gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Disassemble a pile of tiles by removing matching pairs
et: Mängukivide kuhja lahtiharutamine sobivate kivide leidmise teel

en: game;strategy;puzzle;board;
et: mäng;strateegia;pusle;lauamäng;

en: Width of the window in pixels
et: Akna laius pikslites

en: Height of the window in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: true if the window is maximized
et: tõene, kui aken on maksimeeritud

en: true if the window is fullscren
et: tõene, kui aken on täisekraanil

[ctx: mahjongg map name]
note: * Translatable strings file generated by get_titles.pl. * Add this file to your project's POTFILES.in. * DO NOT compile it as part of your application.
en: The Ziggurat
et: Tsikuraat

[ctx: mahjongg map name]
en: Four Bridges
et: Neli silda

[ctx: mahjongg map name]
en: Cloud
et: Pilv

[ctx: mahjongg map name]
en: Tic-Tac-Toe
et: Trips-traps-trull

[ctx: mahjongg map name]
en: Red Dragon
et: Punane draakon

[ctx: mahjongg map name]
en: Pyramid's Walls
et: Püramiidi seinad

[ctx: mahjongg map name]
en: Confounding Cross
et: Segiaetud rist

[ctx: mahjongg map name]
en: Difficult
et: Keeruline

en: Paused
et: Peatatud

en: Moves Left:
et: Käike järel:

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Restart Game
et: _Alusta uuesti

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _New
et: _Uus

en: _Undo Move
et: _Tühista käik

en: _Redo Move
et: T_aasta käik

en: Hint
et: Vihje

en: _Pause
et: _Peata

en: Do you want to start a new game with this map?
et: Kas soovid alustada määratud ladumisviisiga uut mängu?

en: If you continue playing the next game will use the new map.
et: Kui sa praegu mängimist jätkad, siis alustatakse järgmist mängu uue ladumisviisiga.

en: _Continue playing
et: _Jätka mängimist

en: Use _new map
et: Kasuta _uut ladumisviisi

en: There are no more moves.
et: Rohkem käike ei ole.

en: Each puzzle has at least one solution.  You can undo your moves and try and find the solution for a time penalty, restart this game or start an new one.
et: Igal puslel on vähemalt üks lahendus. Sa võid oma liigutusi tagasi võtta, seda karistatakse penaltajaga ja proovida siiski lahenduse leida, alustada sama mängu uuesti või alustada uue mänguga.

en: _Restart
et: _Alusta uuesti

en: _New game
et: _Uus mäng

en: Mahjongg Preferences
et: Mahjongg'i eelistused

en: _Theme:
et: _Teema:

en: _Layout:
et: _Paigutus:

en: _Background color:
et: _Taustavärvus:

en: Main game:
et: Põhimäng:

en: Maps:
et: Ladumisviisid:

en: Tiles:
et: Kivid:

en: A matching game played with Mahjongg tiles.
    
    Mahjongg is a part of GNOME Games.
et: Mahjongg on klotside vahel sobivuste otsimise mäng.
    
    "Mahjongg" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Res_ume
et: _Jätka

en: Time
et: Aeg

en: New Game
et: Uus mäng

en: Size:
et: Suurus:

en: Date
et: Kuupäev
