатені елемеу

en: Quit GNOME Keysign
kk: GNOME Keysign-нан шығу

en: Details...
kk: Толығырақ...

en: Exception while analyzing the exception.
kk: Ерекше жағдайды талдау кезіндегі ерекше жағдай.

note: TRANSLATORS: Crash report template for github, preceding a traceback. TRANSLATORS: Please ask users kindly to supply at least an English TRANSLATORS: title if they are able.
en:             #### Description
    
                Give this report a short descriptive title.
                Use something like
                "{feature-that-broke}: {what-went-wrong}"
                for the title, if you can.
                Then please replace this text
                with a longer description of the bug.
                Screenshots or videos are great, too!
    
                #### Steps to reproduce
    
                Please tell us what you were doing
                when the error message popped up.
                If you can provide step-by-step instructions
                on how to reproduce the bug,
                that's even better.
    
                #### Traceback
kk:             #### Сипаттама
    
                Бұл есепке қысқаша сипаттамалық тақырып беріңіз.
                Мүмкін болса, тақырып ретінде
                "{feature-that-broke}: {what-went-wrong}"
                сияқты форматты қолданыңыз.
                Содан кейін бұл мәтінді бағдарламалық қатенің
                толық сипаттамасымен алмастырыңыз.
                Скриншоттар немесе видеолар да жақсы көмектеседі!
    
                #### Қайталау қадамдары
    
                Қате туралы хабарлама шыққан кезде не істеп жатқаныңызды айтыңыз.
                Егер бағдарламалық қатені қайталау туралы
                қадамдық нұсқаулық бере алсаңыз,
                бұл тіпті жақсы болар еді.
    
                #### Traceback

en: Expires:
kk: Мерзімі:

en: Sign Key
kk: Кілтке қол қою

en: Select file for saving
kk: Сақтау үшін файлды таңдаңыз

en: No GNOME Keysign servers around :-(
    Find a friend to use GNOME Keysign with.
    You may also suffer from connectivity problems.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">the documentation</a>.
kk: Айналада GNOME Keysign серверлері табылмады :-(
    GNOME Keysign-ды бірге қолдану үшін дос табыңыз.
    Сондай-ақ сізде қосылым мәселелері болуы мүмкін.
    Қосымша ақпарат алу үшін <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">құжаттаманы</a> қараңыз.

en: <small>To sign someone's key, scan their QR or enter security code</small>
kk: <small>Біреудің кілтіне қол қою үшін оның QR-ын сканерлеңіз немесе қауіпсіздік кодын енгізіңіз</small>

en: <b>Camera</b>
kk: <b>Камера</b>

en: Integrated Web Cam
kk: Кірістірілген веб-камера

en: <b>Security Code</b>
kk: <b>Қауіпсіздік коды</b>

en: Scan Barcode
kk: Штрих-кодты сканерлеу

en: Downloading key-data. Please wait...
kk: Кілт деректері жүктелуде. Күте тұрыңыз...

en: Key download was interrupted!
kk: Кілтті жүктеп алу үзілді!

en: Show details about the error
kk: Қате туралы толығырақ көрсету

en: Error producing certifications ☹
    Something went wrong. Sometimes, the passphrase was not correctly entered.
    You may try again by clicking the "confirm" button.
kk: Сертификаттарды жасау қатесі ☹
    Бірдеңе дұрыс болмады. Кейде бұл парольдің дұрыс енгізілмеуінен болады.
    "Растау" батырмасын басу арқылы қайталап көруге болады.

en: Saves the produced certifications as separate files in a custom directory
kk: Жасалған сертификаттарды таңдалған бумада жеке файлдар ретінде сақтайды

en: Imports a temporary version of the produced certifications into the local keyring
kk: Жасалған сертификаттардың уақытша нұсқасын жергілікті кілттер жиынтығына импорттайды

en: Successfully produced certifications.
    You can import a temporary signature to start using the key as if it had already been properly verified.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">the documentation</a>.
kk: Сертификаттар сәтті жасалды.
    Кілтті тиісті түрде тексерілгендей пайдалана бастау үшін уақытша қолтаңбаны импорттауға болады.
    Қосымша ақпарат алу үшін <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">құжаттаманы</a> қараңыз.

en: Key
kk: Кілт

en: UIDs
kk: UID-лер

en: To sign the key, confirm that you want to sign the following key.
    This will generate an email that must be sent in order to complete the signing process.
kk: Кілтке қол қою үшін келесі кілтке қол қойғыңыз келетінін растаңыз.
    Бұл қол қою процесін аяқтау үшін жіберілуі тиіс email-ды жасайды.

en: C_onfirm
kk: Р_астау

en: Signing the following UIDs:
kk: Келесі UID-лерге қол қойылуда:

en: Still trying to get a connection to the Internet. It appears to be slow or unavailable.
kk: Интернетке қосылу әрекеті әлі де жалғасуда. Ол баяу немесе қолжетімді емес сияқты.

en: There isn't an Internet connection!
kk: Интернет байланысы жоқ!

en: An unexpected error occurred:
    %s
kk: Күтпеген қате орын алды:
    %s

en: Select and send key
kk: Кілтті таңдау және жіберу

en: You don't have any keys!
    Please use, e.g. Seahorse to create one.
kk: Сізде ешқандай кілт жоқ!
    Оны жасау үшін, мысалы, Seahorse бағдарламасын пайдаланыңыз.

en: Very slow or no Internet connection!
kk: Интернет байланысы өте баяу немесе жоқ!

en: The signature has been successfully imported!
kk: Қолтаңба сәтті импортталды!

en: Returns the received certification back to the sender, so that the sender can make use of your OpenPGP certificate
kk: Қабылданған сертификатты жіберушіге қайтарады, осылайша жіберуші сіздің OpenPGP сертификатыңызды пайдалана алады

en: Display more details for the error.
kk: Қате бойынша толығырақ ақпаратты көрсету.

en: An error occurred while trying to import the signature.
kk: Қолтаңбаны импорттау кезінде қате орын алды.

en: Not imported this certification because it is already known.
kk: Бұл сертификат импортталмады, себебі ол бұрыннан белгілі.

note: This refers to the key being certified by someone rather than the key used for certifying someone
en: <b>Select a key for signing</b>
kk: <b>Қол қою үшін кілтті таңдаңыз</b>

en: <small>Times signed</small>
kk: <small>Қол қойылған рет саны</small>

en: Keylist
kk: Кілттер тізімі

en: <small>To have the key signed, the other person must enter the security code, or scan the QR code</small>
kk: <small>Кілтке қол қойдыру үшін, екінші адам қауіпсіздік кодын енгізуі немесе QR кодын сканерлеуі керек</small>

en: <b>Key Details</b>
kk: <b>Кілт мәліметтері</b>

en: Fingerprint
kk: Саусақ ізі

en: <b>QR Code</b>
kk: <b>QR коды</b>

en: Could not establish a secure connection.
    Either your partner has entered a wrong code or someone tried to intercept your connection.
kk: Қауіпсіз қосылымды орнату мүмкін болмады.
    Серіктесіңіз қате код енгізді немесе біреу қосылымды ұстап алуға тырысты.

en: Key successfully sent.
    You should receive an email with the signature soon.
    You can drag and drop the email here to import your certification.
kk: Кілт сәтті жіберілді.
    Жақында қолтаңбасы бар email алуыңыз керек.
    Сертификатты импорттау үшін email-ды осында сүйреп апара аласыз.

en: An unexpected error occurred.
kk: Күтпеген қате орын алды.

en: Select and Send key
kk: Кілтті таңдау және жіберу

en: Also use the Internet to transfer the certificate
kk: Сертификатты тасымалдау үшін Интернетті де пайдалану

en: Hi $uid,
    
    
    I have just signed your key
    
          $fingerprint
    
    
    Thanks for letting me sign your key!
    
    --
    GNOME Keysign
kk: Сәлеметсіз бе, $uid,
    
    
    Мен жаңа ғана сіздің келесі кілтіңізге қол қойдым:
    
          $fingerprint
    
    
    Кілтіңізге қол қоюға рұқсат бергеніңіз үшін рақмет!
    
    --
    GNOME Keysign

en: Wrong message authentication code
kk: Хабарламаның аутентификация коды қате
