menu-section 2.1.9-3 - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Administration
sq: Administrim

en: Change system-wide settings (affects all users)
sq: Ndrysho rregullimet në rang sistemi (ndikon tek të gjithë përdoruesit)

en: Simulation
sq: Simulim

en: Board
sq: Fushe

en: Science
sq: Shkencë

en: Strategy
sq: Strategji

en: Preferences
sq: Preferime

en: Personal preferences
sq: Preferime vetjake

en: Sports
sq: Sporte

en: Adventure
sq: Aventurë
