gnome-menus - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Action games
sv: Actionspel

en: Change system-wide settings (affects all users)
sv: Ändra inställningar för hela systemet (påverkar alla användare)

en: Kids
sv: Barn

en: Games for kids
sv: Spel för barn

en: Cards
sv: Kort

en: Card games
sv: Kortspel

en: The Debian menu
sv: Debian-menyn

en: Simulation
sv: Simulering

en: Simulation games
sv: Simuleringsspel

en: Board
sv: Brädspel

en: Board games
sv: Brädspel

en: Strategy
sv: Strategi

en: Strategy games
sv: Strategispel

en: Arcade
sv: Arkad

en: Arcade style games
sv: Arkadliknande spel

en: Preferences
sv: Inställningar

en: Personal preferences
sv: Personliga inställningar

en: Falling blocks
sv: Fallande block

en: Falling blocks games
sv: Fallande blockspel

en: Sports
sv: Sport

en: Sports games
sv: Sportspel

en: Logic
sv: Logik

en: Logic and puzzle games
sv: Logik- och pusselspel

en: Adventure
sv: Äventyr

en: Adventure style games
sv: Äventyrsspel

en: Role playing
sv: Rollspel

en: Role playing games
sv: Rollspel
