gnome-keysign master - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: 
          GNOME Keysign allows signing OpenPGP keys comfortably and securely
          via the local network or Bluetooth.
nl: 
          GNOME Keysign laat u eenvoudig en veilig OpenPGP-sleutels ondertekenen
          via het lokale netwerk of Bluetooth.

en: 
          It can scan another key's barcode and transfer the key securely,
          allowing for casual two-party key signing sessions.
          It follows best practises by sending the encrypted signatures
          to the UIDs of a key using the Email client the user configured
          to use.
nl: 
          Het kan de streepjescode van een andere sleutel scannen en de sleutel veilig overdragen,
          wat informele sleutelondertekeningssessies tussen twee partijen mogelijk maakt.
          Het verzendt de versleutelde ondertekeningen naar de UID’s van een sleutel
          met de door de gebruiker ingestelde e-mailcliënt.

note: Comment
en: A keysigning helper to enable you to comfortably exchange OpenPGP keys with a friend
nl: Een hulpprogramma dat u eenvoudig OpenPGP-sleutels laat uitwisselen met een vriend

note: Keywords
en: python;gpg;gnupg;key;openpgp;
nl: python;gpg;gnupg;key;openpgp;sleutel;versleuteling;

en: Send
nl: Verzenden

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Offering key: {}
nl: Sleutel wordt aangeboden: {}

en: Discovery info: {}
nl: Ontdekkingsinfo: {}

en: Press Enter to stop
nl: Druk op Enter om te stoppen

en: You must provide an argument to identify the key
nl: U dient een parameter in te voeren om de sleutel te identificeren

en: Port: {}
nl: Poort: {}

en: Bluetooth not available
nl: Bluetooth niet beschikbaar

en: Press Enter to cancel
nl: Druk op Enter om te annuleren

en: 
    Key successfully sent
nl: 
    Sleutel verzonden

en: 
    An error occurred: {}
nl: 
    Er is een fout opgetreden: {}

en: Press Enter to exit
nl: Druk op Enter om af te sluiten

en: Trying to download the key, please wait
nl: Poging tot downloaden van sleutel, even geduld

en: Unable to Start Avahi
nl: Kan Avahi niet starten

en: Keysign is unable to automatically start Avahi. You can try to execute `systemctl start avahi-daemon` for solving this problem.
nl: Keysign kan Avahi niet automatisch starten. U kunt `systemctl start avahi-daemon` proberen uitvoeren om dit probleem op te lossen.

en: OK
nl: Oké

en: Bug Detected
nl: Fout gedetecteerd

en: <big><b>A programming error has been detected.</b></big>
nl: <big><b>Er is een programmeerfout gedetecteerd.</b></big>

en: You may be able to ignore this error and carry on working, but you may get unexpected results.
    
    Please tell the developers about this using the issue tracker if no-one else has reported it yet.
nl: U kunt deze fout negeren en verderwerken, maar dit kan tot onverwachte resultate leiden.
    
    Gelieve de ontwikkelaars over deze fout te informeren indien niemand anders dit al heeft gedaan.

en: Search Tracker...
nl: Tracker doorzoeken…

en: Report...
nl: Melden…

en: Ignore Error
nl: Fout negeren

en: Quit GNOME Keysign
nl: GNOME Keysign afsluiten

en: Details...
nl: Details…

en: Exception while analyzing the exception.
nl: Uitzondering bij analyseren van uitzondering.

note: TRANSLATORS: Crash report template for github, preceding a traceback. TRANSLATORS: Please ask users kindly to supply at least an English TRANSLATORS: title if they are able.
en:             #### Description
    
                Give this report a short descriptive title.
                Use something like
                "{feature-that-broke}: {what-went-wrong}"
                for the title, if you can.
                Then please replace this text
                with a longer description of the bug.
                Screenshots or videos are great, too!
    
                #### Steps to reproduce
    
                Please tell us what you were doing
                when the error message popped up.
                If you can provide step-by-step instructions
                on how to reproduce the bug,
                that's even better.
    
                #### Traceback
nl:             #### Beschrijving
    
                Geef deze melding een korte, beschrijvende titel.
                Gebruik iets als
                "{functie-die-niet-juist-werkt}: {wat-ging-er-mis}"
                als titel, indien mogelijk.
                Vervang dan deze tekst met
                een uitgebreidere beschrijving van de fout.
                Schermafdrukken of filmpjes zijn ook nuttig!
    
                #### Stappen om te reproduceren
    
                Vertel ons wat u aan het doen was
                toen het foutbericht te voorschijn kwam.
                Als u stap-voor-stap-instructies kunt geven
                over hoe u de fout kunt reproduceren,
                is dat nog beter.
    
                #### Traceback

en: Expires:
nl: Verloopt:

en: Sign Key
nl: Sleutel ondertekenen

en: Select file for saving
nl: Kies een bestand om op te slaan

en: No GNOME Keysign servers around :-(
    Find a friend to use GNOME Keysign with.
    You may also suffer from connectivity problems.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">the documentation</a>.
nl: Geen GNOME Keysign-servers in de buurt :-(
    Probeer GNOME Keysign uit met een vriend.
    U kunt mogelijk last ondervinden van verbindingsproblemen.
    Bekijk <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">de documentatie</a> voor meer informatie.

en: <small>To sign someone's key, scan their QR or enter security code</small>
nl: <small>Om iemands sleutel te ondertekenen, scant u hun QR-code of voert u de beveiligingscode in</small>

en: Integrated Web Cam
nl: Geïntegreerde webcam

en: <b>Security Code</b>
nl: <b>Beveiligingscode</b>

en: Scan Barcode
nl: Streepjescode scannen

en: Downloading key-data. Please wait...
nl: Sleutelgegevens worden gedownload. Even geduld…

en: Key download was interrupted!
nl: Downloaden van sleutel onderbroken!

en: Show details about the error
nl: Informatie over de fout weergeven

en: Error producing certifications ☹
    Something went wrong. Sometimes, the passphrase was not correctly entered.
    You may try again by clicking the "confirm" button.
nl: Fout bij produceren van certificaten ☹
    Er is iets misgegaan. Mogelijk is het wachtwoord niet correct ingevoerd.
    U kunt het opnieuw proberen door op de knop ‘Bevestigen’ te drukken.

en: Saves the produced certifications as separate files in a custom directory
nl: Slaat de geproduceerde certificaten op als aparte bestanden in een map naar keuze

en: Imports a temporary version of the produced certifications into the local keyring
nl: Leest een tijdelijke versie van de geproduceerde certificaten in de lokale sleutelbos in

en: Successfully produced certifications.
    You can import a temporary signature to start using the key as if it had already been properly verified.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">the documentation</a>.
nl: Certificaten geproduceerd.
    U kunt een tijdelijke ondertekening inlezen om de sleutel al te gebruiken alsof hij reeds volledig geverifieerd is.
    Bekijk <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">de documentatie</a> voor meer informatie.

en: Key
nl: Sleutel

en: UIDs
nl: UID’s

en: To sign the key, confirm that you want to sign the following key.
    This will generate an email that must be sent in order to complete the signing process.
nl: Om de sleutel te onderteken, bevestigt u dat u volgende sleutel wilt ondertekenen.
    Dit zal een e-mail genereren die verzonden meot worden om het ondertekeningsproces te voltooien.

en: C_onfirm
nl: B_evestigen

en: Signing the following UIDs:
nl: Volgende UID’s worden ondertekend:

en: Still trying to get a connection to the Internet. It appears to be slow or unavailable.
nl: Nog steeds geen toegang tot het internet. Het lijkt traag of niet beschikbaar te zijn.

en: There isn't an Internet connection!
nl: Er is geen internetverbinding!

en: An unexpected error occurred:
    %s
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden:
    %s

en: Select and send key
nl: Sleutel kiezen en verzenden

en: You don't have any keys!
    Please use, e.g. Seahorse to create one.
nl: U hebt geen sleutels!
    Gebruik bv. Seahorse om er een aan te maken.

en: Very slow or no Internet connection!
nl: Zeer trage of geen internetverbinding!

en: The signature has been successfully imported!
nl: De ondertekening is ingelezen!

en: Returns the received certification back to the sender, so that the sender can make use of your OpenPGP certificate
nl: Stuurt het ontvangen certificaat terug naar de afzender, zodat de afzender gebruik kan maken van uw OpenPGP-certificaat

en: Display more details for the error.
nl: Meer informatie over de fout weergeven.

en: An error occurred while trying to import the signature.
nl: Er is een fout opgetreden bij het inlezen van de ondertekening.

en: Not imported this certification because it is already known.
nl: Dit certificaat is niet geïmporteerd omdat het al bekend is.

note: This refers to the key being certified by someone rather than the key used for certifying someone
en: <b>Select a key for signing</b>
nl: <b>Selecteer een sleutel voor ondertekenen</b>

en: <small>Times signed</small>
nl: <small>Aantal keer ondertekend</small>

en: Keylist
nl: Sleutellijst

en: <small>To have the key signed, the other person must enter the security code, or scan the QR code</small>
nl: <small>Om de sleutel te laten ondertekenen, moet de andere persoon de beveiligingscode invoeren of de QR-code scannen</small>

en: <b>Key Details</b>
nl: <b>Sleuteldetails</b>

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: <b>QR Code</b>
nl: <b>QR-code</b>

en: Could not establish a secure connection.
    Either your partner has entered a wrong code or someone tried to intercept your connection.
nl: Kon geen beveiligde verbinding instellen.
    Uw partner heeft een verkeerde code ingevoerd, of iemand heeft uw verbinding proberen te onderscheppen.

en: Key successfully sent.
    You should receive an email with the signature soon.
    You can drag and drop the email here to import your certification.
nl: Sleutel verzonden.
    U ontvangt normaal gezien binnenkort een e-mail met de ondertekening.
    U kunt de e-mail naar hier verslepen om uw certificaat te importeren.

en: An unexpected error occurred.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: Select and Send key
nl: Sleutel kiezen en verzenden

en: Also use the Internet to transfer the certificate
nl: Gebruik ook het internet om het certificaat over te dragen

en: Hi $uid,
    
    
    I have just signed your key
    
          $fingerprint
    
    
    Thanks for letting me sign your key!
    
    --
    GNOME Keysign
nl: Hallo $uid,
    
    
    Ik heb uw sleutel net ondertekend
    
          $fingerprint
    
    
    Bedankt dat ik uw sleutel mocht ondertekenen!
    
    --
    GNOME Keysign

en: Wrong message authentication code
nl: Verkeerde berichtauthenticatiecode
