gnome-logs master - en to as translation catalogue (29 entries)

en: Important
as: গুৰুত্বপূৰ্ণ

en: Alerts
as: সতৰ্কবাৰ্তাসমূহ

en: Starred
as: স্টাৰ্ড

en: All
as: সকলো

en: Applications
as: এপ্লিকেচনসমূহ

en: System
as: চিস্টেম

en: Security
as: সুৰক্ষা

en: Hardware
as: হাৰ্ডৱেৰ

en: Updates
as: আপডেইটসমূহ

en: Usage
as: ব্যৱহাৰ

en: Logs
as: লগসমূহ

en: Go back to the event view
as: ঘটনা দৰ্শনত উভতি যাওক

en: Search the displayed logs
as: প্ৰদৰ্শিত লগসমূহ সন্ধান কৰক

en: Message
as: বাৰ্তা

en: Audit Session
as: অডিট অধিবেশন

en: Kernel Device
as: কাৰনেল ডিভাইচ

en: Priority
as: প্ৰাথমিকতা

en: _New Window
as: নতুন উইন্ডো (_N)

en: _Help
as: সহায় (_H)

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: _Quit
as: প্ৰস্থান কৰক (_Q)

en: Logs shows events from the systemd journal, and sorts them into categories, such as hardware and applications.
as: লগসমূহে systemd জাৰ্নেলৰ পৰা ঘটনাসমূহ দেখুৱায়, আৰু সিহতক বিভাগসমূহ, যেনে হাৰ্ডৱেৰ আৰু এপ্লিকেচনসমূহত সজায়।

en: Using Logs you can search your logs by typing a search term, and view detailed information about each event by clicking on it.
as: লগসমূহ ব্যৱহাৰ কৰি আপুনি আপোনাৰ লগসমূহক এটা সন্ধান বিষয় টাইপ কৰি সন্ধান কৰিব পাৰিব, আৰু প্ৰতিটো ঘটনাৰ বিষয়ে বিৱৰিত তথ্য তাত ক্লিক কৰি পাব।

en: Log Viewer
as: লগ দৰ্শক

en: View detailed event logs for the system
as: চিস্টেমৰ বাবে বিৱৰিত ঘটনা লগসমূহ দৰ্শন কৰক

en: View and search logs
as: লগসমূহ দৰ্শন কৰক আৰু সন্ধান কৰক

en: Print version information and exit
as: সংস্কৰণ তথ্য প্ৰিন্ট কৰক আৰু প্ৰস্থান কৰক

note: Translators: Shown when there are no (zero) results in the current * view.
en: No results
as: কোনো ফলাফল নাই

en: Not implemented
as: প্ৰণয়ন কৰা হোৱা নাই
