gnome-menu 2.14 - en to br translation catalogue (57 entries)

en: Multimedia menu
br: Lañser al liesvedia

en: Sound & Video
br: Son ha video

en: Programming
br: Gouleviñ

en: Tools for software development
br: Binvioù da ziorren ar meziantoù

en: Education
br: Deskadurezh

en: Games
br: C'hoarioù

en: Games and amusements
br: C'hoarioù ha diduelloù

en: Graphics
br: Skeudennoù

en: Graphics applications
br: Arloadoù skeudennaouiñ

en: Hardware
br: Periant

en: Settings for several hardware devices
br: Arventennoù evit meur a drobarzhell

en: Internet and Network
br: Kenrouedad ha Rouedad

en: Network-related settings
br: Arventennoù ar rouedad

en: Look and Feel
br: Neuz ha Feson

en: Settings controlling the desktop appearance and behavior
br: Arventennoù a reol neuz ar burev hag e emzalc'h

en: Internet
br: Kenrouedad

en: Programs for Internet access such as web and email
br: Goulevioù evit tizhout ar c'henrouedad, posteliñ ha furcherezh

en: Office
br: Bureveg

en: Office Applications
br: Arloadoù burev all

en: Personal
br: Personel

en: Personal settings
br: Arventennoù personel

en: Administration
br: Merañ

en: Change system-wide settings (affects all users)
br: Kemmañ dre vras arventennoù ar reizhiad (evit an holl arveriaded)

en: Personal preferences
br: Gwellvezioù hiniennel

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: System
br: Reizhiad

en: System settings
br: Arventennoù ar reizhiad

en: System Tools
br: Binvioù reizhiad

en: System configuration and monitoring
br: Neuziadur hag eveshaerezh ar reizhiad

en: Universal Access
br: Haezhiñ hollvedel

en: Universal Access Settings
br: Dibarzhioù haezhiñ hollvedel

en: Accessories
br: Mavegoù

en: Desktop accessories
br: Mavegoù ar burev

en: Applications
br: Arloadoù

en: Personal preferences and administration settings
br: Dibarzhioù hiniennel ha arventennoù merañ

en: Applications that did not fit in other categories
br: Arloadoù n'int ket stag ouzh ur rummad all ebet

en: Other
br: Arloadoù all

en: Menu Editor
br: Embanner lañserioù

en: Edit Menus
br: Embanner al lañserioù

en: _Applications:
br: _Arloadoù :

en: _Defaults
br: _Dre ziouer

en: _Menus:
br: _Lañserioù :

note: Translators: %s is the version number
en: Simple Menu Editor %s
br: Embanner lañserioù eeun %s

en: Name
br: Anv

en: Show
br: Diskouez

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
br: Dibosupl eo kavout ar renkell Kêr : n'eo ket e-barzh /etc/passwd ha n'eus road ebet evit $HOME en endro

en: Menu file
br: Restr lañser

en: MENU_FILE
br: RESTR_LAÑSER

en: Monitor for menu changes
br: Eveshaat kemmoù ar lañserioù

en: Include <Exclude>d entries
br: Enlakaat enankadoù forc'het gant <Exclude>

en: Include NoDisplay=true entries
br: Enlakaat an enankadoù NoDisplay=true

en: Invalid desktop file ID
br: Didalvoudek eo hennad (ID) ar restr desktop

en: [Invalid Filename]
br: [Anv restr dididalvoudek]

en:  <excluded>
br:  <forc'het>

en: 
    
    
    ==== Menu changed, reloading ====
br: 
    
    
    ==== Kemmet al lañser, oc'h adkargañ ====

en: Menu tree is empty
br: Goullo eo gwezenn al lañser

en: - test GNOME's implementation of the Desktop Menu Specification
br: - o testiñ emplementadur GNOME el lañseroù dibarek .desktop
