gnome-games - en to ug translation catalogue (50 entries)

en: Mahjongg
ug: ماجاڭ

en: game;strategy;puzzle;board;
ug: game;strategy;puzzle;board;ئويۇن;تەدبىر‏;تېپىشماق;تاختا;

en: Width of the window in pixels
ug: كۆزنەكنىڭ پىكسېل  بىلەن ئىپادىلەنگەن كەڭلىكى

en: Height of the window in pixels
ug: كۆزنەكنىڭ پىكسېل  بىلەن ئىپادىلەنگەن ئېگىزلىكى

en: true if the window is maximized
ug: ئەگەر كۆزنەك ئەڭ چوڭ بولسا true

en: true if the window is fullscren
ug: ئەگەر كۆزنەك تولۇق ئېكران بولسا true

[ctx: mahjongg map name]
note: * Translatable strings file generated by get_titles.pl. * Add this file to your project's POTFILES.in. * DO NOT compile it as part of your application.
en: The Ziggurat
ug: Ziggurat

[ctx: mahjongg map name]
en: Four Bridges
ug: تۆت كۆۋرۈك

[ctx: mahjongg map name]
en: Cloud
ug: بۇلۇت

[ctx: mahjongg map name]
en: Tic-Tac-Toe
ug: تىك-تاك توپ

[ctx: mahjongg map name]
en: Red Dragon
ug: قىزىل ئەجدىھا

[ctx: mahjongg map name]
en: Pyramid's Walls
ug: پىرامىدىنىڭ تاملىرى

[ctx: mahjongg map name]
en: Difficult
ug: تەس

en: Paused
ug: ۋاقىتلىق توختىدى

en: Moves Left:
ug: ئېشىپ قالغان مېڭىشلار:

en: _New Game
ug: يېڭى ئويۇن(_N)

en: _Restart Game
ug: ئويۇننى قايتا قوزغات(_R)

en: _Scores
ug: ئېرىشكەن نومۇرلار

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر(_Q)

en: _New
ug: يېڭىدىن قۇر(_N)

en: _Undo Move
ug: يۆتكەشتىن يېنىۋال(_U)

en: _Redo Move
ug: يۆتكەشنى تەكرارلا(_R)

en: Hint
ug: كۆرسەتمە(Hint)

en: _Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا(_P)

en: Do you want to start a new game with this map?
ug: مۇشۇ خەرىتە بىلەن يېڭى ئويۇن باشلامسىز؟

en: If you continue playing the next game will use the new map.
ug: ئەگەر يېڭى ئويۇننى باشلىسىڭىز يېڭى خەرىتە ئىشلىتىلىدۇ.

en: _Continue playing
ug: يەنە ئوينايمەن(_C)

en: Use _new map
ug: يېڭى خەرىتە ئىشلەت(_N)

en: There are no more moves.
ug: ئەمدى ماڭغىلى بولمايدۇ.

en: Each puzzle has at least one solution.  You can undo your moves and try and find the solution for a time penalty, restart this game or start an new one.
ug: ھەر بىر تېپىشماقنىڭ ئاز دېگەندىمۇ بىر جاۋابى بار. ۋاقىت سەرپ قىلىپ ۋە يېنىۋېلىپ جاۋابىنى ئىزدىسىڭىز بولىدۇ. ياكى بولمىسا بۇ ئويۇننى باشتىن باشلىسىڭىز ياكى يېڭى ئويۇن باشلىسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: _Restart
ug: قايتا قوزغات(_R)

en: _New game
ug: يېڭى ئويۇن(_N)

en: Mahjongg Preferences
ug: ماجاڭ مايىللىقى

en: _Theme:
ug: ئۆرنەك(_T):

en: _Layout:
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى(_L):

en: _Background color:
ug: تەگلىك رەڭگى(_B):

en: Main game:
ug: ئاساسىي ئويۇن:

en: Maps:
ug: خەرىتىلەر

en: Tiles:
ug: ئۇرۇقلار:

en: A matching game played with Mahjongg tiles.
    
    Mahjongg is a part of GNOME Games.
ug: ماجاڭ ئۇرۇقلىرىنى ماسلاشتۇرۇش ئارقىلىق ئوينايدىغان ئويۇن.
    ماجاڭ بولسا گىنوم ئويۇنلىرىنىڭ بىرىدۇر.

en: GNOME Games web site
ug: گىنوم ئويۇنلىرى تورتۇراسى

en: Res_ume
ug: قايتا باشلا(_U)

note: Translators: This is the window title for Mahjongg which contains the map name, e.g. 'Mahjongg - Red Dragon'
en: Mahjongg - %s
ug: ماجاڭ - %s

en: Time
ug: ۋاقىت

en: New Game
ug: يېڭى ئويۇن

en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

en: Date
ug: چېسلا
