gnome-logs master - en to kk translation catalogue (104 entries)

en: Important
kk: Маңызды

en: Alerts
kk: Ескертулер

en: Starred
kk: Жұлдызшалы

en: All
kk: Барлығы

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: System
kk: Жүйе

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Hardware
kk: Құрылғылар

en: Updates
kk: Жаңартулар

en: Usage
kk: Қолданылу

en: _New Window
kk: _Жаңа терезе

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Logs
kk: Логтар қолданбасы тур_алы

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Export logs to a file
kk: Логтарды файлға экспорттау

en: Choose the boot from which to view logs
kk: Қай жүктелудің логтарын қарау керектігін таңдаңыз

en: Search all the logs of the current category
kk: Ағымдағы санаттың барлық логтарынан іздеу

en: Sender
kk: Жіберуші

en: Time
kk: Уақыт

en: Message
kk: Хабарлама

en: Audit Session
kk: Аудит сессиясы

en: Kernel Device
kk: Ядро құрылғысы

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Defined By
kk: Анықталған

en: Support
kk: Қолдау

en: Documentation
kk: Құжаттама

en: Search logs
kk: Журналдар ішінен іздеу

en: Select journal field and timestamp range filtering options
kk: Журнал өрісі және уақыт ауқымы сүзгілеу опцияларын таңдаңыз

en: Select a Journal Field to filter the Logs according to it
kk: Логтарды сүзгілеу үшін журнал өрісін таңдаңыз

en: All Available Fields
kk: Барлық қолжетерлік өрістер

en: Parameters
kk: Параметрлер

note: Translators: What [journal fields to search in]
en: What
kk: Не

en: Select Journal Field…
kk: Журнал өрісін таңдау…

note: When [log entries to be shown for a given timestamp range]
en: When
kk: Қашан

en: Show Logs from…
kk: Логтарды қайдан көрсету…

en: Select Timestamp Range of the Log Entries to be shown
kk: Лог жазбаларын көрсету үшін уақыт ауқымын таңдаңыз

en: Current Boot
kk: Ағымдағы жүктелу

en: Search Type
kk: Іздеу түрі

en: Substring
kk: Ішкі жол

en: Match in any part of the string
kk: Жолдың кез-келген бөлігін сәйкестендіру

en: Exact
kk: Дәл

en: Match complete string only
kk: Тек толық жолды сәйкестендіру

en: Back
kk: Кері

en: Show Logs Starting From…
kk: Логтарды қайдан бастап көрсету…

en: Select a start date
kk: Басталу күнін таңдаңыз

en: Select Start Date…
kk: Басталу күнін таңдаңыз…

en: 22 January 2016 or 1/22/2016
kk: 22 қаңтар 2016 немесе 22/1/2016

en: Select start time
kk: Басталу уақытын таңдаңыз

en: Select Start Time…
kk: Басталу уақытын таңдаңыз…

en: Hr
kk: Сағ

en: Min
kk: Мин

en: Sec
kk: Сек

en: Until…
kk: Дейін…

en: Select an end date
kk: Аяқталу күнін таңдаңыз

en: Select End Date…
kk: Аяқталу күнін таңдаңыз…

en: Select end time
kk: Аяқталу уақытын таңдаңыз

en: Select End Time…
kk: Аяқталу уақытын таңдаңыз…

en: Process Name
kk: Үрдіс аты

en: Systemd Unit
kk: Systemd юниті

en: Executable Path
kk: Орындалатын файл жолы

en: Previous Boot
kk: Алдындағы жүктелу

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

en: Last 3 days
kk: Соңғы 3 күн

en: Entire Journal
kk: Бүкіл журнал

en: Set Custom Range…
kk: Таңдауыңызша ауқымды орнату…

en: Help
kk: Көмек

en: Ignore
kk: Елемеу

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
kk: Жаңа терезені ашу

[ctx: shortcut window]
en: Close a window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Application
kk: Қолданба

[ctx: shortcut window]
en: Find
kk: Табу

[ctx: shortcut window]
en: Export logs to a file
kk: Логтарды файлға экспорттау

en: Logs
kk: Логтар

en: View detailed event logs for the system
kk: Жүйенің толығырақ ақпараты бар оқиғалар логын қарау

en: Logs shows events from the systemd journal, and sorts them into categories, such as hardware and applications.
kk: Логтар systemd журналынан оқиғаларды көрсетеді, және де оларды құрылғылар, қолданбалар сияқты санаттар бойынша сұрыптайды.

en: Using Logs you can search your logs by typing a search term, and view detailed information about each event by clicking on it.
kk: Логтар көмегімен сіз іздеу сөзін енгізу арқылы іздей аласыз, ал, оқиға туралы көбірек білу үшін, оған шерте аласыз.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Log Viewer
kk: Логтар көрсетушісі

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: log;journal;debug;error;
kk: log;journal;debug;error;лог;журнал;жөндеу;қате;

en: Ignore warning
kk: Ескертуді елемеу

en: Whether to ignore the warning that says you don’t have sufficient permission to view logs. If ignored, the warning won’t show up again.
kk: Сізде логтарды қарауға құқықтарыңыз жетпейді деген ескертуді елемеу керек пе. Елемейтін болсаңыз, ол ескерту келесіде көрсетілмейтін болады.

en: How to sort list rows in the event view list
kk: Оқиғалар көрінісінде тізім жолдарын қалай сұрыптау керек

en: Sort list rows in ascending or descending order for the selected type
kk: Таңдалған түрі үшін тізім жолдарын өсу не кему ретімен сұрыптау

en: Failed To Open Help
kk: Көмекті ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open the given help URI: %s
kk: Көрсетілген көмек URI адресін ашу сәтсіз аяқталды: %s

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

note: Translators: Boot refers to a single run (or bootup) of the system
en: Boot
kk: Жүктелу

note: Translators: Shown when there are no (zero) results in the current * view.
en: No Results
kk: Нәтижелер жоқ

en: Other
kk: Басқа

note: Translators: if only custom start timestamp is set, then we update * the timestamp range button label in popover to show that * logs are shown in the window starting from this timestamp * until the ending timestamp of journal.
en: From %s
kk: %s бастап

note: Translators: if only custom end timestamp is set, then we update * the timestamp range button label in popover to show that * logs are shown in the window upto this timestamp * with the starting timestamp being the current time.
en: Until %s
kk: %s дейін

en: Export Failed
kk: Экспорт сәтсіз аяқталды

en: Unable to export log messages to a file
kk: Лог хабарламаларын файлға экспорттау мүмкін емес

en: log messages
kk: лог хабарламары

en: Unable to read system logs
kk: Жүйелік логтарды оқу мүмкін емес

en: Unable to read user logs
kk: Пайдаланушы логтарын оқу мүмкін емес

en: No logs available
kk: Қолжетерлік логтар жоқ
