menu-section 2.1.9-3 - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Action games
nl: Actiespelen

en: Administration
nl: Beheer

en: Change system-wide settings (affects all users)
nl: Globale instellingen wijzigen (op alle gebruikers van toepassing)

en: Kids
nl: Kinderen

en: Games for kids
nl: Spelen voor kinderen

en: Cards
nl: Kaarten

en: Card games
nl: Kaartspelen

en: The Debian menu
nl: Het Debian-menu

en: Simulation
nl: Simulatie

en: Simulation games
nl: Simulatiespelen

en: Board
nl: Bord

en: Board games
nl: Bordspelen

en: Science
nl: Wetenschap

en: Scientific applications
nl: Wetenschappelijke toepassingen

en: Strategy
nl: Strategie

en: Strategy games
nl: Strategiespelen

en: Arcade style games
nl: Arcadespelen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Personal preferences
nl: Persoonlijke voorkeuren

en: Falling blocks
nl: Vallende blokjes

en: Falling blocks games
nl: Spelen met vallende blokjes

en: Sports
nl: Sport

en: Sports games
nl: Sportspelen

en: Logic
nl: Denksport

en: Logic and puzzle games
nl: Denksport en puzzels

en: Adventure
nl: Avontuur

en: Adventure style games
nl: Avontuurlijke spelen

en: Role playing
nl: Rollenspel

en: Role playing games
nl: Rollenspelspelen
