gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Slide blocks to solve the puzzle
et: Kivirahnude liigutamisega lahendatav mõistatus

en: game;strategy;logic;move;
et: mäng;strateegia;loogika;käigud;

en: The puzzle in play
et: Käimasoleva mõistatuse number

en: The number of the puzzle being played.
et: Lahendatava mõistatuse number.

en: Width of the window in pixels
et: Akna laius pikslites

en: Height of the window in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: true if the window is maximized
et: tõene, kui aken on maksimeeritud

en: true if the window is fullscren
et: tõene, kui aken on täisekraanil

note: puzzle name
en: Only 18 Steps
et: Ainult 18 sammu

note: puzzle name
en: Daisy
et: Karikakar

note: puzzle name
en: Violet
et: Violetne

note: puzzle name
en: Poppy
et: Moon

note: puzzle name
en: Pansy
et: Võõrasema

note: puzzle name
en: Snowdrop
et: Lumikelluke

note: puzzle name - sometimes called "Le'Ane Rouge"
en: Red Donkey
et: Punane eesel

note: puzzle name
en: Trail
et: Rada

note: puzzle name
en: Ambush
et: Varitsus

note: puzzle name
en: Success
et: Edu

note: puzzle name
en: Bone
et: Kont

note: puzzle name
en: Fortune
et: Vedamine

note: puzzle name
en: Fool
et: Narrike

note: puzzle name
en: Solomon
et: Saalomon

note: puzzle name
en: Cleopatra
et: Kleopatra

note: puzzle name
en: Shark
et: Hai

note: puzzle name
en: Rome
et: Rooma

note: puzzle name
en: Pennant Puzzle
et: Vimplimõistatus

note: puzzle name
en: Transeuropa
et: Transeuroopa

note: puzzle name
en: Polonaise
et: Polonees

note: puzzle name
en: Baltic Sea
et: Balti meri

note: puzzle name
en: American Pie
et: Ameerika õunakook

note: puzzle name
en: Traffic Jam
et: Liiklusummik

note: puzzle name
en: Sunshine
et: Päikesepaise

en: _Game
et: _Mäng

note: set of puzzles
en: HuaRong Trail
et: HuaRong rada

note: set of puzzles
en: Challenge Pack
et: Väljakutsete pakk

note: set of puzzles
en: Skill Pack
et: Vilunute pakk

en: _Restart Puzzle
et: _Alusta mõistatust uuesti

en: Next Puzzle
et: Järgmine mõistatus

en: Previous Puzzle
et: Eelmine mõistatus

en: _New
et: _Uus

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: Puzzle:
et: Mõistatus:

en: Moves: %d
et: Käike: %d

en: Level completed.
et: Tase lõpetatud.

en: Sliding Block Puzzles
    
    Klotski is a part of GNOME Games.
et: Klotside nihutamise mõistatus
    
    "Klotski" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: New Game
et: Uus mäng

en: Puzzle:
et: Mõistatus:

en: Date
et: Kuupäev

en: Moves
et: Käigud
