menu-section - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Action games
ca: Jocs d'acció

en: Administration
ca: Administració

en: Change system-wide settings (affects all users)
ca: Canvia els paràmetres del sistema (afecta tots els usuaris)

en: Kids
ca: Xiquets

en: Games for kids
ca: Jocs per xiquets

en: Cards
ca: Cartes

en: Card games
ca: Jocs de cartes

en: Simulation
ca: Simuladors

en: Simulation games
ca: Jocs de simulació

en: Board
ca: Tauler

en: Board games
ca: Jocs de tauler

en: Science
ca: Ciència

en: Scientific applications
ca: Aplicacions científiques

en: Strategy
ca: Estratègia

en: Strategy games
ca: Jocs d'estratègia

en: Arcade style games
ca: Jocs d'«arcade»

en: Preferences
ca: Preferències

en: Personal preferences
ca: Preferències personals

en: Falling blocks
ca: Blocs

en: Falling blocks games
ca: Jocs de blocs

en: Sports
ca: Esports

en: Sports games
ca: Jocs d'esports

en: Logic
ca: Lògica

en: Logic and puzzle games
ca: Jocs de lògica i puzzles

en: Adventure
ca: Aventura

en: Adventure style games
ca: Jocs d'aventura

en: Role playing
ca: Rol

en: Role playing games
ca: Jocs de rol
