gnome-menus - en to fy translation catalogue (36 entries)

en: Multimedia menu
fy: Multimediamenu

en: Sound & Video
fy: Lûd & fideo

en: Programming
fy: Programmeare

en: Tools for software development
fy: Arken foar software-ûntwikkeling

en: Education
fy: Ûnderwiis

en: Games
fy: Spultsjes

en: Games and amusements
fy: Spultsjes en ferdiverdaasje

en: Graphics
fy: Grafysk

en: Graphics applications
fy: Grafyske applikaasjes

en: Settings for several hardware devices
fy: Ynstellings foar ferskillende hardware-apparaten

en: Internet
fy: Ynternet

en: Programs for Internet access such as web and email
fy: Programma's foar ynternet-tagong, sa as it web en e-mail

en: Office
fy: Kantoar

en: Office Applications
fy: Kantoarapplikaasjes

note: Translators: this is Personal as in "Personal settings"
en: Personal
fy: Persoanlik

en: Personal settings
fy: Pearoanlike ynstellingen

en: System
fy: Systeem

en: System settings
fy: Systeemynstellingen

en: System Tools
fy: Systeemarken

en: System configuration and monitoring
fy: Systeemkonfiguraasje en -kontrôle

en: Universal Access
fy: Algemiene tagong

en: Universal Access Settings
fy: Algemiene-tagongsynstellingen

en: Accessories
fy: Assesoires

en: Desktop accessories
fy: Bureaublêdassesoires

en: Applications
fy: Applikaasjes

en: Applications that did not fit in other categories
fy: Applikaasjes hokker net yn oare kategoryen passe

en: Other
fy: Oare

en: Menu Editor
fy: Menubewurker

en: Edit Menus
fy: Menus bewurkje

en: _Applications:
fy: _Applikaasjes:

en: _Defaults
fy: _Standertynstellingen

en: _Menus:
fy: _Menu's:

note: Translators: %s is the version number
en: Simple Menu Editor %s
fy: Simpele menubewurker %s

en: Name
fy: Namme

en: Show
fy: Sjen litte

en: Cannot find home directory: not set in /etc/passwd and no value for $HOME in environment
fy: Kin thúsmap net fine: net ynsteld yn /etc/passwd en gjin wearde foar $HOME yn de omkriten
