gnome-menus - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Sound & Video
eo: Sono & video

en: Multimedia menu
eo: Plurmediomenuo

en: Programming
eo: Programado

en: Tools for software development
eo: Iloj por programado

en: Education
eo: Edukado

en: Games
eo: Ludoj

en: Games and amusements
eo: Ludoj kaj amuzoj

en: Graphics
eo: Grafikoj

en: Graphics applications
eo: Grafikaj aplikaĵoj

en: Internet
eo: Interreto

en: Programs for Internet access such as web and email
eo: Programoj por retuzo, ekzemple por retlegado kaj retpoŝto

en: Office
eo: Oficejo

en: Office Applications
eo: Oficejaj aplikaĵoj

en: System Tools
eo: Sistemaj iloj

en: System configuration and monitoring
eo: Agordi kaj kontroli sistemon

en: Universal Access
eo: Universala aliro

en: Universal Access Settings
eo: Agordoj por universala aliro

en: Accessories
eo: Utilaĵoj

en: Desktop accessories
eo: Labortablaj utilaĵoj

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Other
eo: Aliaj

en: Applications that did not fit in other categories
eo: Aplikaĵoj neagordaj aliajn kategoriojn

en: Sundry
eo: Diversaj

en: Utilities
eo: Utilaĵoj

en: Small but useful GNOME tools
eo: Malgranda sed utila iloj de GNOME

en: Web Applications
eo: Retaj aplikaĵoj

en: Applications and sites saved from Web
eo: Aplikaĵoj kaj retejoj konservitaj de la reto
