gnome-mahjongg master - en to sl_SI translation catalogue (95 entries)

en: Match tiles and clear the board
sl_SI: Poišči pare ploščic in počisti igralno ploščo

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: game;strategy;puzzle;board;
sl_SI: igra;strateška;sestavljanka;tabla;plošča;kitajska;mahjong;

en: Width of the window in pixels
sl_SI: Širina okna v točkah

en: Height of the window in pixels
sl_SI: Višina okna v točkah

en: true if the window is maximized
sl_SI: PRAV, če je okno razpeto

en: Single-player tile-matching game, commonly known as Mahjong solitaire. Tiles are stacked on the board at the start of the game. The goal is to remove all the tiles in as little time as possible. Select two matching tiles and they will disappear from the board, but you can only select a tile if there is an empty space to its left or right at the same level. Be careful: tiles that look alike may actually be slightly different.
sl_SI: To je znana igra ujemanja ploščic za enega samega igralca, znana tudi ko Mahjongg solitaire. Ploščice so na začetku igre postavljene na plošči. Cilj igre je čim hitreje poiskati in počistiti pare. Z izborom dveh enakih ploščic se ti izbrišeta, izbrati pa jih je mogoče le, če sta obe na isti globinski ravni in na levi ali na desni nista v stiku z drugo ploščico. Opozorilo: nekatere ploščice so si sila podobne ...

en: You can choose from a variety of starting layouts, some easy and some difficult. If you get stuck, you can ask for a hint, but this adds a large time penalty.
sl_SI: Izberete lahko med različnimi začetnimi postavitvami ploščic. Nekatere postavitve so enostavne, druge zelo zahtevne. Igra omogoča prikaz namigov, ki pa se kaznujejo s časovnim pribitkom.

en: Mahjongg in Light Style
sl_SI: Mahjongg v svetlem slogu

en: Mahjongg in Dark Style
sl_SI: Mahjongg v temnem slogu

en: _New Game
sl_SI: _Nova igra

en: _Restart Game
sl_SI: Za_čni igro znova

en: _Scores
sl_SI: _Rezultati

en: _Layout
sl_SI: _Postavitev

[ctx: mahjongg map name]
en: Turtle
sl_SI: Želva

[ctx: mahjongg map name]
en: The Ziggurat
sl_SI: Zigurat

[ctx: mahjongg map name]
en: Four Bridges
sl_SI: Štirje mostovi

[ctx: mahjongg map name]
en: Cloud
sl_SI: Oblak

[ctx: mahjongg map name]
en: Tic-Tac-Toe
sl_SI: Križci in krožci

[ctx: mahjongg map name]
en: Red Dragon
sl_SI: Rdeči zmaj

[ctx: mahjongg map name]
en: Overpass
sl_SI: Prehod

[ctx: mahjongg map name]
en: Pyramid's Walls
sl_SI: Piramide

[ctx: mahjongg map name]
en: Confounding Cross
sl_SI: Poševni križ

[ctx: mahjongg map name]
en: Taipei
sl_SI: Tajpej

en: Layout _Progression
sl_SI: P_rogresija postavitve

[ctx: layout progression]
en: No Progression
sl_SI: Brez progresije

[ctx: layout progression]
en: Sequential
sl_SI: Zaporedno

[ctx: layout progression]
en: Random
sl_SI: Naključno

en: _Appearance
sl_SI: _Videz

en: Background
sl_SI: Ozadje

[ctx: background color]
en: Follow System
sl_SI: Sledi sistemu

[ctx: background color]
en: Light
sl_SI: Svetlo

[ctx: background color]
en: Dark
sl_SI: Temno

en: Theme
sl_SI: Tema

[ctx: mahjongg theme name]
en: Postmodern
sl_SI: Postmoderna

[ctx: mahjongg theme name]
en: Smooth
sl_SI: Umirjena

[ctx: mahjongg theme name]
en: Educational
sl_SI: Izobraževalna

en: Game R_ules
sl_SI: Pravila i_gre

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Mahjongg
sl_SI: _O programu Mahjongg

en: Game Rules
sl_SI: Pravila igre

[ctx: game rules]
en: Clear the board by matching pairs of identical tiles
sl_SI: Počistite ploščo z ujemajočimi se pari enakih ploščic

[ctx: game rules]
en: Only uncovered tiles with a free long edge can be selected
sl_SI: Izberete lahko samo nepokrite ploščice s prostim dolgim robom

[ctx: game rules]
en: Rounds are scored based on completion time
sl_SI: Krogi se točkujejo glede na čas dokončanja

[ctx: game rules]
en: You can pause the game
sl_SI: Igro lahko zaustavite

[ctx: game rules]
en: Tile faces will be hidden
sl_SI: Obrazi ploščic bodo skriti

[ctx: game rules]
en: You can undo or redo a move
sl_SI: Potezo lahko razveljavite ali ponovite

[ctx: game rules]
en: No time penalty is added
sl_SI: Časovna kazen se ne prišteje

[ctx: game rules]
en: You can use hints to reveal matching tiles
sl_SI: Z namigi lahko razkrijete ujemajoče se ploščice

[ctx: game rules]
en: Adds a 30-second time penalty
sl_SI: Doda 30-sekundno časovno kazen

[ctx: game rules]
en: You can shuffle tiles when no moves are left
sl_SI: Ploščice lahko premešate, ko ni več potez

[ctx: game rules]
en: Adds a 60-second time penalty
sl_SI: Doda 60-sekundno časovno kazen

en: Scores
sl_SI: Rezultati

en: Game Completed 🎉
sl_SI: Igra končana 🎉

en: No Scores
sl_SI: Brez rezultatov

en: Finish a game to see scores
sl_SI: Končajte igro in si oglejte rezultate

en: Rank
sl_SI: Mesto

en: Time
sl_SI: Čas

en: Player
sl_SI: Igralec

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

[ctx: shortcut window]
en: Game
sl_SI: Igra

[ctx: shortcut window]
en: New Game
sl_SI: Nova igra

[ctx: shortcut window]
en: Restart Game
sl_SI: Znova zažene igro

[ctx: shortcut window]
en: Pause Game
sl_SI: Premor v igri

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sl_SI: Ponovi

[ctx: shortcut window]
en: Show Hint
sl_SI: Pokaži namig

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Show Game Rules
sl_SI: Pokaže pravila igre

[ctx: shortcut window]
en: Show Main Menu
sl_SI: Pokaže glavni meni

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Redo
sl_SI: Ponovi

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Show Hint
sl_SI: Pokaži namig

en: Print release version and exit
sl_SI: Izpiši različico programa in končaj

en: No Moves Left
sl_SI: Ni preostalih premikov

en: You can undo your moves and try to find a solution, or reshuffle the remaining tiles.
sl_SI: Poteze lahko razveljavite in poskusite najti rešitev ali premešati preostale ploščice.

en: You can undo your moves and try to find a solution, or start a new game.
sl_SI: Razveljavite lahko svoje premike in poiščete ustrezno rešitev ali pa začnete z novo igro.

en: _Reshuffle
sl_SI: _Premešaj

en: _Continue
sl_SI: _Nadaljuj

en: Change Layout?
sl_SI: Ali želite spremeniti postavitev?

en: This will end your current game.
sl_SI: S tem se bo končala vaša trenutna igra.

en: _Cancel
sl_SI: Pre_kliči

en: Change _Layout
sl_SI: Spremeni _postavitev

en: Layouts by
sl_SI: Postavitve

en: Layout: %s
sl_SI: Postavitev: %s

en: Clear All Scores?
sl_SI: Ali želite počistiti vse rezultate?

en: This will clear every score for every layout.
sl_SI: S tem počistite vsak rezultat za vsako postavitev.

en: Clear All
sl_SI: Počisti vse

en: Moves Left: %2u
sl_SI: Število preostalih premikov: %2u

en: Paused
sl_SI: Premor

en: Resume Game
sl_SI: Nadaljuj igro

en: Pause Game
sl_SI: Premor v igri
