gnome-menus - en to gn translation catalogue (33 entries)

en: Accessibility
gn: Omboparaa Regua

en: Accessibility Settings
gn: Omboporaa Rerowa Rowaa

en: Accessories
gn: Nhamba'eapoa Pygua

en: Desktop accessories
gn: Nhamba'eapoa Regua

en: Applications
gn: Enhepynru Apy

en: Desktop
gn: Nhamba'eapoa

en: Personal preferences and administration settings
gn: Mba'emon Nhamoia

en: Programming
gn: Jaja Poa

en: Tools for software development
gn: Jaja Poa

en: Education
gn: Arandu

en: Games
gn: Jaugaa

en: Games and amusements
gn: Jaugaty

en: Graphics
gn: Baemo Ra'angaa Jajapoa

en: Graphics applications
gn: Baemo Ra'angaa Jajapoa Oia

en: Internet
gn: Kya

en: Programs for Internet access such as web and email
gn: Kya Py Reike Awã Regua

en: Multimedia menu
gn: Baemo Jaexaa, Nhaendua

en: Sound & Video
gn: Jaexaa, Porai Nhaendua

en: Office
gn: Nhamboparaa Regua

en: Office Applications
gn: Jaekaa Omboparaa

en: Applications that did not fit in other categories
gn: Amboae Regua Jaekaa

en: Other
gn: Amboae

en: Personal preferences
gn: Rowapy Jarowa Rowaa

en: Preferences
gn: Maranmi Reipota

en: Accessibility related preferences
gn: Preferências relativas à acessibilidade

en: Personal preferences and settings
gn: Preferências e configurações pessoais

en: Administration
gn: Nhambotea Regua

en: _Applications:
gn: _Enhepynru Apy:

en: _Menus:
gn: _Eka Apy:

en: Name
gn: Derery

en: Show
gn: Oexaukaa

en: Menu file
gn: Oekaa Regua Omoin Porãa

en: MENU_FILE
gn: OEKAA REGUA OMOIN PORÃA
