gnome-menus 2.12 - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Sound & Video
ca: So i vídeo

en: Multimedia menu
ca: Menú multimèdia

en: Programming
ca: Programació

en: Tools for software development
ca: Eines per desenvolupar programari

en: Education
ca: Educació

en: Games
ca: Jocs

en: Games and amusements
ca: Jocs i entreteniments

en: Graphics
ca: Gràfics

en: Graphics applications
ca: Aplicacions de gràfics

en: Programs for Internet access such as web and email
ca: Programes per accedir a Internet, com la web i el correu

en: Office
ca: Ofimàtica

en: Office Applications
ca: Aplicacions ofimàtiques

en: System Tools
ca: Eines del sistema

en: System configuration and monitoring
ca: Configuració i supervisió del sistema

en: Universal Access
ca: Accés universal

en: Universal Access Settings
ca: Paràmetres d'accés universal

en: Accessories
ca: Accessoris

en: Desktop accessories
ca: Accessoris de l'escriptori

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Other
ca: Altres

en: Applications that did not fit in other categories
ca: Aplicacions que no encaixaven en altres categories

en: Sundry
ca: Diversos

en: Utilities
ca: Utilitats

en: Small but useful GNOME tools
ca: Eines petites, però útils, del GNOME

en: Web Applications
ca: Aplicacions web

en: Applications and sites saved from Web
ca: Aplicacions i llocs desats del Web
