gnome-logs master - en to sl translation catalogue (105 entries)

en: Important
sl: Pomembno

en: Alerts
sl: Opozorila

en: Starred
sl: Zaznamovano

en: All
sl: Vse

en: Applications
sl: Programi

en: System
sl: Sistem

en: Security
sl: Varnost

en: Hardware
sl: Strojna oprema

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Usage
sl: Uporaba

en: _New Window
sl: _Novo okno

en: _Keyboard Shortcuts
sl: _Tipke za bližnjico

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _About Logs
sl: _O programu

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Export logs to a file
sl: Izvozi dnevniški izpis v datoteko

en: Choose the boot from which to view logs
sl: Izberite zagonski disk, za katerega želite pregledati dnevnik.

en: Search all the logs of the current category
sl: Iskanje po vseh dnevnikih trenutne kategorije

en: Sender
sl: Program

en: Time
sl: Čas

en: Message
sl: Sporočilo

en: Audit Session
sl: Seja prisluha

en: Kernel Device
sl: Naprava jedra

en: Priority
sl: Prednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Defined By
sl: Določeno z

en: Support
sl: Podpora

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Search logs
sl: Preišči dnevnike

en: Select journal field and timestamp range filtering options
sl: Izbor polja dnevnika in časovni obseg za filtriranje

en: Select a Journal Field to filter the Logs according to it
sl: Izbor polja dnevnika za filtriranje vpisov v dnevnik

en: All Available Fields
sl: Vsa razpoložljiva polja

en: Parameters
sl: Parametri

note: Translators: What [journal fields to search in]
en: What
sl: Preišči …

en: Select Journal Field…
sl: Izbor polja dnevnika …

note: When [log entries to be shown for a given timestamp range]
en: When
sl: Časovno obdobje

en: Show Logs from…
sl: Pokaži dnevnik od …

en: Select Timestamp Range of the Log Entries to be shown
sl: Izbor obsega časovnega žiga za prikaz vpisov v dnevnik

en: Current Boot
sl: Trenutno zagnana seja

en: Search Type
sl: Vrsta iskanja

en: Substring
sl: Podniz

en: Match in any part of the string
sl: Upoštevaj katerikoli del niza

en: Exact
sl: Natančno

en: Match complete string only
sl: Upoštevaj le popolne zadetke niza

en: Back
sl: Nazaj

en: Show Logs Starting From…
sl: Pokaži dnevnike z začetkom od …

en: Select a start date
sl: Izbor začetnega datuma

en: Select Start Date…
sl: Izbor začetnega datuma …

en: 22 January 2016 or 1/22/2016
sl: 22 januar 2018 ali 1/22/2018

en: Select start time
sl: Izbor začetnega časa

en: Select Start Time…
sl: Izbor začetnega časa …

en: Hr
sl: Ure

en: Min
sl: min

en: Sec
sl: sek

en: AM/PM
sl: dop./pop.

en: Until…
sl: do …

en: Select an end date
sl: Izbor končnega datuma

en: Select End Date…
sl: Izbor končnega datuma …

en: Select end time
sl: Izbor končnega časa

en: Select End Time…
sl: Izbor končnega časa …

en: Process Name
sl: Ime opravila

en: Systemd Unit
sl: Enota Systemd

en: Executable Path
sl: Izvedljiva pot

en: Previous Boot
sl: Predhodno zagnana seja

en: Today
sl: Današnji dan

en: Yesterday
sl: Včerajšnji dan

en: Last 3 days
sl: Zadnje 3 dni

en: Entire Journal
sl: Celoten dnevnik

en: Set Custom Range…
sl: Določi obseg po meri …

en: Help
sl: Pomoč

en: Ignore
sl: Prezri

[ctx: shortcut window]
en: General
sl: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
sl: Odpre novo okno

[ctx: shortcut window]
en: Close a window
sl: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Show help
sl: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Application
sl: Program

[ctx: shortcut window]
en: Find
sl: Odpre iskalno polje

[ctx: shortcut window]
en: Export logs to a file
sl: Izvozi dnevniški izpis v datoteko

en: Logs
sl: Dnevniki

en: View detailed event logs for the system
sl: Program za pregledovanje dnevniških zapisov dogodkov sistema

en: Logs shows events from the systemd journal, and sorts them into categories, such as hardware and applications.
sl: Prikaz dogodkov, shranjenih prek ozadnjega programa systemd in razvrščanje v kategorije, kot sta strojna oprema ali programi.

en: Using Logs you can search your logs by typing a search term, and view detailed information about each event by clicking on it.
sl: Program omogoča preiskovanje dnevnikov z vpisom iskalnega niza in pregled podrobnosti vsakega dogodka.

en: The GNOME Project
sl: Projekt GNOME

en: Log Viewer
sl: Pregledovalnik dnevnikov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: log;journal;debug;error;
sl: dnevnik;razhroščevanje;hrošči;napaka;napake;težave;težava;problem;problemi;log;beleženje;log;

en: Ignore warning
sl: Prezri opozorilo

en: Whether to ignore the warning that says you don’t have sufficient permission to view logs. If ignored, the warning won’t show up again.
sl: Ali naj bo opozorilo, ki zahteva ustrezna dovoljenja za prikaz dnevnika, prezrto. V tem primeru sporočilo ne bo več prikazano.

en: How to sort list rows in the event view list
sl: Kako razvrstiti vrstice seznama v pogledu seznama dogodkov

en: Sort list rows in ascending or descending order for the selected type
sl: Razvrščanje vrstic naraščajoče oziroma padajoče za izbrano vrsto

en: Failed To Open Help
sl: Odpiranje datoteke pomoči je spodletelo

en: Failed to open the given help URI: %s
sl: Odpiranje vmesnika URI pomoči je spodletelo: %s

en: _Close
sl: _Zapri

en: Print version information and exit
sl: Izpiši podatke o različici in končaj

note: Translators: Boot refers to a single run (or bootup) of the system
en: Boot
sl: Zagoni

note: Translators: Shown when there are no (zero) results in the current * view.
en: No Results
sl: Ni najdenih zadetkov

en: Other
sl: Drugo

note: Translators: if only custom start timestamp is set, then we update * the timestamp range button label in popover to show that * logs are shown in the window starting from this timestamp * until the ending timestamp of journal.
en: From %s
sl: Od %s

note: Translators: if only custom end timestamp is set, then we update * the timestamp range button label in popover to show that * logs are shown in the window upto this timestamp * with the starting timestamp being the current time.
en: Until %s
sl: Do %s

en: Export Failed
sl: Izvoz je spodletel

en: Unable to export log messages to a file
sl: Ni mogoče izvoziti dnevniških sporočil v datoteko

en: log messages
sl: dnevniška sporočila

en: Unable to read system logs
sl: Ni mogoče prebrati sistemskega dnevnika

en: Unable to read user logs
sl: Ni mogoče prebrati uporabniškega dnevnika

en: No logs available
sl: Ni shranjenih dnevnikov
