gnome-keysign master - en to sl_SI translation catalogue (77 entries)

en: 
          GNOME Keysign allows signing OpenPGP keys comfortably and securely
          via the local network or Bluetooth.
sl_SI: 
    GNOME Keysign omogoča udobno in varno podpisovanje ključev OpenPGP
          prek krajevnega omrežja ali Bluetootha.

en: 
          It can scan another key's barcode and transfer the key securely,
          allowing for casual two-party key signing sessions.
          It follows best practises by sending the encrypted signatures
          to the UIDs of a key using the Email client the user configured
          to use.
sl_SI: 
    Lahko optično prebere črtno kodo drugega ključa in varno prenese ključ,
          kar omogoča priložnostne seje podpisovanja ključev z dvema stranema.
          Sledi najboljšim praksam pošiljanja šifriranih podpisov
          na UID-je ključa z e-poštnim odjemalcem, ki ga je uporabnik nastavil
          za uporabo.

note: Comment
en: A keysigning helper to enable you to comfortably exchange OpenPGP keys with a friend
sl_SI: Pomočnik za podpisovanje ključev, ki vam omogoča udobno izmenjavo ključev OpenPGP s prijatelji

note: Keywords
en: python;gpg;gnupg;key;openpgp;
sl_SI: python;gpg;gnupg;ključ;openpgp;

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Receive
sl_SI: Prejmi

en: Internet
sl_SI: Splet

en: Offering key: {}
sl_SI: Ponujeni ključ: {}

en: Discovery info: {}
sl_SI: Razkrite informacije: {}

en: Press Enter to stop
sl_SI: Pritisnite vnašalko, da ustavite

en: You must provide an argument to identify the key
sl_SI: Če želite identificirati ključ, morate navesti argument

en: Port: {}
sl_SI: Vrata: {}

en: Bluetooth not available
sl_SI: Bluetooth ni na voljo

en: Press Enter to cancel
sl_SI: Pritisnite vnašalko, da prekličete

en: 
    Key successfully sent
sl_SI: 
    Ključ uspešno poslan

en: 
    An error occurred: {}
sl_SI: 
    Prišlo je do napake: {}

en: Press Enter to exit
sl_SI: Pritisnite vnašalko za izhod

en: Trying to download the key, please wait
sl_SI: Poteka poskus prenosa ključa, počakajte

en: Unable to Start Avahi
sl_SI: Avahi ni mogoče zagnati

en: Keysign is unable to automatically start Avahi. You can try to execute `systemctl start avahi-daemon` for solving this problem.
sl_SI: Keysign ne more samodejno zagnati programa Avahi. Za rešitev tega problema lahko poskusite izvesti ukaz `systemctl start avahi-daemon`.

en: OK
sl_SI: V redu

en: Bug Detected
sl_SI: Zaznana napaka

en: <big><b>A programming error has been detected.</b></big>
sl_SI: <big><b>Zaznana je bila programska napaka.</b></big>

en: You may be able to ignore this error and carry on working, but you may get unexpected results.
    
    Please tell the developers about this using the issue tracker if no-one else has reported it yet.
sl_SI: Morda boste lahko prezrli to napako in nadaljevali z delom, vendar boste morda dobili nepričakovane rezultate.
    
    O tem obvestite razvijalce s sledilnikom težav, če tega še nihče ni prijavil.

en: Search Tracker...
sl_SI: Sledilnik iskanja ...

en: Report...
sl_SI: Poročilo ...

en: Ignore Error
sl_SI: Prezri napako

en: Quit GNOME Keysign
sl_SI: Zapri Keysign GNOME

en: Details...
sl_SI: Podrobnosti ...

en: Exception while analyzing the exception.
sl_SI: Izjema pri analizi izjeme.

note: TRANSLATORS: Crash report template for github, preceding a traceback. TRANSLATORS: Please ask users kindly to supply at least an English TRANSLATORS: title if they are able.
en:             #### Description
    
                Give this report a short descriptive title.
                Use something like
                "{feature-that-broke}: {what-went-wrong}"
                for the title, if you can.
                Then please replace this text
                with a longer description of the bug.
                Screenshots or videos are great, too!
    
                #### Steps to reproduce
    
                Please tell us what you were doing
                when the error message popped up.
                If you can provide step-by-step instructions
                on how to reproduce the bug,
                that's even better.
    
                #### Traceback
sl_SI:             #### Opis
    
                Dajte temu poročilu kratek opisni naslov
                v angleščini. Uporabite nekaj takega:
                "{funkcija-ki-ne-dela}: {kaj-je-slo-narobe}"
                za naslov, če lahko.
                Nato zamenjajte to besedilo
                z daljšim angleškim opisom hrošča.
                Tudi posnetki zaslona ali videoposnetki so odlični!
    
    #### Koraki za ponovitev
    
                Prosimo, povejte nam, kaj ste počeli,
                ko se je prikazalo sporočilo o napaki.
                Če lahko navedete navodila po korakih
                o tem, kako reproducirati napako,
                je to še toliko bolje.
    
    #### Sledi napake iz terminala

en: Expires:
sl_SI: Poteče:

en: Sign Key
sl_SI: Podpiši ključ

en: Select file for saving
sl_SI: Izberite datoteko za shranjevanje

en: No GNOME Keysign servers around :-(
    Find a friend to use GNOME Keysign with.
    You may also suffer from connectivity problems.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">the documentation</a>.
sl_SI: V okolici ni strežnikov Keysign GNOME :-(
    Poiščite prijatelja, s katerim boste lahko uporabljali Keysign GNOME.
    Morda boste imeli tudi težave s povezljivostjo.
    Za več informacij obiščite <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">dokumentacijo</a>.

en: <small>To sign someone's key, scan their QR or enter security code</small>
sl_SI: <small>Če želite podpisati ključ neke osebe, optično preberite njihovo kodo QR ali vnesite varnostno kodo</small>

en: <b>Camera</b>
sl_SI: <b>Kamera</b>

en: Integrated Web Cam
sl_SI: Integrirana spletna kamera

en: <b>Security Code</b>
sl_SI: <b>Varnostna koda</b>

en: Scan Barcode
sl_SI: Preberi črtno kodo

en: Downloading key-data. Please wait...
sl_SI: Prenašanje podatkov ključa. Počakajte ...

en: Key download was interrupted!
sl_SI: Prenos ključev je bil prekinjen!

en: Show details about the error
sl_SI: Pokaži podrobnosti o napaki

en: Error producing certifications ☹
    Something went wrong. Sometimes, the passphrase was not correctly entered.
    You may try again by clicking the "confirm" button.
sl_SI: Napaka pri izdelavi potrdil ☹
    Nekaj je šlo narobe. Včasih geslo ni pravilno vneseno.
    Poskusite znova s klikom gumba »potrdi«.

en: Saves the produced certifications as separate files in a custom directory
sl_SI: Proizvedena potrdila shrani kot ločene datoteke v mapo po meri

en: Imports a temporary version of the produced certifications into the local keyring
sl_SI: Uvozi začasne različice izdelanih potrdil v krajevno zbirko ključev

en: Successfully produced certifications.
    You can import a temporary signature to start using the key as if it had already been properly verified.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">the documentation</a>.
sl_SI: Uspešno izdelani certifikati.
    Začasni podpis lahko uvozite, da začnete uporabljati ključ, kot da je že bil pravilno preverjen.
    Za več informacij obiščite <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">dokumentacijo</a>.

en: Key
sl_SI: Ključ

en: UIDs
sl_SI: UID-ji

en: To sign the key, confirm that you want to sign the following key.
    This will generate an email that must be sent in order to complete the signing process.
sl_SI: Če želite podpisati ključ, potrdite, da želite podpisati naslednji ključ.
    To bo ustvarilo e-poštno sporočilo, ki ga je treba poslati, da dokončate postopek podpisovanja.

en: C_onfirm
sl_SI: P_otrdi

en: Signing the following UIDs:
sl_SI: Podpisovanje naslednjih identifikatorjev up. vmesnika (UID):

en: Still trying to get a connection to the Internet. It appears to be slow or unavailable.
sl_SI: Še vedno poskušate vzpostaviti povezavo z internetom. Zdi se, da je počasen ali ni na voljo.

en: There isn't an Internet connection!
sl_SI: Ni internetne povezave!

en: An unexpected error occurred:
    %s
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake:
    %s

en: Select and send key
sl_SI: Izberi in pošlji ključ

en: You don't have any keys!
    Please use, e.g. Seahorse to create one.
sl_SI: Nimate nobenega ključa!
    Prosimo, uporabite npr. Seahorse, da ga ustvarite.

en: Very slow or no Internet connection!
sl_SI: Zelo počasi ali brez internetne povezave!

en: The signature has been successfully imported!
sl_SI: Podpis je bil uspešno uvožen!

en: Returns the received certification back to the sender, so that the sender can make use of your OpenPGP certificate
sl_SI: Vrne prejeto potrdilo nazaj pošiljatelju, tako da lahko pošiljatelj uporabi vaše potrdilo OpenPGP

en: Display more details for the error.
sl_SI: Prikažite več podrobnosti o napaki.

en: An error occurred while trying to import the signature.
sl_SI: Pri poskusu uvoza podpisa je prišlo do napake.

en: Not imported this certification because it is already known.
sl_SI: To potrdilo ni bilo uvoženo, ker je že znano.

note: This refers to the key being certified by someone rather than the key used for certifying someone
en: <b>Select a key for signing</b>
sl_SI: <b>Izberite ključ za podpisovanje</b>

en: <small>Times signed</small>
sl_SI: <small>Časi podpisov</small>

en: Keylist
sl_SI: Seznam ključev

en: <small>To have the key signed, the other person must enter the security code, or scan the QR code</small>
sl_SI: <small>Za podpis ključa mora druga oseba vnesti varnostno kodo ali optično prebrati kodo QR</small>

en: <b>Key Details</b>
sl_SI: <b>Podrobnosti ključa</b>

en: Fingerprint
sl_SI: Prstni odtis

en: <b>QR Code</b>
sl_SI: <b>Koda QR</b>

en: Could not establish a secure connection.
    Either your partner has entered a wrong code or someone tried to intercept your connection.
sl_SI: Ni bilo mogoče vzpostaviti varne povezave.
    Vaš partner je vnesel napačno kodo ali pa je nekdo poskušal prestreči vašo povezavo.

en: Key successfully sent.
    You should receive an email with the signature soon.
    You can drag and drop the email here to import your certification.
sl_SI: Ključ uspešno poslan.
    Kmalu bi morali prejeti e-poštno sporočilo s podpisom.
    E-poštno sporočilo lahko povlečete in spustite sem, da uvozite potrdilo.

en: An unexpected error occurred.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake.

en: Select and Send key
sl_SI: Izbiranje in pošiljanje ključa

en: Also use the Internet to transfer the certificate
sl_SI: Za prenos potrdila uporabi tudi internet

en: Hi $uid,
    
    
    I have just signed your key
    
          $fingerprint
    
    
    Thanks for letting me sign your key!
    
    --
    GNOME Keysign
sl_SI: Pozdravljeni, $uid,
    
    
    pravkar sem podpisal vaš ključ
    
          $fingerprint
    
    Hvala, ker ste mi dovolili, da podpišem vaš ključ!
    
    --
    Keysign GNOME

en: Wrong message authentication code
sl_SI: Napačna koda za preverjanje pristnosti sporočila
