menu-section - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Administration
sk: Správa

en: Change system-wide settings (affects all users)
sk: Zmeniť nastavenia pre celý systém (ovplyvní všetkých používateľov)

en: Simulation
sk: Simulátory

en: Board
sk: Stolné

en: Science
sk: Veda

en: Strategy
sk: Strategické

en: Arcade
sk: Videohry

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Personal preferences
sk: Osobné predvoľby

en: Sports
sk: Športy

en: Adventure
sk: Dobrodružné
