menu-section 2.1.9-3 - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ku: Rêveberî

en: Change system-wide settings (affects all users)
ku: Eyarên hemû pergalê biguherîne (ji bo hemû bikarhêneran derbas dibe)

en: Science
ku: Zanist

en: Strategy
ku: Stratejî

en: Preferences
ku: Vebijêrk

en: Personal preferences
ku: Vebijêrkên takekesî

en: Sports
ku: Werzîş

en: Adventure
ku: Serpêhatî
