menu-section 2.1.9-3 - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Change system-wide settings (affects all users)
he: שנה הגדרות מערכת כלליות (משפיע על כל המשתמשים)

en: Simulation
he: סימולציה

en: Board
he: לוח

en: Science
he: מדע

en: Strategy
he: אסטרטגיה

en: Arcade
he: משחקי וידאו

en: Preferences
he: העדפות

en: Personal preferences
he: העדפות אישיות

en: Sports
he: ספורט

en: Adventure
he: הרפתקה
