gnome-maps master - en to kk translation catalogue (418 entries)

note: Translators: This is the program name. for some reason, setting the title of the window through the .ui * template does not work anymore (maybe has something to do with * setting a custom title on the headerbar). Setting it programmatically * here works though. And yields a proper label in the gnome
en: Maps
kk: Карталар

en: Find places around the world
kk: Дүниежүзілік орындарды табу

en: Maps gives you quick access to maps all across the world. It allows you to quickly find the place you’re looking for by searching for a city or street, or locate a place to meet a friend.
kk: Карталар қолданбасы сізге дүниежүзі карталарына жылдам қатынауды мүмкін қылады. Оның көмегімен керек болған орынды оның орналасқан қаласын не көшесін енгізу арқылы табуға, немесе доспен кездесу үшін орынды табуға болады.

en: Maps uses the collaborative OpenStreetMap database, made by hundreds of thousands of people across the globe.
kk: Карталар қолданбасы қауымдастық ұсынатын OpenStreetMap дерекқорын қолданады, оны дүниежүзінің әр жеріндегі мыңдаған адамдар жасайды.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: A simple maps application
kk: Қарапайым карталар қолданбасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Maps;
kk: Maps;Карталар;

en: Allows your location to be shown on the map.
kk: Картада сіздің орналасуыңызды көрсете алады.

en: last viewed location
kk: соңғы қаралған орналасу

en: Coordinates of last viewed location.
kk: Соңғы қаралған орналасудың координаттары.

en: zoom
kk: масштабтау

en: Zoom level
kk: Масштабтау деңгейі

en: rotation
kk: бұру

en: Map rotation in radians
kk: Картаның бұрылуы, радиан есебімен

en: Map type
kk: Карта түрі

en: The type of map to display (street, aerial, etc.)
kk: Көрсетілетін карта түрі (көше, әуе және т.б.)

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window position
kk: Терезе орны

en: Window position (X and Y).
kk: Терезе орны (x және y).

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximization state
kk: Терезенің максималды күйі

en: Maximum number of search results
kk: Іздеу нәтижелерінің максималды саны

en: Maximum number of search results from geocode search.
kk: Геокодын іздеуі қайтаратын нәтижелерінің максималды саны.

en: Number of recent places to store
kk: Соңғы орындардың сақталатын саны

en: Number of recently visited places to store.
kk: Соңғы болған орындардың қаншауын сақтау керек.

en: Number of recent routes to store
kk: Соңғы бағыттардың сақталатын саны

en: Number of recently visited routes to store.
kk: Соңғы бағыттардың нешеуін сақтау керек.

en: OpenStreetMap username or email address
kk: OpenStreetMap пайдаланушы аты немесе эл. пошта адресі

en: Indicates if the user has signed in to edit OpenStreetMap data.
kk: Пайдаланушы OpenStreetMap деректерін түзету үшін кірген ба, соны анықтайды.

en: Last used transportation type for routing
kk: Бағдарды құрастыру кезінде соңғы қолданылған көлік түрі

en: Show scale
kk: Масштабты көрсету

en: Whether to show the scale.
kk: Масштабты көрсету керек пе.

en: Route from Here
kk: Осыдан бағдар

en: Add Intermediate Destination
kk: Аралық мақсатты қосу

en: Route to Here
kk: Осыған дейін бағдар

en: What's Here?
kk: Осында не бар?

en: Copy Location
kk: Орналасуды көшіріп алу

en: Add to OpenStreetMap…
kk: OpenStreetMap ішіне қосу…

en: Export view
kk: Көріністі экспорттау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Export
kk: Э_кспорт

note: Translators: This is a tooltip
en: Remove Favorite
kk: Таңдамалыны өшіру

en: No Favorites
kk: Таңдамалылар жоқ

en: Add places to your favorites to get them listed here
kk: Осында көрсету үшін орындарды таңдамалыларға қосыңыз

note: Translators: This is a tooltip
en: Current Location
kk: Ағымдағы орналасу

note: Translators: This is a tooltip
en: Layers
kk: Қабаттар

note: Translators: This is a tooltip
en: Print Route
kk: Бағдарды баспаға шығару

note: Translators: This is a tooltip
en: Favorites
kk: Таңдамалылар

note: Translators: This is a tooltip
en: Route Planner
kk: Маршрутты жоспарлаушы

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Explore points-of-interest
kk: Қызықты жерлерді зерттеңіз

[ctx: shortcut window]
en: Show last search results
kk: Соңғы іздеу нәтижелерін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Toggle route planner
kk: Бағдар жоспарлаушысын іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Print route
kk: Бағдарды баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
kk: Негізгі мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Map View
kk: Карта көрінісі

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counter-clockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

[ctx: shortcut window]
en: Reset rotation
kk: Бұруды тастау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle scale
kk: Масштабты іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Go to current location
kk: Ағымдағы орналасуға өту

[ctx: shortcut window]
en: Switch to street view
kk: Көше көрінісіне ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to aerial view
kk: Ауадан көрінісіне ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Open shape layer
kk: Қабатты (shape) ашу

en: Show Scale
kk: Масштабты көрсету

en: Enable Experimental Map
kk: Сынамалы картаны іске қосу

note: Translators: This string uses ellipsis character
en: Open Shape Layer…
kk: Қабатты (shape) ашу…

en: Set up OpenStreetMap Account…
kk: OpenStreetMap тіркелгісін баптау…

en: Export as Image…
kk: Сурет ретінде экспорттау…

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: About Maps
kk: Карталар қолданбасы туралы

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: OpenStreetMap Account
kk: OpenStreetMap тіркелгісі

en: Sign In To Edit Maps
kk: Карталарды өңдеу үшін кіру

en: Help to improve the map, using an OpenStreetMap account.
kk: OpenStreetMap тіркелгісі көмегімен карталарды жақсартуға көмектесіңіз.

en: Sign In
kk: Кіру

en: Verification
kk: Тексеру

en: Copy the verification code shown when authorizing access in the browser.
kk: Браузерде рұқсатты авторизациялау кезінде көрсетілген тексеру кодын көшіріп алыңыз.

en: Verification Code
kk: Тексеру коды

en: Verify
kk: Растау

en: Signed In
kk: Жүйеге кірген

en: Your OpenStreetMap account is active.
kk: Сіздің OpenStreetMap тіркелгіңіз белсенді.

en: Sign Out
kk: Шығу

en: Street
kk: Көше

en: House number
kk: Үй нөмірі

en: Postal code
kk: Пошталық индексі

note: This is the place name as it would be written in a postal address (typically coming after the postal code)
en: City
kk: Қала

[ctx: dialog title]
en: Edit on OpenStreetMap
kk: OpenStreetMap ішінде түзету

en: Type
kk: Түрі

en: None
kk: Жоқ

en: Add Field
kk: Өрісті қосу

en: Comment
kk: Пікір

en: Map changes will be visible on all maps that use
    OpenStreetMap data.
kk: Карта өзгерістері OpenStreetMap деректерін қолданатын
    барлық карталарда көрінетін болады.

en: Recently Used
kk: Жақында қолданылған

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Next
kk: Келесі

en: Article
kk: Мақала

en: Wikidata tag
kk: Wikidata тегі

en: Load Wikidata tag for article
kk: Мақала үшін Wikidata тегін жүктеу

en: Explore Nearby Places
kk: Жақын орындарды зерттеңіз

en: No results found
kk: Нәтижелер табылмады

en: An error has occurred
kk: Қате орын алды

note: Translators: This is a tooltip
en: Change Route Order
kk: Бағыт ретін өзгерту

en: Open Location
kk: Орналасуды ашу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Send To…
kk: Қайда жіберу…

en: Open Shape Layer
kk: Қабатты (shape) ашу

en: _Open
kk: _Ашу

note: Translators: This is a tooltip
en: Toggle visible
kk: Көрінуін іске қосу/сөндіру

note: Translators: This is a tooltip
en: Remove Shape Layer
kk: Қабатты (shape) өшіру

en: Route search by GraphHopper
kk: Бағдарды іздеу GraphHopper ұсынады

en: Routing itineraries for public transit is provided by third-party
    services.
    GNOME can not guarantee correctness of the itineraries and schedules shown.
    Note that some providers might not include all available modes of transportation,
    e.g. a national provider might not include airlines, and a local provider could
    miss regional trains.
    Names and brands shown are to be considered as registered trademarks when applicable.
kk: Қоғамдық көліктің маршруттары үшінші жақты қызметтермен
    ұсынылған.
    GNOME көрсетілген бағдарлар және уақыттар үшін жауапты емес.
    Кейбір провайдерлер тасымалдаудың барлық қолжетімді түрлерін қамтымауы мүмкін
    екенін ескеріңіз, мысалы, ұлттық провайдер авиакомпанияларды қамтымауы мүмкін және
    жергілікті провайдер аймақтық поездарды қамтымауы мүмкін
    Көрсетілген атаулар және брендтер тіркелген сауда белгілері ретінде қарастырылуы тиіс.

note: Translators: This is a tooltip
en: Hide intermediate stops and information
kk: Аралық аялдамалар және ақпаратты жасыру

note: Translators: This is a tooltip
en: Show intermediate stops and information
kk: Аралық аялдамалар және ақпаратты көрсету

note: Indicates searching for the next available itineraries
en: Leave Now
kk: Қазір кету

note: Indicates searching for itineraries leaving at the specified time at the earliest
en: Leave By
kk: Кету,

note: Indicates searching for itineraries arriving no later than the specified time
en: Arrive By
kk: Жету,

note: Header indicating selected modes of transit
en: Show
kk: Көрсету

en: Buses
kk: Автобустар

en: Trams
kk: Трамвайлар

en: Trains
kk: Пойыздар

en: Subway
kk: Метро

en: Ferries
kk: Паромдар

en: Airplanes
kk: Ұшақтар

note: Translators: This is a tooltip
en: Share Location
kk: Орналасумен бөлісу

note: Translators: This is a tooltip
en: Add to new route
kk: Жаңа бағдарға қосу

note: Translators: This is the button to find a route to a place
en: Directions
kk: Бағыттар

note: Translators: This is a tooltip
en: Mark as Favorite
kk: Таңдамалы ретінде белгілеу

note: Translators: This is a tooltip
en: Edit on OpenStreetMap
kk: OpenStreetMap ішінде түзету

note: Translators: This is a tooltip
en: Share location
kk: Орналасумен бөлісу

en: Back to Main Categories
kk: Негізгі санаттарға оралу

note: Translators: This is a tooltip
en: Reset Rotation
kk: Бұруды тастау

note: Translators: This is a tooltip
en: Zoom Out
kk: Кішірейту

note: Translators: This is a tooltip
en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Failed to find tile structure in directory
kk: Бумадан мозаикалық құрылымды табу сәтсіз аяқталды

en: Failed to parse XML document
kk: XML құжатын талдау қатемен аяқталды

en: Missing required attributes
kk: Керек атрибуттар жетіспейді

en: Could not find OSM element
kk: OSM элементін табу мүмкін емес

en: Could not find user element
kk: Пайдаланушы элементін табу мүмкін емес

en: A path to a local tiles directory structure
kk: Жергілікті плиткалық бумалар құрылымына дейінгі жол

en: Tile size for local tiles directory
kk: Жергілікті мозаика бумасының өлшемі

en: Show the version of the program
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету

en: Search for places
kk: Орындарды іздеу

en: [FILE…|URI]
kk: [ФАЙЛ…|URI]

en: Invalid maps: URI: %s
kk: Жарамсыз карталар: URI: %s

note: Translators: This is a format string for a PNG filename for an * exported image with coordinates. The .png extension should be kept * intact in the translated string.
en: Maps at %f, %f.png
kk: Карта, %f, %f.png

en: Unable to export view
kk: Көріністі экспорттау мүмкін емес

en: Favorite removed
kk: Таңдамалы өшірілді

en: Undo
kk: Болдырмау

en: invalid coordinate
kk: координаттар жарамсыз

en: parse error
kk: талдау қатесі

en: unknown geometry
kk: геометрия белгісіз

en: Route request failed.
kk: Бағдар сұранымы сәтсіз.

en: No route found.
kk: Бағдар табылмады.

en: Start!
kk: Бастау!

en: All Layer Files
kk: Барлық қабаттар файлдары

en: Failed to connect to location service
kk: Орналасулар қызметіне байланысу сәтсіз аяқталды

en: Turn on location services
kk: Орналасулар қызметін іске қосу

en: Location Settings
kk: Орналасу баптаулары

en: Copyright © 2011 – 2023 Red Hat, Inc. and The GNOME Maps authors
kk: Copyright © 2011 – 2023 Red Hat, Inc. және GNOME Maps авторлары

en: Map data by %s and contributors
kk: Карта деректерін ұсынған %s және үлес қосушылар

en: Map Data Provider
kk: Карта деректерін ұсынушысы

en: Map Tile Provider
kk: Карта мозаикасын ұсынушысы

note: Translators: this is an attribution string giving credit to the * tile provider where the %s placeholder is replaced by either * the bare name of the tile provider, or a linkified URL if one * is available
en: Map tiles provided by %s
kk: Карта мозаикасын ұсынған %s

en: Search Provider
kk: Іздеу деректерін ұсынушысы

en: Search provided by %s using %s
kk: Іздеуді %s ұсынған, %s негізінде

en: Failed to open layer
kk: Қабатты ашу сәтсіз аяқталды

en: Do you want to continue?
kk: Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: You are about to open files with a total size of %s MB. This could take some time to load
kk: Жалпы өлшемі %s МБ болатын файлдарды ашуға дайынсыз. Бұл жүктелуге біраз уақытты алуы мүмкін

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: File type is not supported
kk: Файл түріне қолдау жоқ

en: Failed to open GeoURI
kk: GeoURI ашу сәтсіз аяқталды

en: Nothing found here!
kk: Осында ешнәрсе табылмады!

en: Zoom in to add location
kk: Орналасуды қосу үшін масштабты үлкейтіңіз

en: Location was added in OpenStreetMap
kk: Орын OpenStreetMap ішінде қосылды

note: switch back to the sign-in view, and show a toast indicating that verification failed
en: The verification code didn’t match, please try again.
kk: Растау коды сәйкес болмады, қайталап көріңіз.

note: setting the status in session.cancel_message still seems to always give status IO_ERROR
en: Incorrect user name or password
kk: Пайдаланушы аты не паролі қате

en: Success
kk: Сәтті

en: Bad request
kk: Қате сұраным

en: Object not found
kk: Объект табылмады

en: Conflict, someone else has just modified the object
kk: Ерегесу, біреу бұл объектті жаңа ғана түзеткен

en: Object has been deleted
kk: Объект өшірілген

en: Way or relation refers to non-existing children
kk: Жол немесе байланыс жоқ ұрпақтарға сілтеп тұр

en: Name
kk: Аты

en: The official name. This is typically what appears on signs.
kk: Ресми аты. Әдетте бұл белгілерде көрсетіледі.

en: Address
kk: Адресі

en: Website
kk: Веб сайт

en: This is not a valid URL. Make sure to include http:// or https://.
kk: Бұл дұрыс URL емес. http:// немесе https:// қосылғанын тексеріңіз.

en: The official website. Try to use the most basic form of a URL i.e. http://example.com instead of http://example.com/index.html.
kk: Ресми веб сайты. Оңайлатылған түрін қолдануға тырысыңыз, мысалы, http://example.com (http://example.com/index.html емес).

en: Phone
kk: Телефон

en: Phone number. Use the international format, starting with a + sign. Beware of local privacy laws, especially for private phone numbers.
kk: Телефон нөмірі. +таңбасынан басталатын халықаралық пішімді қолданыңыз. Жергілікті жекелік заңдарды ескертіңіз, әсіресе, жеке нөмірлер үшін.

en: E-mail
kk: Эл. пошта

en: This is not a valid email address. Make sure to not include the mailto: protocol prefix.
kk: Бұл дұрыс эл. пошта адресі емес. mailto: хаттама префиксінің қосылмағанын тексеріңіз.

en: Contact email address for inquiries. Add only email addresses that are intended to be publicly used.
kk: Сұраулар үшін байланыс эл. пошта адресі. Публикалық пайдалануға арналған эл. пошта адрестерін ғана қосыңыз.

en: Opening hours
kk: Жұмыс істеу уақыты

en: See the link in the label for help on format.
kk: Пішім көмегін алу үшін белгі сілтемесін қараңыз.

note: TODO: this is a bit of a work-around to re-interpret the population, * stored as a string into an integer to convert back to a locale- * formatted string. Ideally it should be kept as an integer value * in the Place class. But this will also need to be handled by the * PlaceStore, possible in a back
en: Population
kk: Халық саны

en: Altitude
kk: Теңіз деңгейінен биіктігі

en: Elevation (height above sea level) of a point in meters.
kk: Нүктенің биіктігі (теңіз деңгейінен), метр есебімен.

en: Wheelchair access
kk: Мүгедектер арбасымен қатынау

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Limited
kk: Шектелген

en: Designated
kk: Арнайы

en: Internet access
kk: Интернетпен байланыс

en: Wired
kk: Сымды

en: Terminal
kk: Терминал

en: Service
kk: Қызмет

en: Takeout
kk: Тамақты алып кету

en: Only
kk: Тек қана

en: Religion
kk: Дін

en: Animism
kk: Анимизм

en: Bahá’í
kk: Бахаи

en: Buddhism
kk: Буддизм

en: Caodaism
kk: Каодай

en: Christianity
kk: Христиан

en: Confucianism
kk: Конфуциандық

en: Hinduism
kk: Индуизм

en: Jainism
kk: Джайнизм

en: Judaism
kk: Иудаизм

en: Islam
kk: Ислам

en: Multiple Religions
kk: Бірнеше дін

en: Paganism
kk: Паганизм

en: Pastafarianism
kk: Пастафариандық

en: Scientology
kk: Сайентология

en: Shinto
kk: Шинто

en: Sikhism
kk: Сикхизм

en: Spiritualism
kk: Спиритуализм

en: Taoism
kk: Таоизм

en: Unitarian Universalism
kk: Унитариандық универсализм

en: Voodoo
kk: Вуду

en: Yazidism
kk: Езидизм

en: Zoroastrianism
kk: Зороастризм

en: Toilets
kk: Әжетханалар

en: Note
kk: Естелік

en: Information used to inform other mappers about non-obvious information about an element, the author’s intent when creating it, or hints for further improvement.
kk: Басқа карталар жасаушыларға элемент туралы айқын емес ақпаратты жеткізуге қолданатын ақпарат, немесе оны жасау кезіндегі автордың пікірі, немесе болашақ жақсартулар туралы кеңестер.

[ctx: dialog title]
en: Add to OpenStreetMap
kk: OpenStreetMap ішіне қосу

en: Select Type
kk: Түрін таңдаңыз

en: Done
kk: Дайын

en: The format used should include the language code and the article title like “en:Article title”.
kk: Қолданылатын пішімі тіл коды және мақала атауынан тұруы керек (мыс, ”kk:Мақала атауы”).

en: Use the reload button to load the Wikidata tag for the selected article
kk: Таңдалған мақала үшін Wikidata тегті жүктеу үшін қайта жүктеу батырмасын пайдаланыңыз

en: Couldn't find Wikidata tag for article
kk: Мақала үшін Wikidata тегті табу сәтсіз аяқталды

en: Unnamed place
kk: Аталмаған орын

en: Failed to parse Geo URI
kk: Geo URI талдау сәтсіз аяқталды

en: Failed to parse Maps URI
kk: Maps URI талдау сәтсіз аяқталды

en: Coordinates
kk: Координаттар

en: Accuracy
kk: Дәлдік

note: Translators: %s can be "Unknown", "Exact" or "%f km" (or ft/mi/m)
en: Accuracy: %s
kk: Дәлдігі: %s

note: since the phone numbers are typically always rendered * left-to-right, insert an explicit LRM char to avoid issues * with phone numbers in international format starting with a + * which is considered a "weak" character to determine Unicode * text direction
en: Phone number
kk: Телефон нөмірі

en: Email
kk: Эл. пошта

note: If a reference to a named floor (named or symbolic) exists * refer to it directly. Translators: * This is a reference to named building floor, using a label * or a code, as "displayed in the elevator"
en: Floor
kk: Қабат

en: Floor %s
kk: Қабат %s

en: At ground level
kk: Жер деңгейінде

note: Translators: * This is a reference to a number of floors above * ground level. * The %s placeholder is the integer relative number of floors
en: %s floor above ground level | %s floors above ground level
kk[0]: Жер деңгейінен %s қабат жоғары

note: Translators: * This is a reference to a number of floors below * ground level. * The %s placeholder is the integer relative number of floors
en: %s floor below ground level | %s floors below ground level
kk[0]: Жер деңгейінен %s қабат төмен

note: Translators: * The establishment offers customers to purchase meals * (or similar) to be consumed elsewhere
en: Offers takeout
kk: Алып кету мүмкіндігі бар

note: Translators: * The establishment only offers customers to purchase * meals (or similar) to be consumed on-premise.
en: Does not offer takeout
kk: Алып кету мүмкіндігі жоқ

note: Translators: * The establishment only offers customers to purchase * meals (or similar) to be consumed elsewhere. E.g. * there is no seating on-premise for eating/drinking
en: Only offers takeout
kk: Тек алып кетуді ұсынады

note: Translators: * There is public internet access but the particular kind is unknown.
en: Public internet access
kk: Интернетпен публикалық байланыс

note: Translators: * no internet access is offered in a place where * someone might expect it.
en: No internet access
kk: Интернетпен байланыс жоқ

note: Translators: * This means a WLAN Hotspot, also known as wireless, wifi or Wi-Fi.
en: Public Wi-Fi
kk: Публикалық Wi-Fi

note: Translators: * This means a a place where you can plug in your laptop with ethernet.
en: Wired internet access
kk: Интернетпен сымды байланыс

note: Translators: * Like internet cafe or library where the computer is given.
en: Computers available for use
kk: Пайдалану үшін қолжетімді компьютерлер

note: Translators: * This means there is personnel which helps you in case of problems.
en: Internet assistance available
kk: Интернетпен көмек көрсетуі бар

en: No toilets available
kk: Дәретханалар жоқ

en: Toilets available
kk: Қолжетімді дәретханалар

note: Translators: * This means wheelchairs have full unrestricted access.
en: Wheelchair accessible
kk: Мүгедектер арбасымен қатынау

note: Translators: * This means wheelchairs have partial access (e.g some areas * can be accessed and others not, areas requiring assistance * by someone pushing up a steep gradient).
en: Limited wheelchair accessibility
kk: Мүгедектер арбасымен шектелген қатынау

note: Translators: * This means wheelchairs have no unrestricted access * (e.g. stair only access).
en: Not wheelchair accessible
kk: Мүгедектер арбасымен қатынау жоқ

note: Translators: * This means that the way or area is designated or purpose built * for wheelchairs (e.g. elevators designed for wheelchair access * only). This is rarely used.
en: Designated for wheelchair users
kk: Мүгедектер арбасын қолданушыларына арналған

note: * * Translators: this is a label indicating an altitude below * sea level, where the %s placeholder is the altitude relative * to mean sea level in the "negative direction"
en: %s below sea level
kk: Теңіз деңгейінен %s төмен

note: * * Translators: this indicates a place is located at (or very * close to) mean sea level
en: At sea level
kk: Теңіз деңгейінде

en: Religion:
kk: Дін:

en: Place not found in OpenStreetMap
kk: Орын OpenStreetMap ішінен табылмады

en: Coordinates in URL are not valid
kk: URL ішіндегі координаталар жарамсыз

en: URL is not supported
kk: URL түріне қолдау жоқ

en: Amenities
kk: Қызметтер

en: ATMs
kk: Банкоматтар

en: Post Boxes
kk: Пошта жәшіктері

en: Post Offices
kk: Пошта бөлімшелері

en: Police
kk: Полиция

en: Libraries
kk: Кітапханалар

en: Pharmacies
kk: Дәріханалар

en: Recycling
kk: Қайта өңдеу

en: Wheelchair-accessible Toilets
kk: Мүгедектер арбасымен қатынауға болатын дәретханалар

en: Baggage Lockers
kk: Багажды сақтау камералары

en: Eating & Drinking
kk: Тамақтану және ішу

en: Restaurants
kk: Ресторандар

en: Fast Food
kk: Фастфуд

en: Food Courts
kk: Фуд-корттары

en: Pubs
kk: Пабтар

en: Bars
kk: Барлар

en: Cafes
kk: Кафелер

en: Ice Cream
kk: Балмұздақ

en: Food, Snacks, and Beverage Machines
kk: Азық-түлік, тағамдар және сусындар машиналары

en: Shopping
kk: Шопинг

en: Supermarkets
kk: Супермаркеттер

en: Convenience Stores
kk: Дүкендер

en: Shopping Malls
kk: Сауда орталықтары

en: Clothes
kk: Киім

en: Shoes
kk: Аяқ киім

en: Electronics
kk: Электроника

en: Alcohol
kk: Алкоголь

en: Bakeries
kk: Наубайханалар

en: Flowers
kk: Гүлдер

en: Transportation
kk: Тасымалдау

en: Bus & Tram Stops
kk: Автобус және трамвай аялдамалары

en: Train & Subway Stations
kk: Пойыз және метро станциялары

en: Tickets
kk: Билеттер

en: Parking
kk: Көлік тұрағы

en: Bicycle Parking
kk: Велосипед тұрағы

en: Bicycle Rental
kk: Велосипедті жалға беру

en: Car Rental
kk: Автокөлікті жалға беру

en: Fuel
kk: Жаңармай

en: EV Charging
kk: Электр машиналарды зарядтау

en: Healthcare
kk: Денсаулық сақтау

en: Clinics
kk: Клиникалар

en: Hospitals
kk: Ауруханалар

en: Dentists
kk: Тіс дәрігерлері

en: Accommodation
kk: Тұрақтау

en: Hotels
kk: Қонақ үйлер

en: Hostels
kk: Хостелдер

en: Bed & Breakfast
kk: Төсек және таңғы ас

en: Campings
kk: Кемпингтер

en: Recreation
kk: Демалыс

en: Parks
kk: Саябақтар

en: Playgrounds
kk: Ойын алаңдары

en: Beaches
kk: Жағажайлар

en: Nature Reserves
kk: Қорықтар

en: Theme Parks
kk: Тақырыптық саябақтар

en: Theaters
kk: Театрлар

en: Movie Theaters
kk: Кинотеатрлар

en: Night Clubs
kk: Түнгі клубтар

en: Tourism
kk: Туризм

en: Museums
kk: Мұражайлар

en: Attractions
kk: Аттракциондар

en: Artworks
kk: Өнер туындылары

en: Tourist Information
kk: Туристік ақпарат

en: Sports
kk: Спорт

en: Gyms
kk: Спорт залдары

en: Outdoor Gyms
kk: Спорт алаңдары

en: Golf Courses
kk: Гольф алаңдары

en: From %s to %s
kk: %s және %s арасында

en: Loading map tiles for printing
kk: Баспаға шығару үшін картаны жүктеп алу

en: You can abort printing if this takes too long
kk: Баспаға шығару тым көп уақыт алса, оны үзе аласыз

en: Abort printing
kk: Баспаға шығару туралы

note: Translators: this is add via location tooltip
en: Add via location
kk: Орналасуы бойынша қосу

note: Translators: this is remove via location tooltip
en: Remove via location
kk: Орналасуы бойынша өшіру

note: Translators: this is reverse route tooltip
en: Reverse route
kk: Кері бағыт

en: Search
kk: Іздеу

note: Translators: The first string is the name of the city, the second string is the name of the app to add it to
en: Add %s to %s
kk: %s %s ішіне қосу

en: Failed to open URI
kk: URI ашу сәтсіз аяқталды

en: Open with %s
kk: %s көмегімен ашу

en: failed to load file
kk: файлды жүктеу сәтсіз

note: Translators: %s is a time expression with the format "%f h" or "%f min"
en: Estimated time: %s
kk: Шамамен уақыты: %s

en: Itineraries provided by %s
kk: Маршруттарды ұсынған %s

note: Translators: this is a format string indicating instructions * starting a journey at the address given as the parameter
en: Start at %s
kk: %s адресінен бастау

note: Translators: this indicates starting a journey at a location * with no set name (such as when the user started routing from * an arbitrary point on the map)
en: Start
kk: Бастау

note: Translators: this is a format string indicating walking a certain * distance, with the distance expression being the %s placeholder
en: Walk %s
kk: Жүріс %s

note: Translators: this a format string indicating arriving at the * destination of journey with the arrival address and transit * stop as the format parameter
en: Arrive at %s
kk: %s адресіне жету

en: Arrive
kk: Жету

en: Show walking instructions
kk: Жүріс ақпаратын көрсету

en: Hide walking instructions
kk: Жүріс ақпаратын жасыру

en: Load earlier alternatives
kk: Ертерек балама нұсқаларын жүктеу

en: Load later alternatives
kk: Кейінірек балама нұсқаларын жүктеу

en: No earlier alternatives found.
kk: Ертерек балама нұсқалары табылмады.

en: No later alternatives found.
kk: Кейінірек балама нұсқалары табылмады.

en: No timetable data found for this route.
kk: Бұл бағдар үшін кесте жоспары табылмады.

en: No provider found for this route.
kk: Бұл маршрут үшін ұсынушы табылмады.

note: translators: this is an indication for a trip duration of * less than an hour, with only the minutes part, using plural forms * as appropriate
en: %s minute | %s minutes
kk[0]: %s минут

note: translators: this is an indication for a trip duration, * where the duration is an exact number of hours (i.e. no * minutes part), using plural forms as appropriate
en: %s hour | %s hours
kk[0]: %s сағат

note: translators: this is an indication for a trip duration * where the duration contains an hour and minute part, it's * pluralized on the hours part
en: %s:%s hour | %s:%s hours
kk[0]: %s:%s сағат

en: Around the clock
kk: Тәулік бойы

en: From sunrise to sunset
kk: Күн шыққаннан бастап күн батқанға дейін

en: Every day
kk: Күнде

en: Public holidays
kk: Мемлекеттік мерекелер

en: School holidays
kk: Мектеп демалыстары

en: not open
kk: ашық емес

en: Bahá'í
kk: Бахаи

note: Translators: Accuracy of user location information
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: Accuracy of user location information
en: Exact
kk: Дәл

note: Translators: this is a duration with only hours, using * an abbreviation for hours, corresponding to 'h' in English
en: %s h
kk: %s сағ

note: Translators: this is a duration with hours and minutes parts * using abbreviations for hours and minutes, corresponding to 'h' * and 'min' in English. The minutes has appropriate plural variations
en: %s h %s min | %s h %s min
kk[0]: %s сағ %s мин

note: Translators: this is a duration with minutes part * using abbreviation for minutes, corresponding to 'min' in English * with appropriate plural variations
en: %s min | %s min
kk[0]: %s мин

note: Translators: this is a duration of less than one minute * with seconds using an abbreviation for seconds, corresponding to * 's' in English with appropriate plural forms
en: %s s | %s s
kk[0]: %s сек

note: Translators: This is a distance measured in kilometers
en: %s km
kk: %s км

note: Translators: This is a distance measured in meters
en: %s m
kk: %s м

note: Translators: This is a distance measured in miles
en: %s mi
kk: %s миля

note: Translators: This is a distance measured in feet
en: %s ft
kk: %s фут

en: This plugin doesn't support latest arrival
kk: Бұл плагині соңғы келуді қолдамайды

en: Continue on %s
kk: %s көмегімен жалғастыру

en: Turn left on %s
kk: %s жерінде солға бұрылу

en: Turn left
kk: Солға бұрылу

en: Turn slightly left on %s
kk: %s жерінде сол жаққа жайлап бұрылу

en: Turn slightly left
kk: Сол жаққа жайлап бұрылу

en: Turn sharp left on %s
kk: %s жерінде сол жаққа лезде бұрылу

en: Turn sharp left
kk: Сол жаққа лезде бұрылу

en: Turn right on %s
kk: %s жерінде оңға бұрылу

en: Turn right
kk: Оңға бұрылу

en: Turn slightly right on %s
kk: %s жерінде оң жаққа жайлап бұрылу

en: Turn slightly right
kk: Оң жаққа жайлап бұрылу

en: Turn sharp right on %s
kk: %s жерінде оң жаққа лезде бұрылу

en: Turn sharp right
kk: Оң жаққа лезде бұрылу

en: At the roundabout, take exit %s
kk: Сақиналы қиылыстан %s шығысын қолданыңыз

en: At the roundabout, take exit to %s
kk: Сақиналы қиылыстан %s үшін шығысын қолданыңыз

en: Take the roundabout
kk: Сақиналы қиылысын қолдану

en: Take the elevator and get off at %s
kk: Лифтті қолданып, %s жерінен шығу

en: Take the elevator
kk: Лифтті қолдану

en: Make a left u-turn onto %s
kk: %s үшін сол жақ кері бұрылысын қолдану

en: Make a left u-turn
kk: Сол жақ кері бұрылысын қолдану

en: Make a right u-turn onto %s
kk: %s үшін оң жақ кері бұрылысын қолдану

en: Make a right u-turn
kk: Оң жақ кері бұрылысын қолдану
