gnome-keysign master - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: 
          GNOME Keysign allows signing OpenPGP keys comfortably and securely
          via the local network or Bluetooth.
uk: 
          За допомогою «Підписувача ключів» GNOME ви зможете зручно і безпечно підписувати
          ключі OpenPGP за допомогою локальної мережі або Bluetooth.

en: 
          It can scan another key's barcode and transfer the key securely,
          allowing for casual two-party key signing sessions.
          It follows best practises by sending the encrypted signatures
          to the UIDs of a key using the Email client the user configured
          to use.
uk: 
          Програма може сканувати штрих-код іншого ключа і безпечно перенести ключ,
          уможливлюючи двобічні сеанси підписування ключів.
          У програмі враховано найкращі методики: виконується надсилання зашифрованих
          підписів до UID ключа за допомогою клієнта електронної пошти, який
          налаштовано користувачем.

note: Name
en: Keysign
uk: Підписувач ключів

note: Comment
en: A keysigning helper to enable you to comfortably exchange OpenPGP keys with a friend
uk: Допоміжна програма для підписування ключів, за допомогою якої ви зможете зручно обмінюватися ключами OpenPGP з друзями

note: Keywords
en: python;gpg;gnupg;key;openpgp;
uk: python;gpg;gnupg;key;openpgp;пітон;пайтон;жпж;гпг;ключ;гнупг;опенпг;оупенпг;

en: Send
uk: Надіслати

en: Receive
uk: Отримати

en: Internet
uk: Інтернет

en: Offering key: {}
uk: Пропонований ключ: {}

en: Discovery info: {}
uk: Дані виявлення: {}

en: Press Enter to stop
uk: Натисніть Enter, щоб зупинити

en: You must provide an argument to identify the key
uk: Вам слід вказати аргумент для ідентифікації ключа

en: Port: {}
uk: Порт: {}

en: Bluetooth not available
uk: Немає доступу до Bluetooth

en: Press Enter to cancel
uk: Натисніть Enter, щоб скасувати

en: 
    Key successfully sent
uk: 
    Ключ успішно надіслано

en: 
    An error occurred: {}
uk: 
    Сталася помилка: {}

en: Press Enter to exit
uk: Натисніть Enter, щоб вийти

en: Trying to download the key, please wait
uk: Намагаємося отримати ключ, будь ласка, зачекайте

en: Unable to Start Avahi
uk: Не вдалося запустити Avahi

en: Keysign is unable to automatically start Avahi. You can try to execute `systemctl start avahi-daemon` for solving this problem.
uk: Keysign не вдалося автоматично запустити Avahi. Ви можете віддати команду «systemctl start avahi-daemon», щоб усунути цю проблему.

en: OK
uk: Гаразд

en: Bug Detected
uk: Виявлено ваду

en: <big><b>A programming error has been detected.</b></big>
uk: <big><b>Було виявлено помилку у програмному коді.</b></big>

en: You may be able to ignore this error and carry on working, but you may get unexpected results.
    
    Please tell the developers about this using the issue tracker if no-one else has reported it yet.
uk: Ви можете проігнорувати це повідомлення про помилку і продовжити обробку, але це може призвести до неочікуваних результатів.
    
    Будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам за допомогою системи стеження за вадами, якщо про неї ще не повідомлено іншими користувачами.

en: Search Tracker...
uk: Шукати Tracker…

en: Report...
uk: Звіт…

en: Ignore Error
uk: Ігнорувати помилку

en: Quit GNOME Keysign
uk: Вийти з «Підписувача ключів» GNOME

en: Details...
uk: Подробиці…

en: Exception while analyzing the exception.
uk: Виключення під час спроби проаналізувати виключення.

note: TRANSLATORS: Crash report template for github, preceding a traceback. TRANSLATORS: Please ask users kindly to supply at least an English TRANSLATORS: title if they are able.
en:             #### Description
    
                Give this report a short descriptive title.
                Use something like
                "{feature-that-broke}: {what-went-wrong}"
                for the title, if you can.
                Then please replace this text
                with a longer description of the bug.
                Screenshots or videos are great, too!
    
                #### Steps to reproduce
    
                Please tell us what you were doing
                when the error message popped up.
                If you can provide step-by-step instructions
                on how to reproduce the bug,
                that's even better.
    
                #### Traceback
uk:             #### Description
    
                Надайте цьому звіту короткої описової назви.
                Скористайтеся таким заголовка форматом:
                «{Можливість}: {помилка, яка сталася}»
                якщо можна.
                Далі, будь ласка, замініть цей текст
                довшим описом вади.
                Чудовим доповненням будуть знімки вікон та відео!
    
                #### Steps to reproduce
    
                Будь ласка, повідомте нам про дії, які ви виконували,
                коли сталася помилка.
                Буде навіть краще, якщо ви наведете покрокові
                настанови щодо відтворення вади.
    
                #### Traceback

en: Expires:
uk: Строк дії:

en: Sign Key
uk: Підписати ключ

en: Select file for saving
uk: Виберіть файл для збереження

en: No GNOME Keysign servers around :-(
    Find a friend to use GNOME Keysign with.
    You may also suffer from connectivity problems.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">the documentation</a>.
uk: Не знайдено серверів «Підписувача ключів» GNOME :-(
    Знайдіть приятеля, щоб скористатися «Підписувачем ключів» GNOME.
    Також, можливо, у вас є певні проблеми із з'єднанням із мережею.
    Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/NoServers/1">документацією</a>.

en: <small>To sign someone's key, scan their QR or enter security code</small>
uk: <small>Щоб підписати чийсь ключ, виконайте сканування QR-коду або введіть код захисту</small>

en: <b>Camera</b>
uk: <b>Фотоапарат</b>

en: Integrated Web Cam
uk: Інтегровано із вебкамерою

en: <b>Security Code</b>
uk: <b>Код захисту</b>

en: Scan Barcode
uk: Сканувати штрих-код

en: Downloading key-data. Please wait...
uk: Отримуємо дані ключа. Будь ласка, зачекайте…

en: Key download was interrupted!
uk: Отримання даних ключа було перервано!

en: Show details about the error
uk: Показати подробиці щодо помилки

en: Error producing certifications ☹
    Something went wrong. Sometimes, the passphrase was not correctly entered.
    You may try again by clicking the "confirm" button.
uk: Сертифікація із помилками ☹
    Щось сталося. Іноді, причиною помилки є неправильно введений пароль.
    Ви можете повторити спробу, натиснувши кнопку «Підтвердити».

en: Saves the produced certifications as separate files in a custom directory
uk: Зберігає створені дані сертифікації як окремі файли у нетиповому каталозі

en: Imports a temporary version of the produced certifications into the local keyring
uk: Імпортує тимчасову версію створених даних сертифікації до локальної зв'язки ключів

en: Successfully produced certifications.
    You can import a temporary signature to start using the key as if it had already been properly verified.
    For more information visit <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">the documentation</a>.
uk: Сертифікацію успішно виконано.
    Ви можете імпортувати тимчасовий підпис, щоб розпочати користуватися ключем так, ніби його було належним чином засвідчено.
    Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із <a href="https://wiki.gnome.org/Apps/Keysign/Doc/ProducedSignatures/1">документацією</a>.

en: Key
uk: Ключ

en: UIDs
uk: UID

en: To sign the key, confirm that you want to sign the following key.
    This will generate an email that must be sent in order to complete the signing process.
uk: Щоб підписати ключ, підтвердьте, що ви хочете підписати вказаний нижче ключ.
    У відповідь буде створено поштове повідомлення, яке слід надіслати, щоб завершити процедуру підписування.

en: C_onfirm
uk: _Підтвердити

en: Signing the following UIDs:
uk: Підписуємо такі UID:

en: Still trying to get a connection to the Internet. It appears to be slow or unavailable.
uk: Усе ще намагаємося встановити з'єднання із інтернетом. Здається, з'єднання є надто повільним або взагалі недоступним.

en: There isn't an Internet connection!
uk: Немає з'єднання із інтернетом!

en: An unexpected error occurred:
    %s
uk: Сталася неочікувана помилка:
    %s

en: Select and send key
uk: Виберіть і надішліть ключ

en: You don't have any keys!
    Please use, e.g. Seahorse to create one.
uk: У вас немає жодного ключа!
    Будь ласка, скористайтеся, наприклад, Seahorse для створення ключа.

en: Very slow or no Internet connection!
uk: З'єднання із інтернетом є дуже повільним або його немає взагалі!

en: The signature has been successfully imported!
uk: Підпис було успішно імпортовано!

en: Returns the received certification back to the sender, so that the sender can make use of your OpenPGP certificate
uk: Повертає отриманий сертифікат відправнику, щоб відправник міг скористатися вашим сертифікатом OpenPGP

en: Display more details for the error.
uk: Показати більше подробиць щодо помилки.

en: An error occurred while trying to import the signature.
uk: Під час спроби імпортувати підпис сталася помилка.

en: Not imported this certification because it is already known.
uk: Цю сертифікацію не імпортовано, оскільки вона вже відома.

note: This refers to the key being certified by someone rather than the key used for certifying someone
en: <b>Select a key for signing</b>
uk: <b>Виберіть ключ для підписування</b>

en: <small>Times signed</small>
uk: <small>Разів підписано</small>

en: Keylist
uk: Список ключів

en: <small>To have the key signed, the other person must enter the security code, or scan the QR code</small>
uk: <small>Щоб підписати ключ, інша особа має ввести код захисту або виконати сканування QR-коду</small>

en: <b>Key Details</b>
uk: <b>Параметри ключа</b>

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: <b>QR Code</b>
uk: <b>QR-код</b>

en: Could not establish a secure connection.
    Either your partner has entered a wrong code or someone tried to intercept your connection.
uk: Не вдалося встановити безпечне з'єднання.
    Або вашим колегою введено помилковий код, або хтось спробував перехопити ваше з'єднання.

en: Key successfully sent.
    You should receive an email with the signature soon.
    You can drag and drop the email here to import your certification.
uk: Ключ успішно надіслано.
    Невдовзі ви маєте отримати поштове повідомлення із підписом.
    Ви можете перетягнути повідомлення сюди і скинути його, щоб імпортувати ваші дані сертифікації.

en: An unexpected error occurred.
uk: Сталася неочікувана помилка.

en: Select and Send key
uk: Виберіть і надішліть ключ

en: Also use the Internet to transfer the certificate
uk: Крім того, скористайтеся інтернетом для передавання сертифіката

en: Hi $uid,
    
    
    I have just signed your key
    
          $fingerprint
    
    
    Thanks for letting me sign your key!
    
    --
    GNOME Keysign
uk: Добрий день, $uid,
    
    
    Мною щойно виконано підписування вашого ключа
    
          $fingerprint
    
    
    Дякую за можливість підписати ваш ключ!
    
    --
    «Підписувач ключів» GNOME

en: Wrong message authentication code
uk: Помилковий код розпізнавання з повідомлення
