gnome-maps master - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Maps gives you quick access to maps all across the world. It allows you to quickly find the place you're looking for by searching for a city or street, or locate a place to meet a friend.
et: Kaardirakendus võimaldab kiiret ligipääsu kaartidele üle terve maailma. See võimaldab kiiresti leida otsitava koha kasutades linna- või tänavanime, võimäärata kohta sõbraga kokkusaamiseks.

en: <li>Search for country, region, city or street.</li> <li>Search for specific types of locations, such as "Pubs near Main Street, Boston" or "WiFi Access near Alexanderplatz, Berlin"</li>
et: <li>Otsi riiki, regiooni, linna või tänavat.</li> <li>Otsi erinevat liiki asukohti nagu "Pubs near Main Street, Boston" või "WiFi Access near Alexanderplatz, Berlin"</li>

en: Maps uses the collaborative OpenStreetMap database, made by hundreds of thousands of people across the globe.
et: Kaardid kasutavad ühistööna valminud OpenStreetMap andmebaasi, millele on kaasa aidanud tuhanded inimesed üle maailma.

note: Translators: This is the program name.
en: Maps
et: Kaardid

en: A simple maps application
et: Lihtne kaardirakendus

en: Maps;
et: Kaardid;Kaart;

en: Window size
et: Akna suurus

en: Window size (width and height).
et: Akna suurus (laius ja kõrgus).

en: Window position
et: Akna asukoht

en: Window position (x and y).
et: Akna asukoht (x ja y).

en: Window maximized
et: Aken on maksimeeritud

en: Window maximized state
et: Akna maksimeerituse olek

en: Last known location and accuracy
et: Viimane teadaolev asukoht ja täpsus

en: Last known location (latitude and longitude in degrees) and accuracy (in meters).
et: Viimane teadaolev asukoht (laius- ja pikkuskraadid) ning täpsus (meetrites).

en: Description of last known location
et: Viimase teadaoleva asukoha kirjeldus

en: Description of last known location of user.
et: Kasutaja viimase teadaoleva asukoha kirjeldus.

en: Maximum number of search results
et: Otsingutulemuste maksimaalne arv

en: Maximum number of search results from geocode search.
et: Geokoodi otsingu tulemuste maksimaalne arv.

en: User set last known location
et: Kasutaja määratud viimane teadaolev asukoht

en: Last known location was set manually by user.
et: Kasutaja poolt käsitsi määratud viimane teadaolev asukoht.

en: About
et: Programmist

en: Quit
et: Lõpeta

en: What's here?
et: Mis siin on?

en: I'm here!
et: Mina olen siin!

en: A map application for GNOME
et: GNOME kaardirakendus

en: Street
et: Tänav

en: Satellite
et: Satelliit

note: Translators: Accuracy of user location information
en: Unknown
et: Teadmata

note: Translators: Accuracy of user location information
en: Exact
et: Täpne

note: Translators: Showing name of place where user currently is and accuracy of this information (which is translated separately)
en: %s
    Position Accuracy: %s
et: %s
    Asukoha täpsus: %s
