gnome-mahjongg master - en to an translation catalogue (49 entries)

en: Disassemble a pile of tiles by removing matching pairs
an: Desmonte un montón de fichas eliminando parellas coincidents

en: game;strategy;puzzle;board;
an: chuego;estratechia;puzle;tablero;

en: Width of the window in pixels
an: Amplaria d'a finestra en pixels

en: Height of the window in pixels
an: Altura d'a finestra en pixels

en: true if the window is maximized
an: cierto si a finestra ye maximizada

en: true if the window is fullscren
an: cierto si a finestra istá en pantalla completa

[ctx: mahjongg map name]
note: * Translatable strings file generated by get_titles.pl. * Add this file to your project's POTFILES.in. * DO NOT compile it as part of your application.
en: The Ziggurat
an: O Zigurat

[ctx: mahjongg map name]
en: Four Bridges
an: Quatro puents

[ctx: mahjongg map name]
en: Cloud
an: Boira

[ctx: mahjongg map name]
en: Red Dragon
an: Dragón royo

[ctx: mahjongg map name]
en: Pyramid's Walls
an: Muro d'a pirámide

[ctx: mahjongg map name]
en: Confounding Cross
an: Cruce confuso

[ctx: mahjongg map name]
en: Difficult
an: Dificultat

en: Paused
an: Aturau

en: Moves Left:
an: Movimientos restantes:

en: _New Game
an: Chuego _nuevo

en: _Restart Game
an: _Reiniciar partida

en: _Scores
an: _Puntuación

en: _Preferences
an: _Preferencias

en: _Help
an: Ad_uya

en: _About
an: _Arredol

en: _Quit
an: _Salir

en: _New
an: _Nuevo

en: _Undo Move
an: _Desfer movimiento

en: _Redo Move
an: _Refer movimiento

en: Hint
an: Sucherencia

en: _Pause
an: _Pausa

en: Do you want to start a new game with this map?
an: Quiere empecipiar un chuego nuevo con iste mapa?

en: If you continue playing the next game will use the new map.
an: Si triga continar chugando o siguient chuego usará o mapa nuevo.

en: _Continue playing
an: _Continar chugando

en: Use _new map
an: Usar mapa _nuevo

en: There are no more moves.
an: No i hai mas movimientos validos.

en: Each puzzle has at least one solution.  You can undo your moves and try and find the solution for a time penalty, restart this game or start an new one.
an: Cada puzle tiene, a lo menos, una solución. Puede desfer os suyos movimientos y intentar trobar a solución con una penalización de tiempo, reiniciar o chuego u empecipiar un nuevo.

en: _Restart
an: _Reiniciar

en: _New game
an: Partida _nueva

en: Mahjongg Preferences
an: Preferencias de Mahjongg

en: _Theme:
an: _Tema:

en: _Layout:
an: _Disposición:

en: _Background color:
an: Color de _fundo:

en: Main game:
an: Chuego prencipal:

en: Maps:
an: Mapas:

en: Tiles:
an: Fichas:

en: A matching game played with Mahjongg tiles.
    
    Mahjongg is a part of GNOME Games.
an: Un chuego de comparanzas que se chuga con fichas de Mahjongg.
    
    Mahjongg ye parte d'os Chuegos de GNOME.

en: GNOME Games web site
an: Pachina web d'os chuegos de GNOME

en: Res_ume
an: C_ontinar

en: Time
an: Tiempo

en: New Game
an: Partida nueva

en: Size:
an: Grandaria:

en: Date
an: Calendata
